Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

saracutele de voi prin ce chin ati trecut si eu nu stiam de ce este asa.

ma scuzati eu sunt print preajma dar cu alte treburi si nu la calc tot timpul

19+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

fetele care or sa aiba fetite cum aveti pozitionata burtica(bebe)jos sau sus sub piept?




19+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

si ce aveti de gand sa faceti w-end?eu am, sa stau acasa si o sa fac curatenie astazi ca maine am ceva musafiri invitati la masa si am o groaza de treaba de facut dar am devenit dependenta de DC si ma duc 5 min la bucatarie iar vin si mai stau jumatate de ora si mai citesc din ce mai scrieti voi si tot asa.


sincera sa fiu nu am chef sa fac nimik dar na tre sa fac sa vada oamnenii cas gospodina........de nu ami pot ma cam doare burta si ma apasa in jos tot timpul si mi se cam intareste burta astea ce sunt contractii sau e normal?parca as fi la primul copil dar cu Andre nu am avut asa.nici nu am simtit ca am fost gravida doar dupa cezariana miam dat seama ca m fost ca ma durea

da va las ca nu mai apuk sa fac nimik
o tai la facut mancare si curatenie in ture ca sa nu imi fie rau.

19+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

fetele care or sa aiba fetite cum aveti pozitionata burtica(bebe)jos sau sus sub piept?




19+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006


Desi burta mea este mare, copilul sta exact deasupra "randunicii" , stiu asta de la ultimul control ca punea nenea doctor obiectul muncii exact "acolo"

18+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Eu mi-am trimis sotul sa cumpere niste castraveti acri si cartofi ca VREAU salata orientala si imi lipseau aceste ingredientele

Maine s-ar putea sa mergem la strand!!


18+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Apropo de mers cu masina, eu am de gand sa vin acasa in Romania cu masina pe la sfarsitul lui iulie.N-am sa fiu singura in masina am sa fiu cu mama dar am sa conduc doar eu tot drumul ca al meu nu poate veni ca nu are concediu. Ce spune-ti sunt nebuna? Al meu incearca sa ma convinga sa ma merg cu avionul. Dar am sa intreb dr. daca totul e ok si daca pot. Sigur am sa ma opresc des, nu ma grabesc, noaptea am sa ma opresc sa dorm pe undeva si tot asa.

Doris 17+ Matteo ......

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

fetele care or sa aiba fetite cum aveti pozitionata burtica(bebe)jos sau sus sub piept?




19+ si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 9 luni 26.09.2006


in primul rand esti o scumpica
apoi..eu la sarcina cu darius aveam o burta rotunda ca o mige..prietena mea mai tuguiata asa...si cum ea stia ca va avea baiat si eu stiam ca este fata...ziceam cand ne plimbam ca vorbele babesti sunt adevarate.. da..da..uite ca la mine tot baiat a fost...si burtile noastre erau total diferite

Cred ca iti doresti foarte mult sa ai o fetita...iti doresc din inima sa se implineasca visul tau...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

19+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui DORIS_71

Apropo de mers cu masina, eu am de gand sa vin acasa in Romania cu masina pe la sfarsitul lui iulie.N-am sa fiu singura in masina am sa fiu cu mama dar am sa conduc doar eu tot drumul ca al meu nu poate veni ca nu are concediu. Ce spune-ti sunt nebuna? Al meu incearca sa ma convinga sa ma merg cu avionul. Dar am sa intreb dr. daca totul e ok si daca pot. Sigur am sa ma opresc des, nu ma grabesc, noaptea am sa ma opresc sa dorm pe undeva si tot asa.

Doris 17+ Matteo ......

poze


Eu plec pana in Turcia cu masina...nu-mi fac griji decat pt pisu... o sa-i stresez pe ceilalti cu opritul la pisatoare
Ai noroc ca esti tu la volan...eu va trebui sa ma rog de sofer , plus celelalte masini

18+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui DORIS_71

Apropo de mers cu masina, eu am de gand sa vin acasa in Romania cu masina pe la sfarsitul lui iulie.N-am sa fiu singura in masina am sa fiu cu mama dar am sa conduc doar eu tot drumul ca al meu nu poate veni ca nu are concediu. Ce spune-ti sunt nebuna? Al meu incearca sa ma convinga sa ma merg cu avionul. Dar am sa intreb dr. daca totul e ok si daca pot. Sigur am sa ma opresc des, nu ma grabesc, noaptea am sa ma opresc sa dorm pe undeva si tot asa.

Doris 17+ Matteo ......

poze


si eu am facut cateva drumuri in Italia cu masina..si m-au obosit foarte tare..esti sigura ca ai sa poti? Mai....nu stiu, poate sunt eu prea sensibila..si am avut pana acum numai probleme si orice drum mi seb pare infernal...sau nu stiu..
Dar sunteti curajoase mai gagici!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

19+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Era bine daca conduceam eu , da mergem in masina altcuiva si-i pre "bengoasa" pe langa loganelul meu...nu ma bag

18+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput