Redoutistele fidele LR France(168)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bratu Monica

Va rog frumos invatati-ma si pe mine cum sa fac sa schim in contul meu LR numarul cardului si toate celelalte ,pt .va intre timp am renuntat la cardul \visa Bcr si am facut un card \Visa la Ing.
Am intrat pe Lr in contul meu dar nu pot schimba datele cardului.Cum sa fac?As vrea sa comand cate ceva dar trebuie musai sa trec datele noului card si nu ma lasa.
Multumesc!

Monikka

vacanta Moeciu 2008

Pai datele cardului nu sunt in contul tau, ci in baza lor de date. Si cum nu te lasa sa scrii datele cardului ca nu inteleg? Eu la fiecare comanda trebuie sa introduc datele cardului de la 0. Poate doar daca ai platit deja cu 2 carduri diferite, pentru ca am inteles ca nu se accepta decat 2 carduri pe un cont.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

nu Cristina,am platit tot timpul cu un singur card.
Daca inteleg bine,tu spui ca dupa ce fac o comanda introduc direct datele noului card si gata.Nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Am sa fac o comanda cred prin cineva din Moldova.Acum vad ca figurez la tara-Africa de Sud,am sa schimb tara cu Moldavie si o trimit ca si comanda cadou.Nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Multumesc mult Cristina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Da, e bine asa cu schimbatul adresei.
Si da, cand lansezi comanda, ai pasul in care treci datele cardului. M-am uitat acum in contul meu si cred ca te-ai "confuzat" cu "carte famille nombreuse"(sau cam asa ceva) Rubrica aia e numai pt.francezi.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

a-ha!sa vedem acum daca vrea sa ma ajute persoana din Moldova.Daca va vrea sa -mi trimita pachetul cu posta de la ea la mine?
Tu mai comanzi?cum procedezi?\Mi-e asa dor de zilele cand se scriau aici pagini intregi intr-o zi si toate fetele postau hainutele cumparate si impresii.Offfff.....s-au dus zilele alea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Dupa cum am mai zis, mie mi le aduce acasa cineva cu dubla cetatenie care merge saptamanal in Basarabia. Am inteles ca nu-i deloc rentabil sa ti le trimita prin posta (cica e undeva spre 700 de mii vechi de-ai nostri, pentru colet pana-n 4 kile)

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Aoleu!!!!!!!!!!!!!!1Atunci .. s-a dus bucuria.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Eu am dat acum 2 zile comanda la Next si a mers, vad ca n-au trimis nici un mail ca au anulat cumva comanda, asa cum facusera data trecuta, deci cred ca e ok. Sa speram ca vine. Daca nu....banii inapoi pe card

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Eu am plasat o comanda la Next pe 1 iunie, iar vineri am constatat cu stupoare, ca banii sunt inca rezervati in cont, adica blocati, nu trasi, deci in mod sigur pachetul nu a plecat. Am sa le scriu sa vad poate macar comanda asta o mai primesc.

Mergi la inceput