tauroaice(34)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Mihaela, Silvia, asa cum am spus, miercuri, joi si vineri am fost eu cu fii-mea la gradi. In prima zi, am stat cam 10 minute cu ea dupa care am plecat. M-am intors dupa 45 de minute si am luat-o. Am gasit-o la fel cum o lasasem: in brate la educatoare, plangand. Cum m-a vazut s-a linistit. Joi am dus-o, nu a mai plans asa de tare ca in prima zi, dar a plans aproape intruna timp de 1 ora si 20 de minute. Am mers s-o iau de la locul de joaca de langa gradi, unde imi spusese educatoarea ca ii voi gasi. Statea langa educatoare si repeta intruna "vreau la mami". A treia zi imi facusem planul s-o las 2 ore dar dupa o ora m-a sunat educatoarea sa ma roage sa o iau caci plangea tare si nu reuseau deloc s-o impace. Mi-a spus educatoarea ca saptamana asta s-o ducem de la 10 dimineata si s-o lasam doar 1 ora pana la 11. Apoi de saptamana viitoare s-o lasam 2 ore si treptat sa crestem timpul. Eu am incredere ca pana la sfarsitul lui septembrie se va acomoda.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

lexi - tinem pumnii.o sa fie bine pana la urma, poti fi convinsa...trebuie multa rabdare din partea voastra.
noi suntem bine, ne pregatim de scoala...nu prea am timp de calc.
va pup dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Lexi mult succes si timen pumnii sa fie totul bine/
Gabi spor la treburi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Gabi, inca nu-mi vine sa scred ce flacau mare ai.
Silar
Va pun cateva poze din mini-excursia de duminica, incepand cu asta. Sper sa va placa.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Lexi foarte frumoase pozele, iar Mariuta ta e dulcica foc. Sa va traiasca si multe bucurii impreuna sa aveti. Unde este frumosul orasel din poze??


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Silvia, multumim de complimente. Oraselul din poze e Saarburg, la 25 de km de Trier.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

si fresh
Lexi, ce mare-i Maria, frumoase poze si frumoase locuri
Gabitza, succes lui Stef, e baiat mare acum


si Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Lexi mult succes si timen pumnii sa iasa bine pana la urma si sa ii plca la gradinita , m-am uitat la poze si mi-au placut , sa va fie de bine
Gabi spor la pregatirea ptr scoala , sper sa vina cu impresii bune din prima zi


A M R O ZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Hello. hello, hello si buna dimineata la doamne si domnisoare (pentru inca o zi)
Cu speranta ca nu sunteti suparate pe mine si nu m-ati uitat, vin sa va salut si sa va ofer si fresh-uri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eftimie C. spune:

Silvia superbe poze!Cum a fost la expozitia Swarowski?
Lexi ce locatie minunata!Si mi-a placut mult si poza cu ai tai rapusi de oboseala
Succes Mariei la gradinita!Va fi bine, ai sa vezi!
Cinezee multumesc pentru link-ul despre concertul Madonei.Savurez comentariile pro si contra.
Mult succes maine!Sa va iasa nunta perfecta!Asteptam pozici
Gabitz ocupata?Ce fac strumphy tai?
Mihaela imi plac planurile voastre de viitor si ma bucur pentru copii tai ca sunt responsabili si ambitiosi
Hei, unde sunt Jenn, GabiK, Ruxandra, Danelutza?

Mergi la inceput