Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

adriana imi pare nespus de rau ca treceti printr-o asemenea perioada, dar vei vedea ca vei fi o invingatoare, esti o mamica model
sanatate multa muta cretulinei si tie multa putere sa treci cu bine peste toate


azi au fost sa ne instaleze digi , insfarsit suntem si noi rand cu lumea
sa stiti ca tare bine a fost 3 sapt fara tv, net decat radio, parca am fost in concediu

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

gaby draga mea stiu ca treci prin momente ff grele privind raul, chiar te inteleg perfect, insa eu pana la 4 luni jumate am fost la fel cu toate ca miscase la 3 luni jumate

pt mine a fost o perioada fff urata insa am avut mare nococ cu C care a fost majoritatea timpului acasa si s-a ocupat de D

poti papa ceva??? cum te mai simti ????? sara ce zice de bebe?????

sa treaca cat mai repede

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Alina ma apuca nostalgiile cand vad ce frumos povestesti tu de hainute si carucior
Asa eram si eu, intindeam toate hainutele pe pat si ma uitam la ele ce mici is si dupa ce-am luat caruciorul il tot desfaceam si-l plimbam prin casa de nebuna
E o perioada tare frumoasa si dupa ce vine bb o sa fie si mai frumoasa

Diana de ieri e cu conjunctivita am fost si la vaccin in sfarsit si ne-a dat si picaturi, azi e mai bine, dar e tare greu s-o tin departe de copii si de jucariile acestora pt ca nu vreau sa ia careva din el, Doamne fereste! Abia astept sa treaca, o chinui mult cu picaturile, is amare, o deranjeaza, se freaca la oki tot timpul, mi mila de ea saracuta, tot cu spalatul pe maini is dupa ea, sper sa-i treaca repede.
Ma gandesc ca numa de la Felix putea lua.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

IOANA - Noi am fost in Creta, cu avionul si ne-a costat in total 1000 euro (cu demipensiune).Ma bucur tare mult ca nu am ales Turcia, ca aici chiar am ramas cu niste peisaje si impresii de vis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dariandra

IOANA - Noi am fost in Creta, cu avionul si ne-a costat in total 1000 euro (cu demipensiune).Ma bucur tare mult ca nu am ales Turcia, ca aici chiar am ramas cu niste peisaje si impresii de vis.

Andreea si scumpica Daria (03.10.2007)


Andreea, da-mi te rog niste detalii - agentie, zona, hotel..mersi...asteptam poze...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

Sal
ELENA cred ca DR OANCEA e la STANCA ,eu am fost la cabinetul ei in Grigorescu ,iti trim un pm cu nr de telef sa o suni
ce bine ca aveti gradinaaa ,chiar daca e mai mica ,e f important ca o aveti
ANDREEA bine ai venit
ADRIANA draga sper sa va fie mai bine curand ,offffff tare rau imi pare pt puiut :(
IOANA sanatate multa si voua

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marietarat spune:

Salutare fetelor!!!
Alex29 : Cumparaturi am facut in mare cam bagajul e pregatit, Am luat de la Careffour un set de 4 body cu capse de sus pana jos fff practice zic eu... dar am luat albe ca parca nus convinsa ca va fi fetita daca nu mi-a zis doctorul 100%...erau si la reducere 27 lei (36 lei si reducerea se face la casa)sunt multe produse asa acolo, am luat si de la Baby expo ceva body mov si pantalonasi tot mov cu roz in rest slabut la baby expo..eu am fost dezamagita...apoi am luat costumas tot alb cu broderie pt cand vom iesi din spital cu botosei caciulita ...tot ce treb...si tot felu de altele...in general combinatii de roz cu verde cu galben...chesti mai neutre un pic...sau alb cu ratuste...grozav, parca si Alina ziceai de ceva ratuste...asa care sa le am in primele sapt...si apoi vom mai lua. Patut avem de la sora mea... avem si un cosut dragut pt primele 3 luni eventual...si un scaunel la 45grade cu jucarii atarnate si care se leagana...tot de la sora mea...acu ar mai fi (desi am 2) sa iau ...asa am eu boala...ceva costumas de ala intreg cu capse de sus pana jos pe picioruse (cosmonaut..le zic eu) care mi se par tore practice. Am si paturica si perinuta...Mai trebuie carucior ...la care nu am reusit nici noi sa ne decidem ...si inca destule daca stai sa te gandesti dar vom mai lua si dupa ce nasc...sa am si atunci zole...

Elena: bb e fetita ...pana acum dar azi merg la control si sa vedem ce ne mai arata.... Doctorul meu este Dr. Ona Dan , e la Gine 1, si are cab partic pe Str. L. Roth , nr. 21 tel: 0264.534.712 pt cine este intere... Eu ma simt ff bine si in largul meu cu Domnu Doctor. Din cate stiu eu Dr Ona va pleca in concediu cam pe la inceputul lui Septembrie...si , a zis si el, ca spera sa nasc pana atunci ...chiar am glumit un pic... pe tema asta...acu ce o fi o fi...numa sanatoase sa fim...Cred eu ca nici cu un doctor nu poti fi 100% sigur ca va fi acolo ..in momentul acela...adica cate nu se pot intampla si sa nu poata veni... si daca ar vrea...e si el om la urma urmei...Sigur si eu sper sa fie acolo langa mine dar Doamne ajuta sa fie bine...si noi si copii sanatosi oricum ar fiii...

Andrea: Daria ce scumpica e ea si ce voinica sa fie cuminte cu avionu si in concediu...se pare ca v-ati simtit minunat....ma bucur tare mult.!! Va

Magduta: super pozele de la banchet si rochita e frumoasa...brovo mami ... Si bafta in continuare in toate si la puiut.

Raluca: Imi pare rau de Diana k e bolnavioara...sa va treaca repede...Multi

Multi la toti ingerasii astia ce va fac si ne vor face si noua la urmatoarele...viata fericita...

Weekend placut la toata lumea!!!!

Marieta +31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sa va dau vestea buna o sa mi deschid un salon,sunt asa de fericitaaaaa

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

MARIETA da ai cumparat hainute nu gluma
sa stii ca si mie mi au placut body urile ce aveau capse de sus pana jos ,mi au fost tare utile
cate kg ai pus pana acuma?
ELENA,IOANA ?

GABI puiule cum esti ??????

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

Sanatate multa Sarei si Alexiei!

ANDREEA - Am luat bilete prin "Z Tour". Noi am stat la Maravel Sky, la 6 km de orasul Rethymno.Plaja era la 3' de hotel.Plecarea a fost din Cluj pana la aeroportul din Heraklion.De acolo ne-a asteptat un autocar si am mai mers o ora pana la hotel.

Va trimit fotografii mai spre seara, ca acum ma grabesc putin ca indata se trezeste Daria.

CO - ma bucur ca v-ati hotarat, in ceea ce priveste cresa.Noi inca nu am mers.De luni ne asteapta o saptamana de schimbari.

Mergi la inceput