Dulceturi si papanasi (313)-Ramonaiani, vine bb2

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marunzika
Cand plecati voi in concediu ca nu am retinut?


Nici io

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui Marunzika
Cand plecati voi in concediu ca nu am retinut?


Nici io


Asa deci, razi de mine!


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Papanash, ma bucur ca lucrurile incep sa se linisteasca la gradi, sper sa ne spui i curand ca nu mai plange dupa tine dimineata....Adi gradinarul.

Despre gradinita... m-am oprit, nu am mai vazut nimic, cer pareri si recomandari, am cateva in lista de vazut...m-am interesat daca au locuri la grupa de 2 ani..cum termin cu examenul devine prioritate....oricum nu-l duc mai devreme de 1 sept...sunt sigura ca o sa gasesc.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marunzika

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui Marunzika
Cand plecati voi in concediu ca nu am retinut?


Nici io


Asa deci, razi de mine!


Nici prin gand nu-mi trece sa rad de tine! Doar ca, din diverse motive, nu avem inca planuri de concediu..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Danutza, Marunzica fetele destepte si vorbarete.
Cand m-o da si pe mine Cris de gol???

Cecilia da mi si mie gradinitele pe care vrei sa le vizionezi... Eu tot aman, si ma trezesc ca ajung cu Cris la scoala. Auzi, inca ceva, se aude ceva la voi de bonurile de vacanta???

M-am hotarat, saptamana viitoare ma duc la dr si mi fac programarea pt biopsie. Tineti pumnii ca mor de teama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Andreea, noi nu primim bonuri de vacanta, sau cel putin asa am aflat eu...daca sti mai mult spune-mi si mie....legat de gradi vorbim pe messss

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Seara buna. Vad ca nu ati scris prea mult, ma gandeam ca am mult de recuperat. Am o perioada nebuna la munca si cam proasta in plan personal. Tata este destul de rau, trebuie sa luam o decizie urgenta in privinta operatiei. E complicat...nu va mai incarc cu asta. Voiam sa plec maine la ei insa Alex a facut febra, 38.4 si pare sa fie in crestere. Posibil sa plec joi dimineata si sa ma intorc seara, si asa ei depind de un raspuns pe care il primesc abia maine seara.



Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Lia, sa nu crezi ca gradi a noastra e perfecta, sunt si aici tot felul de probleme. Dar per total sunt multumita, oricum nu poate fi ca acasa. Insa si la gradi veche, cand era Alex micuta de 1 an jumate, tot tehnica asta o foloseau in primele zile, adica tineau mult copiii la joaca in curte. Cam ciudate comentariile doamnelor de acolo, poate te mai gandesti in privinta gradinitei. Oricum, sper sa fie mai bine si la voi.

Papanash, bravo lui Adi, e din ce in ce mai bine. Tatal meu este foarte rau din pacate , nici nu stiu cum e mai bine sa procedam. Operatia e singura sansa de supravietuire dar trebuie stabilit unde, cand si cum trebuie facuta.





Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Am fost asa prost dispusa azi ca am uitat sa va zic ca am pus de aseara pozele cu Cosanzeana la serbare , in verva cum va spuneam. Sunt foarte multe poze, am ales cateva unde o puteti vedea razand, cantand, recitand si mai ales dansand . Pe alocuri putin romantism , pe alocuri veselie maxima . De atata dans au pierdut recuzita .

Dupa ce a primit si diploma de excelenta , am pozat pentru tati, care evident s-a topit la asa privire . Evident la final s-a relaxat in leagan si a petrecut timp cu prietenii .

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Roxana, sanatate multa tatalui tau, sper sa gasiti cea mai buna solutie.
Am vazut pozele printesei, superbe.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput