Puiuti de Randunici 2008!! (272)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikydoozza spune:

sal fetele!!

cam liber e pe crenguta. toata lumea e afara?
noi dormim de la 12 si cand ne trezim papam si o taiem la buni.v-am zis ca noi azi mergem la un botez in baneasa la tratoria si o ducem pe alexia pe la 3 la mama k sa avem timp sa ne pregatim.

fetelor sa faceti multe poze la intalnire sa vedem si noi cele care tragem chiulul.

ne bucuram ca v-au placut pozicile noastre de la ploiesti. week-endul urmator mergem din nou. plecam de vineri si ne intoarcem duminica. abia astept!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Buna fetele,

Tot de la mare... miine insa plecam acasa...si ne pregatim sa o asteptam pe Karolina... asa incit...
Deja am inceput sa caut cercelusi ... ca mi-a iesit cu totul din cap si acum nu gasesc ce vreau ...DAR in cautarile mele de cercelusi am gasit GARGARITZE pentru cine vroia... ca nu mai retin Bitza parca...www.cuatroperla.ro/bijuterii_copii.html" target="_blank">Gargaritze pentru Bitza .... (parca)... .

As vrea sa va intreb de niste cercelusi de bebelina mica... vreau asa ... tortita mica fara pietricele si sa fie in sectiunea tortitei un patrat... nu stiu daca ati inteles ceva ... si nu mai retin care puiutza de rindunica avea asa ... ca mi-au placut tare mult... si nu gasesc nici site-uri pe internet care sa aiba asa ...

PLIZ daca stiti dati-mi si mie un semn..

Va pup de pe un val de mare si o raza de soare...



Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

salutare

tuchita ti-am vazut familionul..ilinca e o scumpa ce frumoasa e in lochita ..sunteti niste frumosi

ursuleata multa bafta ff misto poza

roxana am vazut-o pe amira e o dulceata

tonic mersi si multi pupicisi eu abia l-am obisnuit pe andru pe iarba ca am avut o perioada de interdictoie cat a muncit catalin la gazon si ne-am plimbat numai pe "asfalt" dar acum ii place si incet incet as vrea sa renunt si la ham desi azi mi-a luat iar o cazatura,s-a lovit la arcada..off si ce a mai plans..

ce frumos am inceput noul capitolash..gudine multe si multi pupici

mihutza mersi


myky distrcatie placuta la botez...

clodute sa aveti drum bun maine si sunt f misto cercelushii...eu una cu greu m-as hotara la un model..

fetele cucuiete care merg la intalneala distractie placuta si multe poze da????va pupacesc si merg la ale mele cursuri...pa pa








RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

am culcat familionul, asa ca am putin timp.
Noi venim sigur, dar nu stiu daca ajungem la 17.00 fix. Nu tb sa aducem nimic, cum facem? Ca noi stam langa Real, daca e nevoie putem lua ceva ca e in drum, doar dati de veste!
Vali te-ai intors? Ca poate ajungem si nu ne primesc acolo

abia astept sa ne vedem.

Naty nu te mai stresa cu mersul Iuliei!

toate randunicile si pe puiuti si revin pe seara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Distractie placuta azi la intalnire si asteptam poze cu voi de la intalnire
Olgutza-nu-i problema cand se poate atunci!
Sunt tare suparata caci nasica mea de cununie trage sa moara.Am o inima inchisa...cred ca de sapt.viitoare nu va mai fi printre noi.E tare greu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello stol, acum reusesc sa intru putin...am fost la masa la socrii si apoi fuguta acasa sa pape Rebi si sa faca nani. Nici noi nu ajungem probabil la 17 fix, cred ca mai degraba 17.30, depinde cand se scoala mandra.

Maia, imi pare tare, tare rau de nasica ta.

Ma bag si eu putin in pat langa Rebe, va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

distractie placuta gagici...asa ma oftic ca va ratez...
plecam si noi acum...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am motait si eu putin langa Rebi, ea inca doarme.

Luny, si mie imi pare tare rau ca nu ne vedem, ramane sa ne intalnim prin parc.. Distractie placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:



Hello

Doar ce am ajuns si noi acasica acum vreo ora, am lasat fetele la mama, am despachetat,am spalat carutul si scaunelul auto din cauza de vomitaturi si acum m-as odihni...dar tare ma mananca talpile sa vin la intaneala, chiar si singura ca nici de-as vrea nu am cum sa mai transport copilul..

Va multumesc pt urarile de adresate randunoiului, se pare ca faza cu gratarelul a picat, o sa vina cineva p-aici , dar prezenta mea nu e obligatorie,asa ca....inca as putea sa ma hotarasc s vin....dar nu am apucat sa ma spal pe cap...

Am ramas restanta cu felicitari pt Razvanel de Clau pt premiul 1!



Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88dd200ced1b3702292712&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">A trecut un an...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Fetele cred ca deja sunt la intalnire,ce frumos

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput