Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(12)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Buna seara fetite dulci!(va spun din Bucuresti)

Galli si Monain mod deosebit - multa sanatate parintilor vostri!
Blue - daca imi permiti sa-ti spun, nu mai intra la topicuri unde nu te simti bine pt. ca bebele tau are nevoie de veselie si dragoste, el simte tot ce simti tu.
Sorinake - sa dea Domnul sa fie cu ochi!
Guze - brava la tine! ai curaj, nu gluma!
Mayan cea dulce si sexoasa... te citesc dar n-as indrazni sa m-apuc de vreo reteta de-a ta (nici macar de prajituri)
Lumy, Amy, Anca, Soricica, Menics etc... va pupesc pe toate va doresc numai bine!

Azi am fost la echo: am 2 foliculi pe ovarul stang mai mari de 21mm si endometrul de 8,5mm (asa am tradus eu ce a scris dr.). Mi-a dat niste pastilute sa creasca endometrul pana maine cand vom face inseminarea (fara Pregnyl). Am foarte mari emotii si... am dat fuga la voi sa ma mai descarc un pic.

Inca o data pup si salut toate fetele (chiar si pe cele care doar citesc ).


_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Libra - mult, mult succes! Sa fie intr-un ceas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

bafta libra, ai reactionat bine la tratament
sper sa se prinda. ce repede mi se pare ca a trecut timpul pentru tine, de fapt pentru toate mai putin pentru mine .

libra, sa nu pleci imediat inapoi acasa, mai stai o zi doua dupa inseminare, cat mai multa trandavire in pat.

sorinache, se pare ca suferim o data. eu am toate semnele ca vine menstra.

ancamac, multa bafta si tie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Buna dimineata, suricatelor. Azi sunt posomorata pentru ca pot sa declar Z1 . Incep sa-mi pierd speranta. Am o stare de tot rahatul.
Va invit totusi la o .


_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt1f.lilypie.com/8bzLm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

neataaaaaaaaaaa!!
libra, sa dea DD sa devenim matusi de gemeni!!!!!!!
fetelor,nu stau azi la cafea, si sunt scumpa la vb, sa stiti.
tata e operat,de ieri,era la reanimare, e ok, deocamdata, nu stiu mai multe,ca la ei nu se poate suna la spital ca la noi, sa te interesezi de soarta bolnavului... pe la vreo 10-11 il muta inapoi,in salon, va putea misca si poate voi vb cu el la tel.
concluzia e ca, a spus ca mai poate face o operatie, ca i-a placut!!! batranii, v-am spus eu...
da, si se pare, ca de azi, voi deveni oficial MATUSA!!!! de la 3-4 e internata sormea, si inca la 7,30 era pe drum aia mica, alexia maria.
la 34 sapt era cam micuta,2,100 kg. la monitorizare azi,era bine, dar fara amanunte! sanatoase sa fie,nu??
mai rpd de termen,cica....ar fi fost 12 iulie, sau prin preajma. plang, gata. ma duc sa nu ma vada al meu....
aveti grija de voi, pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Sa-ti traiasca gali, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Galli felicitari pentru micuta Alexya si slava Domnului bine ca tatal tau nu are probleme.Sa dea domnu sa se refaca cat mai repede si mearga acasa.
Cred ca si mie imi vor venii rusii ..mnezeii lor de rusi si imi zic : sa mai sper sau nu?
De la doctor vad ca n-a sosit nici o scrisoare ptr policlinica respectiva.
Azi e ultima zi din sezonul asta la clubul de marti ..grrrrr ..nu vreau sa ma duc , e adevarat ca martea e ziua cu ceasul negru : ma vad iar cu mandra lu al meu.Si nu stiu ce alt ceas mai negru poate fi..
Libra eu zic ca te poti apuca fara probleme si daca ai nevoie te asist eu din umbra
V-am pupat si fug la scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Buna dimineata!!!

Dragelor ieria ma fost la control, wowendometru super col usor deschis , chistul de pe ovarul drept a disparut, ovarul stang ovuleaza totul pregatit pt a sustine o sarcina... stitii ce lipseste nu???ma bucur ca sunt super OK, si ca la cta se deschide sectie de FIV, de fapt mai multe...printre care si inseminare cu donator...eu cu piticul meu... dl dr, cu un zambet in coltul gurii...hehe parca am auzit ca este singur... sunt nebuna ...
azi am intalnire, sper ca socul sa nu fie prea mare, cine stie peste ce dau...
in alta ordine de idei m-amm eliberat,le-am spus si alor mei de despartire, acum sunt cu sufletul usurat, si ca sa fie totul complicat asa cum imi place mie, sambata seara ne-am intalnit de despartire cu dl D... si duminica dim am comis-o, ei spuneti-mi voi, daca cu 2-3 zile inainte se poate prinde, ce stiti? asta ar fi culmea...
oricum eu plina de optimism merg mai departe.

va pup,
mai intru sa va spun ce am facut la intalnire, hihi.


http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Cand veniti fata?


Stai, ca nu stim inca perioada. Dar te anunt! In principiu, acum vara, soata imi este tare ocupata, nu cred ca se poate rupe. Probabil, spre sfarsitul verii sau in toamna. Chiar dorim sa vedem Olanda (si pe varu', dar mai putin) si sa ne bucuram de "libertatile" de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui micomic

vorbiti de vacanta, de relaxare si eu mor denerabdare sa incep si eu vacanta toata ziua numai la asta ma gandesc si am atata treaba la servici


Cu gandul la vacanta, serviciul ti se va parea doar un accesoriu. Stabileste prioritatile, termina si tu ce este mai important si fa-ti pregatirile pt vacanta. Unde pleci? Nu era vorba de Bulgaria?

Mergi la inceput