Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 35

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

La multi ani! Bianca Andreea si Rares Mihai Sa cresteti mari si sa le luminati zilele lu' mami si lu' tati!

11+

odiseea noastra
nepoteii mei

Haideti sa il ajutam pe Mihaitza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Bianca Andreea&Rares Mihaisa fiti sanatosi, cuminti, si sa aduceti bucurii parintilor vostri

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuulti ani: Bianca!!!

La muuuulti ani: Rares!!!



Mai Laura stateam si ma gandeam zilele trecute ce-o fi pe 13 iunie... ca e o data "cunoscuta"... si nu mi-a venit nimic in minte, spre rusinea mea...
Uite acu mi-a picat fisa ca's gemeni (ca si zodie) ca si surioara mea... ea e pe 15
Sa fiti sanatosi cu totii... si sa va aduca numai bucurii.



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Multumi mult, mult pentru urari!
Va servim cu tort si sampanie ... !!!

Ce sa va zic? Am copii mari (chiar daca Rares dimineata imi spunea trist si melancolic ca el nu vrea sa creasca mare) si nu stiu cand au crecut. Parca mai ieri eram si eu burticoasa. Noi am inceput petrecerea de ieri. Am dus un tortulet si suc la gradinita, apoi spre seara am facut o mica petrecere la un loc de joaca cu prieteni de-ai shtrumphilor. A fost super. Cei mici s-au simtit bine, au primit cadouri frumoase de care acum nu se pot dezlipi.



Bun venit gravidutelor noi in gasca!
Sa stiti ca eu citesc tot, dar mi-e greu sa tin pasul cu voi la scris. Acum sunt si multe gravidute si proaspete mamici si cum se discuta mai mult de probleme de sarcina si primele luni de viatza a gemenilor, eu ma simt un pic pe langa (sunt multe lucruri pe care le-am uitat si decat sa spun o aiureala, mai bine nu zic nimic).


Dalina vacantza placuta!!!

Ma bucur mult pentru proaspetele mamici ca s-a aprobat legea cu bani mai multi pt mamicile de gemeni si tripleti. E rezultatul efortului facut de zecile de mame care 'si-au pus mintea' cu statul si l-au dat in judecata pentru drepturile lor. Felicitari!

Fug, ca mai asteptam o serie de musafiri. Pupi multi si multumim din nou pentru urari!



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

la multi ani Bianca si Rares

sa fiti sanatosi,sa aduci parintilor numai bucurii si sa fiti cei mai cuminti si buni copilasi.


In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

BIANCA!!! RARES!!!
Sa cresteti maari, sanatosi si viata sa va dea in dar mult noroc si numai bucurii!!
Laura, sa iti traiasca minunile si sa va bucurati de ei in fiecare zi!

Multumim pentru tort! Delicios! (woow, si ce model fain le-ai facuuut!! )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:



LA MULTI ANI SANATOSI SI FRUMOSI, BIANCA SI RARES!!!



Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina (Rudolf Steiner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

La multi ani Bianca si Rares. Va doresc multa sanatate fericire si noroc in viata. Sa cresteti mari sa sa ii ascultati pe parintii vostri

elena +32 Ana Maria & Matei Stefan AMR 6 sapt
Burtica mea la 28 sapt
Lucrusoare bebelusi
Camera piticilor

Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Alexa_teo, mersi mult de incurajari Sper sa ma ajute Doamne si pe mine.



KIKI 24+ si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lili_Filip spune:

am lipsit shi eu cateva zile...shi vai...ce mult ati scris...am citit totul...
bine ati venit noilor burtici!!! sarcini usoare!!!
Laura la multi ani prichindeilor!!! sanatate multa!!! sa fie fericiti!!! (scuza intarzaierea!!!)
noi de joi suntem la antibiotic...racite...nasucul curge...tusim...acu suntem in revenire!!!
nu stiu ce sa ma mai fac cu ele sunt f f sensibile...cam o data pe luna racesc...ma gandesc ca marea ar fii o solutie...(voi ce ziceti??) dar...e prea departe...shi m-i se pare ca sunt prea mici...anul viitor sigur mergem...anul acesta cred ca ne vom multumi cu un weekend la felix...
la cami i-a aparut un dintisor iar la clara e crapata gingia dar inca nu inteapa!!!

Mergi la inceput