Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (144)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

pe mine ma intereseaza.,,,macar linku'...baga aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Pfiu! In jurul meu pluteste un miros de kaki! Ma duc sa schimb scutecelul si revin. Sa nu plecati!

Mama lui Dragos si a lui Victor

in sfarsit... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

piolica...si daca am spus ca e o nedreptate si un abuz ca mi se iau bani..etc....ce????
si beeyyyyy...nu va mai insusiti ...dinti care nu va apartin, dea?
felicitari...v-ati descurcat si voi cum ati putut!elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

babymom...fugi...miroase pan'aci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

babymom, suntem numa dinti, toate

asteptam sa schimbi... aerisesti... vii odata?!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

piersicutza, multa sanatate Annei.

Mamica fericita de bebelina Elsa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

bunaaaaa..... hop si noi dupa 2 zile de nesomn si agitatie la greu...ieri am avut prima performanta de a ne ridica singuri in picioare.....dupa lupte seculare de eforturi si transpiratii a reusit si vreau sa zic ca era asa de mandra, ......va da-ti seama eu cum eram .......nu imi vine sa cred cat a crescut si ce a inceput sa faca

ratoneluleee.... chiar asa, la ce va trebuie dinti....blenderul sa traiasca ...iar cu serviciul...dai naibii, nu te mai supara ca tot tie iti faci rau...si eu am trait astfel de exeperiente pe pielea mea si mi-am dat seama ca numai mie imi fac rau...ptr ca ceilalti, doara arunca vina si mai departe isi vad de treaba lor.......si tu???? fata sa nu mai fie suparata

luminita ce inseamna asta cum adica nu iti gasesti locul aici.....sa nu te mai aud, eu am invatat o gramada chestii de la tine ....vezi ca eu sunt mai mare ca ratonelu....asa ca vezi cu cine te pui

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

klemi..ce ma bucur...ca apari si tu p-aci!( fapt, ma bucur ca nici voi nu dormitidar tre sa fiu o draguta, asa ca ia de buna ce-am zis prima data)
maaaaiii...si ce faci pe aia mare si fortoasa, ha? tu n-ai auzit de esentele alea...din butoaiele mici?
asta e fraza pe care si-o repeta in fiecare zi o pitica...mai amre decat mine. ca io-s mai mica decat ...o simpla pitica.
felicitari pt progrese!e tare pitica, d-aia o iubeste sasha.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

No... nu stiu daca mi-o iesit... stiti doar: me + computer = not friend.
Sa vedem... despre ingijirea dintilor de lapte

Mama lui Dragos si a lui Victor

in sfarsit... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

f frumos ce spui...dar e vorba de dinti....pt cei care n-au...ceva activitate- periere gingii etc..glumesc, super ce spui..mai ales cu ...calea ferata.

Mergi la inceput