A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Azi m-am gandit de multe ori la el...cu un gol in suflet, cu mila pentru viata trista pe care a avut-o...

Ascult stirile si tot nu pot sa accept . Michael nu putea sa moara! Nu asa, aiurea... El, perfectionistul...

Am dat peste o melodie pe care nu o stiam, se pare ca ar fi fost compusa pt albumul Dangerous dar pina la urma nu a mai intrat. E interesanta, putin diferita de stilul lui obisnuit, mai mult spre rock as zice... (imaginile sunt din filmul "Living with Michael Jackson"





Dana mama lu'Radu Stefan

www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a Change


Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

fetelor incepusem sa ma mai mobilizez si eu un pic..v-am citit postarile si m-ati terminat, sunt la pamant iar..

Walk by faith..not by sight!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.aly spune:

Luminita
Nu a fost si nu v-a mai fi altul, nu ca el, dar nici macar sa se apropie de talentul si geniul sau.
Danat, multi nu pot si nu vor sa accepte.



Sa ne rugam pentru sufetul lui.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Impartasesc cu voi ce mai gasesc uitandu-ma si ascultandu-l pe Michael.

Am ascultat melodiile lui de inceput de cariera solo.
Iata ce cantec de dragoste desavarsit si plin de sensibilitate.



Odihneste-te in pace, suflet minunat!






Dana mama lu'Radu Stefan

www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a Change


Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Dormi in pace, suflet de copil... "you are not alone"... o lume intreaga iti petrece ultimii pasi...

Adriana mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Pt. mine asta este cel mai greu lucru ,sa-l ascult!Pt. ca muzica lui e atit de vie,vocea lui e minunata,inconfundabila si VIE ...si tocmai aici vine greul.Cum sa poti sa accepti ca aceasta voce nu mai e???
Ca Michael a murit!
Tot sper ca e doar un vis urit!

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Eu inca devorez stirile,tot ,cu de-amanuntul si nu-mi da pace faptul ca dr. lui,cardiologistul care a fost de fata in momentul in care Michael a inceput sa se simta rau...a disparut!
Mie mi se pare o treaba ciudata rau!Cum naiba sa dispari cind tu esti singura persoana care stie ce s-a intimplat,mai mult de atit,esti medic,erai medicul lui iar el era,firesc,pacientul tau!!!
Am vazut ca familia Jackson a cerut o a doua autopsie pt. ca totul e prea ciudat si multe intrebari au ramas fara raspuns!

Si cica dr. a efectuat CPR in pat!Iar dr.-ii de pe salvare i-au zis sa-l puna pe podea!Multe chestii ciudate dar cea mai cea este disparitia fara urma a acestui Dr. (cu licenta de practica in 3 state si fara nicio reclamatie de malpraxis in toata cariera lui)

Voi ce ziceti?Ce se mai aude in America??

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ihotu72 spune:

Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace!Desi nu sunt fan infocat imi place muzica lui si il respect pt ce a facut pt muzica!

pozele mele
Nasterea lui Alex
alte poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Hannen cred ca toti cei care l-au iubit simt aceleasi lucruri, fiecare in felul sau, insa din pacate, adevarul este ireparabil

Si eu am auzit tot felul de supozitii (care erau normal sa apara prin presa) referitoare la momentul in care s-a petrecut efectiv tragedia asta. Este stupid, strigator la cer, sa aiba un medic linga el (si, cu atit mai mult, chiar pe cel care il stia de atita vreme ca pacient) si sa nu poata fi salvat. Dumnezeu stie ce amalgam de substante o fi avut saracutul in corp, intaritoare ca sa reziste la repetitii (care am citit ca ieseau f bine si rezista ok) si pe de cealalta parte, calmante pt durerile de coloana pe care am inteles ca le avea. Se pare, totusi, ca era serios bolnav si totusi vroia sa isi ia acest adio de la fani, in felul sau caracteristic.
Trist...si ar fi stupid sa se fi intamplat aceasta tragedie dintr-o greseala medicala




Dana mama lu'Radu Stefan

www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a Change


Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Deasupra noastra, in eter pluteste sufletului lui...si cred ca e multumit ca o lume intreaga, Terra, il plange, il admira, il iubeste.

We will always love you, Michael!

Mergi la inceput