Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (121)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Bine ai venit Bianca!!!
Felicitari Gabi!


Pis, poate gasesti ceva de genul "forgot password" si iti trimit ei parola sau o reseteaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Sa traiasca puiul mic de Gabi, sa creasca mare si sanatoasa si frumoaaasa si sa o vedem si noi cat de repede in poze cu fratiorul ei!

In ritmul asta ne specializam pe post de ursitoare!

Cata asa si noi, locuim afara in ultima vreme, aseara am pasat-o pe Giulia in casa la tac-su la ora 9 si am mai ramas cu Raul pana la 10.

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Sa va traiasca papusica Bianca Maria , sa fie sanatoasa!!! Vad ca nu a mai avut rabdare pana pe 28 cand era termenul, sau nu ai mai avut tu, Gabi? Recuperare usoara!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

FELICITARI GABY!
Sa va traiasca micuta, sa fie sanatoasa, sa va bucurati de ea, si impreuna cu TUDOR sa formeze perechea cea mai fericita pentru voi.
Refacere rapida si te asteptam cu poze mamico.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

am vazut toate pozele pe care le-ati postat, frumoase; cred ca v-ati distrat pe cinste la Rucar, a fost o intalnire fara prea multe planificari? am cautat in urma si n-am gasit nimic ce anunta iesirea, fain!

Tzuna, Timeea nu mai bea formula ci lapte de vaca si de asta imi e mie teama, pt ca uneori vrea si dimineata sa bea tot lapte sa stea tolanita in pat si sa bea, e mai simplu decat la masa cu soldatei, nu? asta sa fie toata problema; frumoase si pozele voastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:



FELICITARI GABI! Sa va traisca fetita si refacere usoara tie. Marta multumim pentru mesaj.

RILOASA- am vazut pozele cu cei mici. Sunt adorabili si da vrem si noi bebe 2. Acum as vrea sa vb cu REIN ca tot ar vrea ea nou nascuti prin preajma.... Nu mi-l creste pe al meu pana la 4-5 luni? Ca-l fac maine dc-i asa.

Am vazut si pozele de la intalnire.... F dragute si cred ca v-ati bucurat mai mult de intalnire fata de noi cele din Bucuresti care am facut intalnirea pe graba si cu program redus....

Noi suntem bine si ca toata lumea stam mai mult pe afara... Zilele astea totusi am mai scurtat programul din cauza caldurii asa ca seara iesim de la 7 la 9.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Felicitari Riloasa !!!
Felicitari Gabi !!!
Sa va fie pruncii sanatosi si norocosi !


Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

Noi l-am adoptat pe bebe2 asa ca il asteptam oe bebe3

http://family.webshots.com/photo/2134085910101685324smAcIf?vhost=family

http://family.webshots.com/photo/2134085910101685324smAcIf?vhost=family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Felicitaaaari, Gabi!!! ce repede, sunt adunate atatea momente de durere dar si fericire maxima intr-o nastere ca pe urma parca mi-a parut rau ca unele nu au tinut mai mult. Asa am simtit eu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Tzuna, ma bag dar ma lasi sa-l 'educ' cum vreau eu. Ti-l livrez cuminte si super-vesel.

Am gasit si pe site-ul helpnet produsul acela, se cheama Mavala Stop, costa 27-28lei. Maine cred ca trec sa intreb daca merge la copil de 2 ani sau mai mic.

Lui Petru cu ocazia analizelor i-a iesit si o anemie carentiala. Mi-a recomandat pedi sa-i dau Ferrum Hausman 10pic X2/zi, o luna. Ati dat asa ceva? cum au reactionat copiii? (mi-a zis cineva ca i-a vomitat)

Mergi la inceput