Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Astazi am schimbat si noi saptamana. Am ajuns la mijlocul drumului! Avem 20 de saptamani! Doamne ajuta in continuare la toata lumea!

Monis5, ziceai ceva de o hartie ptr. zburat cu avionul...despre ce este vorba? Eu vreau sa vin peste 2 saptamani in tara. Am nevoie de asa ceva?

------------------------
20+

Albume foto


Pai sunt companii care dupa luna a7a nu te mai lasa sa zbori, sau te lasa cu hartie de la medic (in ideea ca nimeni nu vrea in avionul lui sa aiba o nastere live ).
Eu abia am intrat in 5 luni, dar daca tot m-am dus la doctor, am cerut si hartia asta, sa nu dau peste vreun vames zelos care sa aiba de comentat - ca am planificat in ianuarie calatoria asta si tot visam la ea.
Drum bun

monis 19+


Eu nu m-am gandit la asta. Stiam ca dupa 7 luni este mai complicat. Dar tocmai ce am trimis un e-mail companiei cu care voi zbura, sa ma lamureasca ei.
Drum bun si distractie placuta.

------------------------
20+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

mai fetelor ,ma uitam pe lista noastra si sunt cateva fete care nu am mai dat un semn de viata demult...oare ce fac?!

miany
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Astazi am schimbat si noi saptamana. Am ajuns la mijlocul drumului! Avem 20 de saptamani! Doamne ajuta in continuare la toata lumea!

Monis5, ziceai ceva de o hartie ptr. zburat cu avionul...despre ce este vorba? Eu vreau sa vin peste 2 saptamani in tara. Am nevoie de asa ceva?

------------------------
20+
Albume foto



Felicitari pentru drumul parcurs si sa ajungi cu bine la destinatie!

miany
19+


Multumesc draga mea! Sa dea Dumnezeu la toate fetele sa ajunga cu bine la termen si sa aiba nasteri usoare si bebei sanatosi!

------------------------
20+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

A_driana - vazut poze de la nunta si burtica


monis 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Dankuta, nu am primit PM ul

Alinus25 si Monis - Felicitari si multi ani impreuna fericiti si sanatosi!

Vacante frumoase sa aveti fetelor!

Eu am inceput cu mici renovari in asteptarea puiului. Acum cat inca am burtica mica sa ma pot misca sa fac curatenie de dupa demolari, vrem sa schimbam geamurile la camera si balcon, adica moloz la greu.


16+ astept pe VEDETUTA pe 30 noiembrie! sa fim sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

A_driana, esti foarte frumoasa. Mie mi se pare ca semeni cu o tipa de la Acasa Tv. Simona Mihaescu parca o cheama...

------------------------
20+

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinus25 spune:

Multumesc mult fetelor de urari
Monis multi ani si tie cu fericire si sanatate si o sarcina usoara in continuare.

Dana n felicitari pentru jumatate de drum

Adriana cand ai programare la dr?

Alina 18+ si Riana-Antonia 25.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona9999 spune:

Buna fetelor, sper ca din nou, pentru ca mesajele mele apar mai greu, am inteles ca asa e la inceput...
Cat despre dureri de cap, si eu am , cateodata, ma deranjeaza mai tare, dar tot de la voi am retinut ca poti sa iei cate un algocalmin?! Eu nu am luat pana acum, am zis ca daca pot sa rezist, stau asa......
Dar cred ca si de la vreme, ma resimt acum in ultimul timp....de la schimbarile de presiune atmosferica......
Cateodata ma culc cu durere de cap si ma scol tot cu ea. Sau ma culc fara si ma trezesc cu durere......... or fi poate si hormonii.......

astept sa transmis si eu in real time..... cate mesaje ziceati ca treb sa am?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

A_DRIANA i-am admirat si eu pozele..foarte frumoasaa...o sa aveti un "cubis"-jr tare daragutel!!

miany
19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Mama,scz greselile ...graba strica treaba

miany
19+

Mergi la inceput