Puiuti de Randunici 2008!! (272)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

S-a racit demult...
Fetelor, mi-a fost calduros recomandata pt tata (pt chimioterapia pe care va trebui sa o urmeze) o clinica super-buna din Germania, cu mare experienta in cancerul de stomac. Am adresa de web a spitalului, pt ca trebuie sa ma interesez ce fac, ce costuri au si sa le pot trimite un email-ceva, dar site-ul respectiv e numai in germana. Stie vreuna din voi germana, sa o rog sa ma poata ajuta un pic????

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Naty eu vorbesc germana. Asa ca zi cu incredere.



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

am plceat in parc!
papapa!
ne vedem la 5!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ca sa inteleg un pic - a ramas intalnirea la gradinita, nu? Stim unde intram, ne intalnim afara, sau cum e?



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Neta fetelor si o zi frumoasa!
gundinde imi pare rau ca am ratat chestionarul dar ma culcasem deja dupa ultimul mesaj.Succes!
ursuleata-o poza amuzanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata!

In premiera, copilul meu s-a trezit la 9:15!!! In consecinta, o culc imediat dupa masa de pranz si plecam de indata ce se trezeste. Asa ca daca intarziem, sa nu va ingrijorati , aparem si noi.

Ma duc sa vad pozulici cu Amira si ceata lu'Tuchi.

Naty, nu care cumva sa nu o iei pe Iulia !!!! Iar omul nu stie ce pierde

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Revin cu instructiunile de la Vali:

Hai sa va spun cum ajungeti la intalnire:

- daca veniti de la Unirii- Pta Alba Iulia - BD DEcebal ( la primul semafor la stanga) - Delea noua ( la primul semafor la stanga) - Matei Basarab ( prima la stanga) - Ghe DEm Teodorescu, nr 16 bis.

- daca veniti dinspre Muncii -Calea Calarasi pana la Biserica Delea NOua ( faceti stanga la semafor) - Delea Noua ( faceti dreapta la semafor) - Matei Basarab( prima la stanga) - Ghe DEm Teodorescu, nr 16 bis.

- daca veniti dinspre Baba Novac - str. Dristorului -Delea noua ( la primul semafor la stanga) - Matei Basarab ( prima la stanga) - Ghe DEm Teodorescu, nr 16 bis.

DAca aveti nelamuriri, va rog sa ma sunati!
http://www.bucuresti.com.ro/toate-strazile/?pagina=4&start=t


Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Maia, sa stii ca nu am uitat ce ti-am promis. Numai ca...habar nu am, eu reusesc sa transform lucrurile simple, in chestii complicate...Iertare, repar!

Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Salutari si de la noi!
mi-a cazut netul aseara, nu am apucat sa-i multumesc Andreei ptr raspunsul ref la Badea...stii pe cineva care a nascut cu el?..
am vazut ce a mai facut Tuchi&Co. deliciosi copii ai, Ili a fost de milioane la serbare,gargarita!
Tonic la aceeasi policlinica am fost eu cu sor-mea toata copilaria pana la 18 ani o stiu pe de rost! Mufa e la pol de care apartin eu, nu la asta a lui Liviu..
tare zgarcita la poze cuscra-mea asta! 7, dar bune,scumpa tare rolzalia!v-a priit vad! vreau si eu, unde ati stat?
ursu tare poza!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Olgutzika

Revin cu instructiunile de la Vali:

Hai sa va spun cum ajungeti la intalnire:

- daca veniti de la Unirii- Pta Alba Iulia - BD DEcebal ( la primul semafor la stanga) - Delea noua ( la primul semafor la stanga) - Matei Basarab ( prima la stanga) - Ghe DEm Teodorescu, nr 16 bis.

- daca veniti dinspre Muncii -Calea Calarasi pana la Biserica Delea NOua ( faceti stanga la semafor) - Delea Noua ( faceti dreapta la semafor) - Matei Basarab( prima la stanga) - Ghe DEm Teodorescu, nr 16 bis.

- daca veniti dinspre Baba Novac - str. Dristorului -Delea noua ( la primul semafor la stanga) - Matei Basarab ( prima la stanga) - Ghe DEm Teodorescu, nr 16 bis.

DAca aveti nelamuriri, va rog sa ma sunati!
http://www.bucuresti.com.ro/toate-strazile/?pagina=4&start=t


Olga mamica de Sophie, 25 feb 2008

M-ai zapacit de tot... Noroc ca o sa stie GPS-ul!

Apropos, am gasit incarcatorul de la camera video , asa ca diseara filmam!!!



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput