Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALEX29

sa va dau vestea buna o sa mi deschid un salon,sunt asa de fericitaaaaa

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178




salon de infrumusetare???? uauu...felicitari...da ai facut o investitie, nu??? sper sa-ti mearga cat mai bine...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

alex super tare vestea, dar ce salon iti vei deschide si unde?????????

felicitariiiiiii si multa bafta in noua afacere

ms pt nr insa eu prefer gine 1

nu m-am ingrasat deloc pana acum si sper sa nu i-au multe kg pana la sfarsit , oricum aveam ceva plus inainte

marieta eu nasc in 11 sept si se pare ca prea putini is la clinica in perioada aia

sper marti sa imi spuna dna dr ca va lucra la inceputul lui sept



Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

am intrat sa va salut si mai citesc si revin
sper ca sinteti bine toate si copilasii



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALEX29

MELI initial am vrut sa o dau pe piticuta doar doua zile max 3 pe sapt si sa fie la program lung iar directoarea a acceptat
dar n a prea functionat program asta pt piticuta pt ca la ora de somn o apuca cheful de joaca
asa ca am hotarat sa o duc in fiecare zi la program scurt aprox 4 ore ,mi a fost tare greu la inceput dar acum ma bucur mult ca am luat decizia de a o duce la gradi

Alex-si a mea a mers la cresa din septembrie anul trecut pina acum in martie
tot la program redus am lasat-o ca lucram part-time si am mai lasat-o de citeva ori mai mult daca aveam treaba
si orarul de somn e de la 13-15
mie mi-a placut ca s-a acomodat f bine si le face bine sa stea intre copii,invata si multe lucruri si lasa si multa energie acolo
imi dormea cite 4 ore dupamasa
platesti gradinita?
cum e la noi cu gradinitele? aici la stat se plateste o suma cred ca in functie de venit iar la privat alegi orarul care-l vrei si bineinteles pretul pe masura adica destul de mult



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Citat:
citat din mesajul lui puisorul
Katiapam, are niste ochi pitica ta de te imbolnavesti. Si-a luat tati pusca pe cand creste?

Ani-multumim de complimente
tu locuiesti la bloc?
acum mai intreb o data ca mi-a raspuns nu mai tin minte cine scuzati in legatura cu apartamentele in floresti,am auzit ca s-au mai ieftinit dar imi puteti spune cam la ce pret se invirt? la 2-3 camere?daca stiti cumva



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut
Ne-am intors! A fost super, nu am avut nici un fel de problema!!! Sper ca sinteti bine!
Pozeeee
http://picasaweb.google.com/ioana1303/Antalya#

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

alex aici ii site cu masinutele, ti=am pus exact atv care ziceai pt Tiadris

http://www.protipdl.ro/index_files/Page2782.htm

kapitam vreausi eu pozele cu voi , nu am reusit sa le vad deoarce imi cere id si parola

ioana bine atirevenit
tare frumoase sunt pozele , iar P a crescut mult de cand nu ne-am vazut

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabriela77

Eu am fost de dimineata la medicul de familie sa ma ia in evidenta, saptamana viitore analize si alte cele, acum am o tuse, dar nepericuloasa, Sara inca nu a luat nimic. O astept sa se trezeasca sa incepem o zi minunata!
Saptmana viitore demaram ceva lucrari in casa, ii facem Sarei o camera, apartamentul nostru e mare, are 70 mp, asa ca mai e loc de o camera pt fetita mamei, acum ca vine bebe!
Va pup si o zi minunata va doresc!

Azi fac ardei copti ca mi-e pofta! Pana la pranz e relativ ok, dupa incepe nebunia...jale!
M-am uitat aseara pe carnetelul de gravida al Sarei, asa distractiv a fost...

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Gabriela-spor la lucrari
poate ne arati pozici cind e gata
cum te mai simti?
mama ardei copti
ce as mai minca si eu da cel mai tare ce dor mi-e de ardeii de la noi din piata buniiiii si gustosi
aici din pacate nu sint decit deaia mari si grasi umflati cu de toate sa creasca cit mai mari si frumosi si mai sint tip capia dar verzi care lasa f mare aciditate si sint mari dupa ce i-am copt...
si mi-e dor de catravetiiii de acasa ca aici sint ca bostaniiiii raiiiii dar se gasesc la polobnezi adusi din polonia ca si cei din piata de la noi
gata ca imi vin pofte si nu gasesc inca aici



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Citat:
citat din mesajul lui bex

Salutare tuturor!
Despre ochelari, Carina are Polaroid, de la MIniblu, sunt f ok, ea ii tine pe ochisori, mai ales in masina, nu suporta soarele cand ii bate din fata, cere reperede ochelarii. In rest, nu prea ii tine, doar dac e soarele f puternic si simte ea ca o deranjeaza. palariuta in schimb nu tine deloc, fapt care ma deranjeaza la culme....

Giulia imi cere mereu ochelarii si drept sa va spun i-am ascuns ca nu vreau sa-i tina
dupa ea ar sta si in casa cu ei plus ca i-am luat deaia mai mult de proba sa vada daca-i plac si ii tine si nu-i dau pina nu-i luam altii buni special pt ei nu deastia mai de joaca ca-si strica ochii cu ei



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Ani, intraba parca de crema pt plaja. Eu am folosit de la Chicoo, cu factor 50, f buna.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput