A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 106

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

alexia..of course draga mea...numa' sa imi zici cand vii ca sa am timp sa o xeroxez...
hannen..cum sa te ajut?

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Fetelor, va asteptam la Zona Artelor la subiectul dedicat lui Michael.

Hanne, merg in iulie in Ro si o sa iau inapoi cartea cu mine, am sa icnerc sa o scanez sau daca pot s-o copiez si sa iti trimit xeroxul, ok?
Si mai am una dar habar nu am acum cum se numeste.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

www.youtube.com/watch?v=UyfQOTCCbXg" target="_blank">The King has left the building

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Bulinuta, O sa ajung pe 22 la pranz si plec pe 26. Sarumana mult! Ce bucurie mi-ai facut! Eu n-am avut Moonwalk a mea, am imprumutat-o ca ai mei nu au vrut sub nici o forma sa-mi dea bani sa o iau...ce pricepeau ei?
Daaar, am filmul Moonwalker. (in Bucuresti) Pe caseta video (ce vremuri ) si am rugat-o pe sora-mea sa o copieze pe dvd.
Care-l vreti, dati un semn si va fac o copie



I am alive and I am here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Io, io vreau, Alexia27!Can I have it???

"Trust no one!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Nu m-am putut sa nu ma enervez citind postarile lui Valecica, careia ii zic: ,,Fetita, cica, vale, mananci rahat (nu imi dati avertisment ca ma refer la rahatul ala dulce, de cofetarie). Cum poti tu sa calci in picioare durerea sincera a unor oameni?? Ar trebui sa-ti fie rusine si daca nu simti sa stai pe tusa...Mi-e sila de oameni ca tine.

M-a durut sufletul vazand ceremonia de despartire. Nu stiu daca el si-ar fi dorit asta, dar stiu ca macar acum tote zvonurile, toate scandalurile ar trebui sa inceteze.
Doamne, odihneasca-se in pace!!
Te-am iubit sincer cu suflet de copil, ti-am admirat si ti-am venerat muzica si dansul, acum, iti zic NU TE VOI UITA NICIODATA MJ, si voi incerca sa iti urmez indemnul Heal the world, pt ca WE ARE THE WORLD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Rory, cu siguranta ca poti sa il ai, numai sa-mi dai o idee cum sa ti-l dau. Am vazut ca tu esti din Constanta, eu o sa fiu in Bucuresti, si doar 3 zile jumate...



I am alive and I am here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Mda...un testament nou; acum or sa mai apara vreo 2, alti trei copii necunoscuti pana acum, adresa exacta unde s-a retras sa traiasca linistit, ca de fapt Thrillerul nu a fost al lui, ca pe scena era de fapt o actrita de circ in locul lui...ba am citit deja ca el ar fi murit de fapt acum 2 ani si ca rolul lui l-a jucat o sosie
Cine stie cate o sa mai citim si auzim de acum....bietul Michael...

Foarte frumos scris!



I am alive and I am here forever

Michael Jackson


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

alexia vreau si eu cd-ul

eu tot nu imi revin

tot asta fac...ascult, vizionez numai MJ
cred ca daca eram in locul fetei asteia nu imi mai reveneam never ever http://www.youtube.com/watch?v=KlwO8bJaQKo&feature=related sa mai zica lumea ca e gay, pedofil si alte ineptiii

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Bulinuta, s-a marcat!



I am alive and I am here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


Nu se poate face totusi alt capitol?




Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput