Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (147)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

La multi ani fericiti Luminita, mama de gemenei!!! si-un camp de
( de sanzaiene ) pt. tine!


Mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

LA MULTI ANI LUMI!!!MAMICA MODEL PT MULTE DINTRE NOI...cred ca si tu detzi adevarul suprem caci si tu esti mama de 2 copii...nu?




Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

lidia welcome back home, mi-a fost dor de tine si gandul meu nescris a fost pt Stefanutz cand a fost bolnavior.Bine ca a trecut ce a fost rau.MA IEI SI PE MINE LA MARE CU TINE IN AUGUST???
VREAU SI EU LA MARE...care vrea sa ne cuplam asa ...doar maicile cu bebicii si sa inchiriem un aparatment pe la mare si sa stam o luna asa, pana mi-o iesii si mie pe gat marea asta, ca nu ma mai satur nene de ea

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Noi am fost la consult ieri(consultul de 8 luni)...si suntem balerine in continuare, apx 7600gr, nici macar 100gr in ultima luna, ma rog, bine ca nu e mai putzin sau deloc ca incepeam sa-mi fac griji.Avem 76 cm, am luat 1cm in 2 luni..ce crestere uriasa nu credeti?

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Andreutac ma bucur ca pana la urma ati avut noroc cu bona si mai ales ca e Eva fericita. Pozele cu Mina nu sunt pe webshots, tocmai din cauza de reclame am renuntat, am trimis invitatie pe mailul comun, sunt in picasa.

Bitza offff, imi pare rau sa aud de puiutii bolnaviori, poate totusi nu se adeveresc suspiciunile.

Amik nu stiu remedii pt sani, daca gasesti sa ne zici si noua ca deja sunt bretele.

Laura, babymom multumesc de raspunsuri, se pare ca m-am trezit prea tarziu cu antemergatorul, peste o luna doua cand ar veni deja n-ar mai avea ce sa faca cu el. Ma tenteaza vtech-ul de la mothercare dar vad ca nu livreaza in ro .


Mami de Mina Alexandra (7.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

si ca tot vorbesc singura, ca na, toate sunteti pe afara care pe unde care, eu din pacate de Sanziene am spalat, calcat, sters praf, schimbat lenjerii si nici nu-mi mai aduc aminte ce am facut...caci sunt obligata cand prind o zi libera, adika fara bormasini, baroase, ciocane de la vecinii de sus ma apuc repede sa fac si eu cat de cat in casa ca sa putem supravietzui....asta e nu are cum sa ma pedepseasca Dzeu ca fac curat intr-o zi de sarbatoare cand eu am un bb mic pitic
Nu stiu dc v-am povestit ca vecinii de deasuora noastra sparg in apartament de apx 6 luni, ieri ne-am dus pe rand , dimineatza eu ca m-am trezit cu bormasina la 8 si seara soatza sa discutam sa le explicam ca nu se mai poate in felul asta...eu luni si marti luand copilul cu ce este imbracat din pat si iesit afara, noroc cu mama Ada care ne-a gazduit si a vrut s afie ca noi oameni ai strazilor si am stat prin parcuri, prin ploaie, prin cafenele...ma rog e deprimant cand te trezesti sa nu stii dc vei avea o zi calma sau va trebui sa fugi din casa pt. linistea copilului tau.
Cel mai rau este ca se pare ca mai dureaza inca o luna de spart, i-am rugat sa faca in asa fel si anume sa-si sparga casa cand suntem plecati noi in concediu,altfel ajungem sa apelam la politie(ordine si sigurantza) insa nu cred ca le ajunge doar o saptamana asadar cred ca iara o sa stau telelei pe strazi.Dzeu cu mila!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Nikolici dar tu ai top model mai, inalta si finuta. 1cm in doua luni nu e mult dar deja e mai inalta decat media pt varsta ei, Mina de exemplu are 73cm si 9300g, clar n-o fac balerina.

Mami de Mina Alexandra (7.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

ndreeaa parca o bad balerina/sirena acusi si cand o creste balenutza/baleroaieEA SA FIE SANATOASA!!!CEEA CE DORIM TUTUROR BEBICILOR!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

DECI caut mama singulara adika fara sotz dupe ea cu bebic pentru lipeala litoral cu buget saracacios .Sunati-ma!!!

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

neata...nu mai supoort serv, pe cuv
bitza, iata-ma
imi pare rau pt bebeii bolnaviori
ii urez si eu luminitei...la muullltttiiii aniiiiiiii!!!!!!! sa fii sanatoasa si sa te bucuri de huni!
felicic...si eu d c nu stiam ca tu esti conta...sa te pot stresa , in fiecare luna, cu intrebari...
nikolici, adevarata balerina...
sasha are greutatea karinei ..la 9luni si 8zile.///si 3 oredoar ca e mulllttt maiii...piticdeci, stai linistita.
andreeace-ai domle cu fata...
babymom
rox, lidia...in parc, ha?ma oftic

Mergi la inceput