A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 105

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mi-e mila de copilasi..sper sa aiba o viata asa cum isi doresc ei..si sa ii lase in pace...nici acum nu il lasa nici pe ei nici pe el

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Nici eu nu vreau sa parasim subiectul acesta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

rall..nici eu nu vreau..dar deja nu mai e asa accesat

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicel spune:

Pai fetelor, subiectul nu este abandonat, doar a fost mutat la Zona artelor, sub denumirea The King of Pop Michael Jackson, unde de ieri are deja vreo 5 pagini.

Ma bucur si eu ca subiectul nu a fost incheiat odata cu inmormantarea lui, pt ca de Michael merita sa ne amintim tot timpul.Chiar daca eu nu am timp sa scriu in fiecare zi, va citesc tot timpul si imi sunteti drage ca nu lasati ca aceasta flacara care se numeste Michael Jackson sa se stinga


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin

mei ardeiash - tie ti se pare un articol demn de po****rizat?

Liderul de opinie cu nume de sobolan: costi rogozanu.


ai dreptate, vroiam sa scot in evidenta numai nemernicia unora, daca nu cumva am folosit un cuvant prea tare..

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

cica de fapt nu a fost inmormantat

http://www.mediafax.ro/life-inedit/familia-nu-il-va-inmormanta-pe-michael-jackson-fara-creier.html?4728;4626247

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

nu suport sa mai citesc /vad tot felu de comentarii aiurea...aseara mandruta iar se rupea in cunoasteri...si eu ma intreb asa: oare e atat de greu ptr un jurnalist sa incerce sa vada si ce are de zis cealalta parte? la o simpla cautare pe net vezi si celalat film facut de cameramanul lui michael ref la interviul dat lui bashir...si atunci de ce tot bat moneda pe interviul ala???/ ca nu pricep frate

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

de aseara am inceput sa recitesc moonwalk...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

nu suport sa mai citesc /vad tot felu de comentarii aiurea...aseara mandruta iar se rupea in cunoasteri...si eu ma intreb asa: oare e atat de greu ptr un jurnalist sa incerce sa vada si ce are de zis cealalta parte? la o simpla cautare pe net vezi si celalat film facut de cameramanul lui michael ref la interviul dat lui bashir...si atunci de ce tot bat moneda pe interviul ala???/ ca nu pricep frate

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


Simplu: pentru ca scandalul vinde. Pentru ca niciodata nu a fost interes sa se spuna adevarul in legatura cu Michael. De ce ar fi acum altfel? "Doar" pentru ca a murit? Pai ce ratinguri se fac acum...ia sa mai traga o mizerie in fata, ca poate creste cotatia lu cum il cheama pe caisa ala...

PS: aoleoooooo, Moonwalk? Il citeam pe nerasuflate in ajun de teza la nu mai stiu ce. Mai avea putin taica-meu sa ma ia la bataie ca nu invat si citesc Am stat pana la 1 noaptea, si pana nu am terminat-o nu m-am putut opri.

Bulinuto, io o sa dau o fuga 3 zile in Bucuresti in iulie, ai putea pliiiiz sa faci un xerox la Moonwalk si cand vin ne vedem un minut sa iti dau banii si sa il iau pe Michael?
Pliiiiiiizz


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze






I am alive and I am here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27

de aseara am inceput sa recitesc moonwalk...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze




Si eu as vrea s-o recitesc dar nu o am la mine.Si nici pe a La Toyei .

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput