Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (20)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

Ayla, am reusit sa pun cele 3 poze pe piczo si merci mult, am retinut toate info din pm!

Oli, pup!

Eu subscriu pentru intalnire pentru ORICE ZI!

Sasha, am citit demult, pe la capitolul 10 ca Petru era bolnavior ;a burtica, e bine acum? Pt diaree, eu stiu de suc de AFINE!!!! Rezolva instant!

Plec in parc, mai vb maine, pup.

Veronica-Elena 11 ani, Tudor-Iulian 8 ani, Robert-Adrian 10 zile


Anka hai duminica in Tineretului se mai baga cineva?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Sophia Maria, Antonio Gabriel si pentru sarbatoritii de ieri pt ca am uitat
Vlad, Catalin, Stefan Alexandru


Fetele care alaptati am si eu o dilema : sanii va sunt la fel de tari pt ca mie de vreo 2 zile mi separe ca sunt mai moi, flescaiti sa zic asa o fi pe gata productia ???!! sper ca nu are legatura cu mini cura de slabire pe care am inceput-o adica mananc de toate dar fara dulciuri seara si alte tampenii !!


Cat despre somnul bebelusilor, a mea doarme dimineata de la 10-12.30 apoi de la 15-17.30 si seara de pe la 22 pana pe la 4,5 si apoi iar pana la 08.30
Culmea ca acum 2 saptamani dormea pana pe la 6 fara pauza , cei drept se culca mai tarziu

Mai citesc si revin

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari




Poate o alaptezi mai des, tinand cont ca e mai cald? Baga carnita, ceai, odihna

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

Ayla, am reusit sa pun cele 3 poze pe piczo si merci mult, am retinut toate info din pm!

Oli, pup!

Eu subscriu pentru intalnire pentru ORICE ZI!

Sasha, am citit demult, pe la capitolul 10 ca Petru era bolnavior ;a burtica, e bine acum? Pt diaree, eu stiu de suc de AFINE!!!! Rezolva instant!

Plec in parc, mai vb maine, pup.

Veronica-Elena 11 ani, Tudor-Iulian 8 ani, Robert-Adrian 10 zile


Anka hai duminica in Tineretului se mai baga cineva?

Olga, mamica lui David iepurasul


EU EU
daca era Gigelica in Buc venea sigur!!

18+ cu

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Fetele eu sunt suparata nu stiu ce pantaloni sa-mi mai iau pe mine...nu am gasit nimic frumos. As vrea ceva trei sferturi da ceva mai mulati , nu fff largi...Ce mi-am luat eu (lungi) a trebuit sa iau mari/largi ca sa ma incapa la talie si stau in sifonier ca nu-i port...Nu mai zic de pantaloni mai eleganti, pt vreo ocazie..ca n-am sanse

18+ cu

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Simina cu mare drag

Eu nu inteleg pt ce iti trebuiesc pantaloni vara. Eu iarna gravida, si am purtat numai rochii. Mi se pare muuuult mai sexy si lejer. Rochite gasesti o gramada si ce e cel mai super ca nu trebuie sa te chinui sa le combini. Mai putin stres pt o graviduta

Eu acum nu am nici o pereche de pantaloni. Port numai fuste. Am unii care ma incap, dar imi atarna burta peste. Ba mint....am o salopeta neagra din bumbac cu bretele...e asa de comoda si lejera...poate iti gasesti si tu una asa caci astea am vazut ca sunt mai largute la burtica si se leaga cu siret la mijloc (nu de aceea de blugi de gravida, caci acelea nu-mi plac deloc...daca dai o raita prin magazine sigur gasesti )

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

iaca si dragoana, progeseaza

http://www.vimeo.com/5187745



Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Chatonel, demential filmuletul, ai o dragoana

Dar ajutati-ma si pe mine sa pun poze, iar sunt codasa, am intrat pe picasa sa-l vad pe Alexandros si sa fac si eu un upload si.... pauza, ma baga pe teren complet necunoscut

MAMICA DE BOGDANEL!!!!!!!!!
(09.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Buna dragutelor,

Intru si eu putin sa fac prezenta. Mor de ciuda ca nu pot citi din urma ce ati scris si nu mai stiu ce ati facut fara mine.

Sunt un pic mai bine azi. Nu m-au mai durut rinichii. Maine imi ies rezultatele de la urocultura.

Am avut o noapte agitata, caci pe Victor l-a durut burtica si de pe la 12 noaptea s-a tot foit si a tot scancit. Acum doarme...ca sa imi faca mie in ciuda si la noapte eu o sa-l pazesc.

Am vazut ca organizati o intalnire duminica. Poate daca va place...mai organizati una si cand vin eu in Bucuresti.

Va pupacesc. Poate mai intru pe la 11 cand adoarme Victor....daca o sa mai adoarma...ca aici nu stiu ce are dar doarme foarte mult ziua.


Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Buna dragutelor,

Intru si eu putin sa fac prezenta. Mor de ciuda ca nu pot citi din urma ce ati scris si nu mai stiu ce ati facut fara mine.

Sunt un pic mai bine azi. Nu m-au mai durut rinichii. Maine imi ies rezultatele de la urocultura.

Am avut o noapte agitata, caci pe Victor l-a durut burtica si de pe la 12 noaptea s-a tot foit si a tot scancit. Acum doarme...ca sa imi faca mie in ciuda si la noapte eu o sa-l pazesc.

Am vazut ca organizati o intalnire duminica. Poate daca va place...mai organizati una si cand vin eu in Bucuresti.

Va pupacesc. Poate mai intru pe la 11 cand adoarme Victor....daca o sa mai adoarma...ca aici nu stiu ce are dar doarme foarte mult ziua.


Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009


Gigelica bineinteles ca mai organizam o intalnire in care sa fii si tu prezenta. Trebuie sa-l cunoastem neaparat pe pitonas si mamica lui cea vesela

Sanatate s pupici din partea noastra

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Simina cu mare drag

Eu nu inteleg pt ce iti trebuiesc pantaloni vara. Eu iarna gravida, si am purtat numai rochii. Mi se pare muuuult mai sexy si lejer. Rochite gasesti o gramada si ce e cel mai super ca nu trebuie sa te chinui sa le combini. Mai putin stres pt o graviduta

Eu acum nu am nici o pereche de pantaloni. Port numai fuste. Am unii care ma incap, dar imi atarna burta peste. Ba mint....am o salopeta neagra din bumbac cu bretele...e asa de comoda si lejera...poate iti gasesti si tu una asa caci astea am vazut ca sunt mai largute la burtica si se leaga cu siret la mijloc (nu de aceea de blugi de gravida, caci acelea nu-mi plac deloc...daca dai o raita prin magazine sigur gasesti )

Olga, mamica lui David iepurasul


Simina, rochitele sunt solutia, nici eu nu am purtat pantaloni si vorba Oliskai, a fost iarna.

Olishka, superb "uriasul"!

MAMICA DE BOGDANEL!!!!!!!!!
(09.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

chatonico - esti o scumpa. ai tai sunt din bucuresti?

bogdana - pai din aia normala am si eu ca nici al meu nu suporta orto.

olga - hmm...eu in w/e nu prea pot ca atunci ma vad si eu cu sor-mea si cumnatul. poate organizati alta data in cursul saptamanii si venim

manu - stiu moda din olanda..eu eram cu caciula,fular si geaca si copii lor erau cu shosete in picioare si se vedea piciorul gol cand se ridicau pantalonii...si ii mai tineau si in coshurile alea pe biciclete...brrr. dar vorba ta,daca sunt caliti bine. si eu m-am chinuit sa-l calesc pe al meu de cand s-a nascut si acum imi dau cu pumnii in cap ca e rau de caldura

novus - exact pt asta am intrat si eu. sa intreb daca e normal,dar eu de ceva timp nu imi mai simt sanii ca plesnesc inainte de ora mesei. am inceput sa ii dau din amandoi la aceeashi masa deci clar a scazut productia.
la voi cum e? se fac pietroi de fiecare data?

ayla - sper ca ai gasit pozele

Mergi la inceput