Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (312)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

luy - pupam ochisorii inlacrimati de meo sa treaca, ea e fata isteata si se va prinde repede ca e mai fain acolo decat acasa singura intre 4 pereti.
sabina, ana - multa sanatate puilor.
crishtina - of, sper sa se rezolve cu regimai grija de voi.
melania - despre delphin botanik nici eu n-am auzit multe de bine...acum tu decizi.
erina - sa stii ca in resort sunt magazine, unde poti plati in lire sau in euro...cum vrei...dar au niste preturi...mall-ul din buc e pe gratis fata de ce e pe acolo.asa ca...eu sugere cumparaturi cat mai putine.
pupare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Ei am rezolvat si cu vacanta.
Am optat in cele din urma pt Dolphin Botanik din Antalya

Iata aici date si imagini
http://www.botanikhotel.com.tr/index.php?page=foto

Ne convenea perioada si faptul ca mergem cu Taromul (a tinut sotul sa mergem cu astia si nu cu cealalta companie din oferta agentiei despre care chiar nu auzise nimic).

M-a convins faptul ca e f multa verdeata si pare mai bun accesul la plaje iar la Dolphin Princes parca sunt camerele cam mici...

In fine am platit avans acu tb sa facem copilului pasaport...


Multumesc fetelor pt sprijin...ati fost pe faza ca de obicei.

Timpul meu se reduce din ce in ce mai mult de cand este cald stam numai pe afara cu Tudor asa ca nu am avut cum sa mai forumesc...la 23.00 pic franta.

Tin sa va anunt ca eu sunt mama lui Maradona ...Tudor este cel mai priceput fotbalist la categoria lui de varsta...si mami alearga si alearga...macar de ar slabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Rectific , Me sa nu mai fie suparata ca mamica n-o paraseste daca o lasa acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Luy, pregateste cutii cu servetele multe, vei avea nevoie .
o sa treci prin diverse stari, ca sa n-o lasi acolo dimineata, ca esti mama denaturata si-ti chinui copilul, ca mai bine iei bona, etc...eu imi dau seama cand plange ca se freaca cu mana la oki sau se arunca pe jos, ca transmisia e tot asa cam din avion

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Papanash , in ritmul asta vor ca Adi sa faca testul propus de Piciulika!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

buna fetelor!

Azi am umblat ca o bezmetica cu cupilu dupa mine prin magazine si nici nu am gasit mare lucru (deh asa e cand te ingrasi). Am gasit solutie de compromis sa o duc la mama si sa mai dau o tura singura prin magazine, dar mama ia-o de unde nu-i, asa ca am avut o zi naspa, doar ce am apucat sa-i iau lui Adelina doua costumase.

Luy pt Me, curand probabil se va obisnui, ca orice inceput e mai greu.

Ema vad ca pe noi ne eviti, nu vrei sa ne vezi?

Teo mi-am dat si eu seama ca e o gluma bre, adica ce... spor la impachetat. Te-am intrebat unde stai pt ca acolo stau si niste prieteni de-ai nostrii.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

www.flickr.com/photos/21859608@N04/3026513257/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

Adelina ciupeste-o tu putin pe mamica pentru idee
sa te vedem cand n-o sa mai poti scapa de noi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Luy, imi pare tare rau ca a fost un inceput mai putin promitator, ochisorii frumosi ai lui Me si tie multa putere pt maine dimineata, sper sa fie mai bine peste cateva zile.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

azi am gasit copilul ff obosit, cica n-a dormit decat juma de ora, of.
iar a plans cand m-a vazut, i-am bagat bitutu la inaintare si pana nu l-a terminat n-a mai zis nimic. doarme de pe la 8, a halit spaghete cu carne si a mai bagat 2 bibe, o caisa uriasa si vro 2 masline.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Marunzika, ce mai faceti, Energia e ok ?

slaba miscare pe-aici, ce faceti fetelor ?

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput