Redoutistele fidele LR France(169)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingeras2

Buna, fetelor.Pe mine ma dispera rau de tot redoutii astia.Dupa ce imi pierd coletul si ma cert cu ei doua luni,acum ca mi-au trimis banii cec,tot nu pot sa comand ca-mi apare ca nu am nici-un cec iregistrat pe contul respectiv.Voi cum ati facut cu cecurile astea?Invatati-ma si pe mine ca nu stiu ce sa fac.Multumesc mult.


scrie-le si cere sa-ti anuleze cecul si sa-l transforme in bon d'achat

eu asa am procedat mai demult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

ingeras, cu cec nu se poate comanda. Cec-ul poate fi doar incasat de la banca. Daca insa e bon d'achat, pe el ai un cod, pe care il introduci cand platesti in rubrica speciala aflata pe aceeasi pagina cu cele in care introduci datele cardului.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei




Miki, Jasmine
merci pt raspuns!

Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras2 spune:

miki, jasmine,cristinamultumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

interesante, neinteresante, au inceput sa se epuizeze la greu produsele pe LR. Cred ca s-au apucat si frantuzoiacele de cumparaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras2 spune:

deci,nu am nici o sansa sa dau comanda azi,dar m-am lamurit cum stau lucrurile si asta-i important.Va multumesc mult pentru ajutor.Fetele,spor la cumparaturi multe si bune.Apropos,eu am luat de la t.a.o tricouri si plovarase si am fost foarte multumita,dar pantalonii nu mi-au placut deloc.Nici croiala, nici materialul.Dar poate nu am nimerit eu ce trebuia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

a inceput sa functioneze siteul kiabia dar nu mai este NIMIC de cumparatofff ce ma oftic



de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delyutz spune:

ma gandesc cum se intampla in SUA cand sta lumea si doarme in fata magazinului (atunci cand se anunta reduceri) si la deschidere dau buzna, calca in picioare angajatii si rad tot, se bat pe haine asa mi se pare ca se intampla si acum, dar in varianta virtuala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

http://www.dpam.com/ astia mai livreaza in ro

promodul si orchestra la fel...

Edit: pe tao nu a mai ramas nimic...ati luat voi tot!

Iar Lr deja au inceput sa-mi dispara din cos, se epuizara de dimineata si pana acum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

eu recunosc ca nu prea inteleg frenezia asta

de ce se epuizeaza marfa pe LR in prima zi de solduri,ca n-au aparut cine stie ce reduceri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Si mie mi-au golit cosul LR azi-dimineata sau ieri. Acum l-am umplut din nou cu nimicuri, dar ma gandesc daca sa dau sau nu comanda. Poate il golesc din nou pana ma hotarasc eu.
Pe TAO mi-am pierdut toata ziua, ca le tot cade serverul. am mai gasit cate ceva. Eu cumpar numai pt Mara.
Acum am intrat pe DPAM (merci, Clau).

Pantofiori sport, noi, din piele ext si int, marimea 20

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"La sfarsit nu conteaza anii din viata ta, ci viata din anii tai." (Abraham Lincoln)

Mergi la inceput