Burtici fericite de septembrie-octombrie (77)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Monica mi-ai facut o pofta cu dovleceii
dar nu spun de ce ca daca nu gasiti?
Nu ar fi rau sa se numeasca asa cum ai spus tu...
Eu mai sunt un pic la birou si pe urma plec la domn doctor
asa ca nu stiu daca mai intru azi ca de acasa nu ma lasa Ramona cum vede calc deschis vrea poze si filmulete cu bebe ( adica cu ea) si sa- dus linistea noastra
asa ca pe maine la toate

Laura 21+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Buna dimineata!

Andraiulia si Laura va tin pumnii sa fie bine la controalele pe care le aveti astazi si sa veniti cu vesti super!
Adela ai mare grija de tine ca nu e de glumit cu tensiunea! Pfiu.....prin ce ai trecut! Bine ca Razvanel e bine, sanatos si grasunel Sa nu fie de deochi dar ai burtika maaaaare maaaare.
1sweetangel
Anco cand te vedem si noi in poze cu burtik bine crescuta?


Ramona

Tudor Gruia 24+

Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Buna dimineata, mamicute dragi!
Revin si eu dupa cateva zile in care ati scris enorm de mult. Ma bucur sa vad cat de harnicute sunteti.
Lutoniana, multumesc pentru ca mi-ai simtit lipsa. E asa bine cand constientizezi ca macar cineva se gandeste la tine...

Pe scurt, eu am lipsit motivat fiindca am fost internata. Am contractii, tratamentul parea eficient dar astazi se pare ca m-au apucat iarasi.

Ignorati va rog starea depresiva. Voi scrie cat mai putin pe forum zilele astea ca sa nu va molipsesc.



Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata!

Multa bafta tuturor care ,erg astazi la eco!

Adela, bine ca nu ai patit nimic nici tu nici bbelul, doamne ajuta!

V-am urmat sfaturile si va multumesc din suflet, asa ca aseara am facut reteta de paste cu ton, am aranjat masa, pus lumanarele, asteptat sotul si facut festin......dupa care am hotarat sa luam mai usor si sa nu ne mai certam...deocamdata nu am luat nici o decizie, ne-am lasat timp de gandire cateva zile! daca nu va fi sa facem cununia asta este si gata....ar fi pacat sa fie scandal doar din cauza asta si putem alege si ce nasi de dorim!

PS: am vazut prin discutiile de ieri ca vorbiti si despre , la noi nu exista interdictie, numai ca eu nu am chef mai niciodata, asa am fost si inainte de sarcina,asa sunt si acum...dar din cand in cand prestam si noi....numai ca stau cu frica in san sa nu se intample ceva, deci va fi din ce in ce mai rarut, mai ales ca imi creste si burtica si devie incomod.

Va pup si va doresc o zi buna!

----------------------------------------------
Alexandra 25+ se pare ca fluturasul va fi Alessia ...
Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Biaz, tinem pumnii sa fie bine si ne gandim la tine!


Monica, si mie imi place cum suna "dovlecei"
----------------------------------------------
Alexandra 25+ se pare ca fluturasul va fi Alessia ...
Da Doamne sa ne nastem sanatoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 1sweet_angel spune:

imi da si mie cineva o parola ceva?
la multi ani Alinut73.....multa sanatate si sarcina usoara in continuare.
pt fetele care merg azi la medic....asteptam vesti bune....
monica_dicut mai ia si tu o pauza ca doar n-au intrat zilele in sac....stim ca esti harnicuta dar tr sa ai grija si de tine
pt fetele cu problemute......sa va faceti bine....aveti grija de voi, da?
pls fara vesti rele ca abia mi-am revenit dupa zilele trecute cand am mai tot timpul....asa ca.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Biaz, cred ca toate ti-am simtit lipsa imi pare tare rau ca nu te simti bine Ne rugam sa fie totul bine, ca sa revii in forta

Lucia, am reusit sa ma inscriu, sa vedem acum daca am si noroc sa castig ceva

iar legat de curatenie, pot sa ma inscriu si eu in clubul celor cu praful cat casa tot ma motivez ca in curand voi intra in concediu si fac atunci, dar ma gandesc totusi, daca eu acum nu ma mai pot apleca pana jos (sau doar f greu si cu dureri, parca imi impinge cineva stomacul in gat in momentul ala.....), oare peste 2 saptamani cum ma voi mai misca sa fac curatenie? eh, incet incet le-om face pe toate, asta e....

Andraiulia, bafta la control, si vrem sa vedem si noi lucrusoarele...desi eu o sa-mi fac mai mult sange rau probabil, ca nu pot ajunge la Buc sa cumpar

Monica, azi am dovlecei prajiti la pachet si eu tot cu usturoi ii mananc, dar cu iaurt....nu stiu daca ati incercat, sunt f buni

28+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui biaz29

Buna dimineata, mamicute dragi!
Revin si eu dupa cateva zile in care ati scris enorm de mult. Ma bucur sa vad cat de harnicute sunteti.
Lutoniana, multumesc pentru ca mi-ai simtit lipsa. E asa bine cand constientizezi ca macar cineva se gandeste la tine...

Pe scurt, eu am lipsit motivat fiindca am fost internata. Am contractii, tratamentul parea eficient dar astazi se pare ca m-au apucat iarasi.

Ignorati va rog starea depresiva. Voi scrie cat mai putin pe forum zilele astea ca sa nu va molipsesc.

Bia, mamica lui Busici (24 mai 2005) si27+


Pai nu asa......de la ce ai contractii ? ce ti-au spus doctorii ? ce e de facut ?
Ai mare grija de tine si nu ne ocoli ca suntem aici si la glumite si la probleme

Cea mai fericita 27 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

1sweet angel ai PM, mai vrea cineva ?

Cea mai fericita 27 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 1sweet_angel spune:

ce sunt .....eu tot tipam pe-aici ca vreau parola si eu o aveam deja......
multumesc mult raluk16......si bineinteles si tie lutoniana si pt informatiile care-mi sunt de mare ajutor

Mergi la inceput