A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 110

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

Will you be there?

http://embed.trilulilu.ro/audio/aura1982/9d28a4d477ee0b.swf

_

www.feminitate.org/" target="_blank">De doula: A fi femeie
Ingerasul meu a zburat pe alt cer la 16/17 saptamani
Poze noi cu maruta mea
blog 1------blog 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

e de vis parca... michael a aratat atata dragoste si bunatate in ciuda urateniilor cu care l-au tratat unia.
asemenea versuri... parca ar fi intors celalalt obraz... cum sa nu il admiri?

_

www.feminitate.org/" target="_blank">De doula: A fi femeie
Ingerasul meu a zburat pe alt cer la 16/17 saptamani
Poze noi cu maruta mea
blog 1------blog 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

inca nu imi revin...e ca un vis urat

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=IwdP1p5Zjrs&feature=related
imi place mult sa il privesc

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Pentru ca e un om frumos, inside and out

_
I was born to never die | To live in bliss, to never cry | To speak the truth and never lie | To share my love without a sigh | To stretch my arms without a tie | This is my dance, this is my high (Michael Jackson)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

imi pare rau ca se stinge usor subiectul...


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camicreata spune:

Imi pare nespus de rauuuu

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Am 32 de ani si eram si eu fan M.J.Crescand, nu am mai fost asa de infocata.Eram si dansatoare.Si pot spune cu mandrie ca am ramas cu amintire de la MJ. Aveam 16 anio si pregateam un dans pe melodia Billie Jean. Mai aveam 15 minute sa intram intr-o competitie pe orase.am zis sa mai ncercam o data dansul sa ne asiguram ca stim pasii bine bine. Cand am facut pasul ala a lui cu piciorul...nici nu mai tin minte cum se numea pasul.....mi-a iesit rotula din loc. Am intins piciorul rapid...rotula a revenit la loc...dar in maxim 15 secunde aveam un genunchi de 10 ori mai mare. Ligamentele au suferit o trauma.Nu s-au rupt....Nu am mai putut dansa. Salvare,etc.....Pentru 10 zile nu am stiut ce-i aia sa incordezi piciorul.Am stat la pat...eram demoralizata tare.Plangeam in fiecare zi de frica , ca nu voi mai putea dansa.Si asa a si fost.Nu am mai putut dansa. Refacerea a fost grea tare. Nu reuseam sa indoi genunchiul mai mult de 30 °. Si asta cam ptr 1 an de zile. Ma rog...cu terapie facuta de mine acasa....pana la urma indoiam genunchiul cam la 80 °. Oricum cariera mea de dansatoare s-a terminat.Dar acumma mandresc ca am ceva de la Michael Jackson. Saracul...eram la mare cand am aflat.Nici nu-mi venea sa cred.Eram chiar nervoasa ca acum vezi tu d-ne toti il lauda si-l ridica in slavi , dar cand a fost la necaz toti i-au intors spatele. Nimeni nu a vazut ca el saracul nu era decat un copil adult. El nu a crescut din anumite puncte de vedere. D-zeu sa-l odihneasca.Nu am avut timp sa citesc ce ati scris....dar eu tot cred ca astia l-au omorat. FOREVER MICHAEL!!




DANA si ALESSIO , 07.06.2008
si un alt samburel in burtica
S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE!


.....Il sorriso innocente di un bimbo è l'espressione più viva dell'amore....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

...

Mamica de poznas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Nu mai e pe prima pagina subiectul.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii

Mergi la inceput