Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Felicitari pt crestinarea Adelei Voua va doresc multi ani fericiti impreuna

Multumesc pt urare

Olga, mamica lui David iepurasul


Multumim!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

La multi ani!
Lucian
Ina Gabriela
Victor Cristian
Aidan Victor
David
Brisees


Carmenada, nu-mi vine sa cred ca sunt deja 3 luni de cand aveam mari emotii, si venea pe lumea micuta Ina, si cum incercam sa-l conving pe tati ca e o printesa, chiar daca era asa micuta.

Lucia, am vazut pozele de la botez. Cred ca Victor a fost tare cuminte, si tu ai fost asa frumoasa si cocheta. Ai un nash sexy. Ai dreptate, Victor super dotat, la toate cele.

Denisa Madalina casa de piatra si multi ani fericiti impreuna!

Pisigri, la multi ani, sanatate si tot ce iti doresti!

*"Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!" pentru ca "A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea!"*
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

La multi ani!
Lucian
Ina Gabriela
Victor Cristian
Aidan Victor
David
Brisees


Carmenada, nu-mi vine sa cred ca sunt deja 3 luni de cand aveam mari emotii, si venea pe lumea micuta Ina, si cum incercam sa-l conving pe tati ca e o printesa, chiar daca era asa micuta.

Lucia, am vazut pozele de la botez. Cred ca Victor a fost tare cuminte, si tu ai fost asa frumoasa si cocheta. Ai un nash sexy. Ai dreptate, Victor super dotat, la toate cele.

Denisa Madalina casa de piatra si multi ani fericiti impreuna!

Pisigri, la multi ani, sanatate si tot ce iti doresti!

*"Cand vei privi cerul, noaptea, pentru ca eu voi locui pe una din ele, pentru ca eu voi rade acolo, atunci pentru tine va fi ca si cum toate stelele ar rade. Tu vei avea stele care vor sti sa rada!" pentru ca "A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea!"*
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.


Multumim Ayla Bine ai revenit

Unde ai vazut poze cu pitonasul botezat?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonaMami spune:

La multi ani!
Lucian
Ina Gabriela
Victor Cristian
Aidan Victor
David
Brisees


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Lucian, Ina Gabriela, Victor Cristian, Aidan Victor, David, Brisees

Mami fericita!!!
Crestem mari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonaMami spune:


!!! FELICITARI SIMINA!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

multumim pentru urari!

Am reusit sa mai citesc si eu in diagonala si constat ca puii vostri deja dorm noaptea... Eu nu reusesc sa o adorm inainte de ora 1 noaptea, chiar daca dupa amiaza nu o las sa doarma si suport concert de maraiala Apoi se trezeste pe la 5, la 8 si 12, asa ca tot programul meu este dat peste cap... Peste zi mai doarme cate 2-3 ore max.... De 6 zile m-a terminat pentru ca face febra intre 37.8 si 38.2 rectal,o zi da urmatoarea ba si este tare mataita. Pediatrii zic ca este posibil sa fie infectie urinara pentru ca nu are semne de viroza, asa ca trebuie sa recoltez urina pentru analiza..... Azi noapte a dormit decat de la 12.30 la 5 apoi a marait si chitait pana la 9 cand am fost din nou la pediatra .... Pe la 12 a cazut lata si acum doarme asa ca am avut si eu 1 ora de net ....
Va pup pe toate si vreau si eu o saptamana fara probleme.. ca vad ca la mine nu se mai termina

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Lucian, Victor Cristian, Aidan Victor, David, Brisees


SIMINA FELICITARI sa-ti va dea Dumnezeu o sarcina usoara in continuare si o fetita cuminte, sanatoasa, papacioasa si necolicoasa

Carmen mamica fericita de elefantica Ina Gabriela (16.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Simona, Alina

Carmen sanatate multa va doresc



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

In primul rand "La multi ani!"Brisees, Ina Gabriela, Victor Cristian,Lucian,Aidan Victor si David!! Si lui Pisigri, ofcourse
Petra, multumesc de raspunsul detaliat! Deocamdata inclin spre cel gratuit, ca nu-s in finantze acum, urmeaza botezul iar indemnizatia mea vine este 2 luni (cu pile, bine-nteles). DAR daca zice cineva ca vaccinul asta dat de la medicul de familie poate face rau, comporta ceva riscuri (pe care vaccinul cumparat nu le are), atunci da. Dar eu am auzit multe mamici de aici plangandu-se ca bebeii au facut febra, au marait, s-au agitat dupa vaccin si din cate stiu eu au facut vaccinul din farmacii, nu?
Petrean, da, iesim la Mara, ca e la doi pashi de noi. Da' cine-i de-aci, ca am uitat: tu sau sotzul?
Tufete, bebeii vostri au ceva semnuletz pe bratul stang? Ca Sophiphi are o pata mica si ma gandesc ca e de la vaccinul din maternitate, asta o fi? Georgiana, Brisuca are asa ceva? Ca daca e de la vaccin ma gandesc ca in acelasi loc l-au facut astia de la Euromedica...

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput