Fiv in Europa ( 22 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Blanche, super vesti!!! deci inseamna ca prin iulie te serbam ca gravidutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Wowwww, ce bine ar fi , deja imi imaginez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Felicitari Goggy pt subiectul nou deschis.


33+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

hihi..moni..iar te pierdusem!sunt geana pe tine!daca nu apari o zi deja ma ingrijorez!de parca as naste io!
abia astept sa vad mogaldetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Multumesc fetelor, sunteti grozave
Am facut cateva mici modificari pe prima pagina insa nu stiu al catelea Fiv e pt fiecare (Kitta, Blanche).
Daca mai e ceva ce vreti sa schimb sa-mi spuneti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

fireyes
mai linistit un pic ca am un stil .... , ce sa zic dr a spus ca e totul ok , cavitate uterina normala dar nu mi-a dat nk scris , o hartiuta cu rezultatul histeroscopiei.Tu ai primit asa ceva ? Nu stiu sa ii cer?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

Luck, unde ai facut histero? Eu am facut la Giulesti si mi-au dat o hartie cu rezultatul. Cred ca ar fi bine sa faci si tu rost de una, ca asa... doar pe vorbe ... La mine a fost o rezidenta care scria hartia in timpul operatiei si apoi m-a cautat in salon si mi-a dat-o. Si eu am sangerat destul de multe zile dar putin cantitativ. In prima zi a fost mai mult si apoi din ce in ce mai putin.

O seara buna!
Clara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Citat:
citat din mesajul lui luck

fireyes
mai linistit un pic ca am un stil .... , ce sa zic dr a spus ca e totul ok , cavitate uterina normala dar nu mi-a dat nk scris , o hartiuta cu rezultatul histeroscopiei.Tu ai primit asa ceva ? Nu stiu sa ii cer?


Obligatoriu trebuie sa-ti dea rezultatul investigatiei - scris! Histeroscopia este o investigatie ca oricare alta. Eu am facut 3 histeroscopii si la toate am primit scris, chiar si atunci cand nu a gasit nimic de semnalat si cavitatea uterina era normala.

***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor deveni realitate*****************

Avalon 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Mda, eu am facut laparo la unul din doctorii de care e indragostita aproape toata lumea (profesional, of corse) si de-abia am scos o hartie in care in doua randuri scrie cine sunt, a cui, la cati ani ma gasesc, cat s-a chinuit sa-mi deschida colul, cu ce fierotanii, dar nica de uter,trompe, alte anexe de prin zona.
Pacat de conditiile super (Medlife)
Asa ca nu ma mir ...



"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata !...
In final, am inteles insa ca obstacolele reprezinta de fapt viata ." Alfred Souza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

kiraClara
si eu sangerez putin cantitativ dar parca incepusem sa-mi fac griji.
Avalon
maine o sa ma infiintez la clinica si o sa-i cer ceva scris.
goldi
sa-ti spun eu , nu numai ca nu am primit nici macar un biletel cu datele mele personale si cu o opinie de 2 randuri dar,sambata dupa histero nici ca l-am mai vazut pe dr asa ca , ce sa fac , m-am dus lunila clinica (unde avea paciente care asteptau pt fiv) sa aud si eu rezultatul ca de... eram curioasa si m-am asezat frumos la rand si dupa mai mult de 1 ora am intrat si mi-a spus ca e totul ok.
Multumesc din suflet fetelor !!!

Mergi la inceput