tauroaice(34)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata! Azi am pregatit eu cafeaua si fresh-ul.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

ziua buna.
lexi - ms de fresh.eu sunt intr-o perioda mai agitata..nu prea mai am timp de forum.
va pup dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

ACUM MAI AM CAM 2 SAPTAMANI ...vineri duc rochia de mireasa la stramtat ca am cam slabit impotriva vointei meele

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Multumim tuturor pentru urari! Uram si noi, cu intarziere, la multi ani celor care si-au sarbatorit onomastica sambata!
Cinezee, mai ai foarte putin! Spor la pregatiri.




pana la mai putin de 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Sr'mana pentru urari fetele, la multi ani si voua si puiutilor si multa sanatate.
Noi ne-am intors din vacanta scurta , ca na atata s-a putut si acum asteptam sa inceapa gradi. Aveti aci poze din plimbarile noastre.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Silarr.. ce frumosss sa va fie de bineee

pana la mai putin de 2 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Superbe poze, vreau si eeeeu!
Mariei mele ii e din ce in ce mai greu la gradi, toti copiii o izoleaza pentru ca nu vorbeste limba, cum se intoarce taica-sau cu spatele, urla... Nu stiu ce-o sa facem, ca nici el nu va putea sta o vesnicie cu ea la gradi. Saptamana viitoare mi-am luat cateva zile libere ca sa pot merge eu cu ea si o sa incerc s-o las singurica dar ma gandesc cu groaza la ce va fi...

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Lexi nu te supara ca te intreb dar educatoarea ce pazeste acolo?? Este treaba ei sa o ajute pe Maria sa se integreze in colectivitate. Chiar daca plange, daca educatoarea stie cum sa se poarte ar trebui sa se vada ceva rezultate. La inceput este greu, dar cu timpul va fi bine. Eu cred ca taty a stat prea mult cu Maria la gradi, din cate stiu eu aici se sta in prima zi 2 ore, apoi in a doua zi 1 ora si in a treia zi juma de ora, apoi parinti nu mai au treaba la gradi decat de dus si luat piticul.Si alta chestie pe care o mai stiu este ca prezenta indelungata a parintelui la gradi nu face bine copilului.Am uitat sa intreb Maria pana la ce ora sta la gradi??
Noi incepem pe 7 septembrie gradinita si venim atunci cu povesti.
Cinezee mult succes la pregatiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Noua aici la gradi ne-au spus ca tati poate sta cu ea 2 saptamani aprox 2 ore pe zi. Educatoarea nu imi dau seama ce face, ca Maria nici n-o lasa sa se apropie de ea. Deocamdata e la program scurt, pana la 12.30 si desi la inceput m-am gandit ca din septembrie s-o las la program lung, cred ca deocamdata va ramane doar program scurt. Oricum abia astept sa merg eu cu ea acolo si sa vorbesc cu educatoarea. Sotul meu nevorbind germana nici nu poate comunica asa cum trebuie cu educatoarea. Simt ca eu voi fi cea care va trebui sa puna piciorul in prag.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Gute Idee Lexi, asha sa faci.E bine pana la 12,30 pentru inceput. Mult succes si tinem pumni sa fie bine.
Week-end placut fetele si sa va odihniti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Silar eu am terminat cu totul ultima chestie este de dus rochia la modificat in lumginme si la mijloc ca imi e cam larguta , ceea ce voi face astazi , asa ca saptmana viitoare pauzaa plus pe 26 am bilete la concertul Madonnei

pana la mai putin de 2 saptamani

Mergi la inceput