Copilasi de Iulie-August 2004 * (24) * LMA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Buna seara, buna seara!

Dragele mele,
Va multumesc mult pentru urari si ganduri bune. Nu dati cu rosii stricate, chiar nu am timp, nu e scuza. Abia acum am reusit sa imi trag sufletul si sa dau fuga la voi.
Azi am fost cu zambetul pe buze si cu lacrimi in ochi. Eu nu imi dau seama cand au trecut cinci ani. Matei e golan mare! Ce zic eu? Toti copiii nostri de 2004 sunt mari deja.
Ma ocup acum sa pun poze!
Ma gandeam zilele trecute ca mi-ar face placere sa dau de baut live la fetele care sunteti pe aproape. Noi (adica eu, ca poate voi ati reusit) nu ne-am mai vazut la fata de mult. Ce-ar fi sa mai bem o cafea ca pe vremea burtilor mari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_s spune:

Gata si cu pozele. Mai fac si maine la petrecere.

http://www.flickr.com/photos/andreea_s/



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

cofi, tii or mi?
la multi ani tuturor sarbatoritilor, cu mic si mare, sa fiti sanatosi si voiosi, dragilor!
la multi ani, gabi! sa fii sanatoasa, iubita si fericita alaturi de baietii tai si sa va mutati cit mai repede in casuta
noi stem bine, da` din motive de lipsa de net si timp am absenta si, recunosc ca n`am reusit sa citesc nika din urma deci habar n-am ce s-a mai intimplat pe la voi
azi ne indreptam spre marasesti city, ilinca pleaca in excursie la mamaia;)) excursia de vara
am vazut niste lincrui in capitolu` asta merg sa ma uit pe poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Gabi!
Eu iti urez multi ani fericiti alaturi de cei dragi in frumoasa voastra casutza...:))

Andreea_s, ce a mai crescut Matei...frumoasa petrecerea de la gradinita!

Daria, eu zic ca e un lucru bun ca are si acumulatori la jucarie. E mai practic...:)

Carmen, cofii!...:)
Drum bun si timp frumos la mamaia...:)

Eu mi-am indeplinit indatoririle de mama si apoi am sarit dis-de -dimineata pe net "pecuca", vorba Ioanei, aveam de terminat o aplicatie. Acum ca am terminat pot sa ma duc linistita la bucatareala...

Un weekend senzational sa avem...:)

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Carmencita io vreau nescafefrape...sa ne zici si noua care mai ie viatza la mamaia:))..
LA MULTI ANI LEELOOCIKA,MULTA SANATATE SI IUBIRE ALATURI DE BAIETII TAI DRAGI!
Daria bravo tie ca ai cumparat acumulatori
Andreeap, meii baietii i-ai facut numa' tu,tati a cam fost plecat d'acasa
Cristalina mi-ai facut pofta de tuns asa ca ieri am fost toata familia la ras si frezat...o tipa era convinsa ca plecam la mare de ne tundem cu totii...mandra a fost tare incantata,coafeza a motzat-o vreo juma de ora,i-a facut si niste impletituri smechere...timp in care a spus tot din casa
hai sa avem un week-end placut..noi am fost la shoping asa ca am inceput deja cumparaturile pentru vacantza,slapi,maieuri,rochii de plaja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

La multi ani, Matei, care si frumos s-a facut.
Ioana, multam, cred ca esti singura care-mi zice ca baietii imi seamana mie :) soacra o tot tine ca am fost mama purtatoare :) ieri am fost si eu la tuns, ce bine e sa faci ceva si pt tine...ieri micutul a cerut san la ora, am zis ca-mi pun sfarcuri de cauciuc, in schimb m-a recompensat cu somn de la 9 jumate la 2 fara un sfert. yuhuhu. tiu ca nu va dura mult, da' tare bine a mai fost.
va pupez, week-end placut, mai am poze noi.

US

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andreea_s, ce mare e Matei
Si daca in poza pe deal esti tu, arati demential
Ce mai faceti, cum sunteti ?

Cristal, sa vii luni cu poze Tot luni ridic "coletul" la posta

Carmen, cum ai tuns-o pe Ilinca ???
Vacanta placuta sa aveti

Andreea, daca soacra vrea sa aiba nepoti sa-i semene fiului ei, apoi daca faceti un bb3 poate, ca feciorii sunt leiti mama lor Cum te-ai tuns ?

Moama ce v-a apucat cu tunsul pe toate ? HNumai noi ne lasam plete toti 4

Leeloo,

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

daria, tot asa, numai improspatat.

US

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata dragelor!!!
Andreea, vazut pozelele, super petrecere. iar Matei e super cool! am vazut-o si pe Daria lui acolo, nu? (sau nu mai e ... )
si io cafea cu voi si ioooo!!
Daria, ff bine ai facut cu acumulatorii, esti fata desteapta.
Carmen, distractie placuta Ilincai la mare.
Andreea de pupi ce frumoase pozele cu voi.... super!!
Cristal spor la bucatareala, fetele is ok, da?
planuisem un munte la sfarsit de saptamana.. numa' bine vad ca se strica vremea bine de tot... ce sa fac.....cred ca o sa amanam pentru saptamana viitoare.. ca nu ma vad cu copchiii in casa
o zi buna tuturor... si treceti la apel, ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza!

Cu intarziere:
La multi ani, Matei! Andreea, sa-ti traiasca feciorul. POate reusim sa punem de o intalneala...

Gabitza, la multi ani! Sanatate si tot ce iti doresti!

Eu, doar telegrafic: in continuare singurica cu Paul, cupilu nu mai tuseste, i s-au redus si secretiile, misuna continuu asa ca nu trebuie lasat nesupravegheat, altfel se arunca din pat (again....). Victor n-are ganduri de intors in Bucuresti, poate doar daca mergem la mare

Am o saptamana nebuna, incerc sa mai intru...
Pupe! Si toaate bune!

Mergi la inceput