Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (145)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Corrina, foarte bune bancurile! Abia astept sa se-ntoarca sotul de la cabinet sa i le spun.

Fug la bucatarie pana nu se trezeste urlatorul mic.



Mama lui Dragos si a lui Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Salutare!

Intreb si eu: mai are cineva Chicco Proxima si e ok? M-as baga si eu la o comanda, dar asa, netestat, parca nu-mi vine ...

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Babymom pentru grupa 0 scaunelul are un buretel in dreptul funduletului care il ajuta pe nou nascut sa stea intr-o pozitie cat mai dreapta. Eu sunt sigura ca merge si pentru nou nascut. LE: Lasat la ultima treapta de inclinare.

Nerantula eu sunt multumita de el

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Tocmai i-am dat piciului sa pape o caisa....si era un vierme acolo Bine ca am vazut...

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

A fost medicul, cica e mai bine decat vineri cu raceala (ma rog, mie nu mi se pare), nu se aude nimic la plamani, secretiile din gat s-au diminuat...iar eruptia e de la transpiratie. Nu are nici o roseola sau boala contagioasa . Noa, macar atat, o veste buna pe ziua de azi. Dar de la transpiratie se pot face bubite asa mici, pe gat, piept etc

Mamica fericita de Carla Alexandra(13.08.2008)
Piti mic se face mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sept-oct2008 spune:

Capitol nou

Babytza

Mergi la inceput