Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (146)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Giuliana vezi ca pe la 8 trec pe la tine sa iau o portie mooooooama in ce fel arata inghetata aia .....


Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya


Numai daca aduci pui cu orez la schimb . Altfel...poti sa treci da' nu-s acasa!

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Dar ce citesc eu, exista huse de scaun masina din bumbac? Ca am o pb cu Mihai ca transpira f rau pe husa aia sintetica si nici nu imi amintesc sa fi vazut scaun cu ceva din bumbac. Se gasesc huse si separat?

Vreau un sfat de la mamici cu copii umblatori. Mi se pare ca Mihai se arcuieste mult cu coastele in afara indiferent daca il tin de maini sau de sub brat. Cum trebuie tinut corect? Ca nu mai am rabdare pana vine dr. Mersic anticipat.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Si mai terminati cu bunatatile astea, ca unii se mai chinuie si pe la job. Sa ma duc diseara la Giulianna sau la Babytza? Cred ca dau cu banul .

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Fetele, am modificat putin necesarul pt mancarea mea. E prima oara cand scriu cantitatile si erau aiurea scrise. Sorry. Acum e bine

Dididi pai eu cred ca sta asa ca e incepator, nu pt ca nu il tii bine.
Huse sunt separat, dar nu toate modelele au....Si David transpira rau in scaunel , mai ales cand doarme . O sa ma uit si eu pe bimbo daca au, ca as lua si eu una pt el.

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Didididi

Si mai terminati cu bunatatile astea, ca unii se mai chinuie si pe la job. Sa ma duc diseara la Giulianna sau la Babytza? Cred ca dau cu banul .



Eu iti deschid, ca mi-a iesit destul ...dar vezi ca Giuli e mai zgarcita si nu da decat la schimb...vezi cu ce o ademenesti.... Ca altfel iti arata inghetata pe gaura cheii

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Hello

Carla ne vom muta la mama, deci nu platim chirie , felicitari pt progresele lui Sasha

Andy.p nu va fi rau la ea…dar eram suparata de felul cum gandeste a mea soacra si cum actioneaza, ici

Bitza asa e

Giulianna la inghetata ici

Ada nu il pot vedea pe Oadu tuns

Felicic cum mai e Dna Vio? Sarmale zici ha? am Vladut mancaciosul si pe tine, fac si eu reteta cu peste

Anca multa sanatate Carlei

La multe lunite Mark de Xor , MIhail de Dididi , Alex de Boo , Eva de Monica c , Alissa de vdrag , Sorina de Preety , Oadu de Ada

Nerantula

Lumi mai ce mamica harnica si multi ici ti si hunilor

Babytza m-ai innebunit cu ce gatesti tu si Giulianna si Felicic moamaaa vin la voi si iau si floarea dupa mine…doar e mancacioasa

Noi am mancat azi crema de branza cam 200gr si dupa amiaza legume gratinate cu smantana si ulei de masline…o nebunie


Acus descarc si pozele din telefon

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Salutari si de la noi!
Am fost plecati la tara cateva zile. Andrei a fost bine vineri si sambata si apoi duminica iar febra 38 cu 8 si noaptea iar diaree....azi a facut doar de dimineata un pic de febra si api nimic si un singur scaun apos...eu nu stiu ce sa mai cred...in schimb acum fac eu ture multe la WC...cool, nu?

In rest.....am platit avansul pentru concediu...in Bulgaria, Albena incepand cu 15 august...si i-am luat lui Andrei colac de inot pentru bebelusi din acela tip scaunel....abia astept sa vad cum va reactiona la apa si la nisip.



de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Nerantula bine ai revenit din concediu....am citit ca v-ati simtit bine....te rog mult daca poti sa-mi dai mai multe detalii pt ca si eu vreau sa ma duc tot in Bulgaria...la ce hotel ati fost, cum e cazarea, mancarea, atmosfera in general...daca nu vrei aici atunci poate pe PM cu toate ca sunt sigura ca si alte fete vor sa stie daca sunt bune condiile acolo..... ce ti-a placut? ce nu ti-a placut? ce bani folosesc ei?sper ca nu-ti cer prea mult ....multumesc anticipat. Si sa pui si poze cand ai timp si chef....ici multi .

de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Andy_galro sanatate lui Andrei mamico si mult ici din partea noastra

Avem POZE NOI

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

ange ai o scumpete de fetita...imi place mult poza in care doarme cu suzi in mana...e asa de pura

de Andrei Petru(18.08.2008)

Asa creste strumfi
Povestea bobocelului nostru

You can learn many things from children. How much patience you have, for instance. Franklin P. Jones

Mergi la inceput