Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

mayanule, ce s-a intamplat cu tine???
cred ca este prima data cand nu esti in forma .
o sa ii treaca, poate sa fie depresia asta de la checul nereusit?
hai, nu te mai necaji atat, uite o sa caut o poza cu un tort facut de ine ca sa te mai inveselesc.


mona, abia astept sa ne intalnim.sunt inca la dieta, asa ca nu imi caut inca rochita ,mai astept 2 saptamani.

galii, draga mea, azi vin pozele, in sfarsit.sper sa te bucure.

pupici fete cu lipici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

mayan-bafta!sa ti se indeplineasca ambele dorinte!da in conditiile impuse de tine!
soricioaico-ce veste..sa dea Domnul sa te simti rau de la ..cred ca da din codita acu'!
menics-ma bucur ca macar un zambet ti-am smuls..
off..la mine e vijelie si se ia curentul din 10 in 10 minute!
la gagici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
mayanule, ce s-a intamplat cu tine???
cred ca este prima data cand nu esti in forma .
o sa ii treaca, poate sa fie depresia asta de la checul nereusit?
hai, nu te mai necaji atat, uite o sa caut o poza cu un tort facut de ine ca sa te mai inveselesc.


Soricel el nu stie de kek ..l-am aruncat la gunoi si gunoiul la ghena in secunda nr 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Uratica sarut mana , acu sa vedem ce s-o mai intampla.
Eu oricum nu ii mai zic nimic de casatorie.La ambasada nu ne putem casatori din cauza ca nu sunt eu resident permanent in Olanda.Deci ori la Romanika ..ori la Olandica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

aaaa..mayanule daca nu te asculta musiu..hai ca-ti zic eu o chestie ce am patit-o in weekend!
hihi..a fost ziua soatei mele..si s-a trezit lumea pe la 1 noaptea sa mergem cu cortul-asta dupa ce am gatit('nspe feluri de mancare si 2 torturi) si am servit non stop lumea sambata si duminica..eram rupta!dar de..o data pe an e ziua lui..si am plecat cu cortu..
binenteles ca la ora aia nu vedeam nica si nu era nici un mascul in stare sa monteze cortul..asa ca ne punem sa dormim in masina..si de..eu sa dorm,iar sotulica chef de joaca-ciupituri,harjoneli,una alta-ca eo de asta aveam chef!si..din joaca..i-am fript un cot in moaca sotului de a doua zi nu il recunosteam!!i-am invinetit ochiul!!da asta pe bune!si ce sa faca omu..haz de necaz-il intreba lumea ce a patit-el.. "ma batut nevasta!da de ce nu ma credeti??"
no..mayanule-ia incearca si tu..numai ca tu da-i cu intentie ca merita!daca vrei ajutor spune-mi..eu am dat cu dreapta!vezi poate tine si la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

libra, lumy, micomic, ada,ancamac,dandana va pe toate.


blue, noastra si eu cred ca o sa fie baitel, asta ca esti tu BLUE.sanatate multa iti doresc.

frumusica optimista din brasovnu cred ca e cu ochisorii, de aia si aman testul.dezamagirea va fi f mare.asa ca astept ca luna asta am programare la dr, chiar sa vad exact cand , stiu ora si parca era undeva pe 22-24.
abia astept, abia atunci o sa imi fac sperante.

galiiai rezolvat cu creditul?

pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Mayan... lasa "sentimentele"... mi se pare mie ca ti-ai gasit vreun dragutz pe-acolo... nu-ti mai iese nici cake-ul, te certi cu iubitul, nimic nu-ti mai convine.

Experiente de pe sentimente.ro:
1. In 2005 am facut un cont pe net pt. o prietena de-a mea care era cam retinuta la net (43 ani pe-atunci) si f.f.f. ocupata (avocata). Gasesc un tip vaduv, cu copii mari, la vreo 50 de ani, prof., stare materiala foarte buna, cult etc. Cum ti-e mai drag. I-am spus tipului situatia, am incercat sa-i intalnesc dar n-a mers, nu s-au placut. Ea s-a maritat intre timp cu altul iar el a ramas vreo 2 ani sa caute o tipa singura, fara obligatii, cu care sa imbatraneasca impreuna Si-a gasit PE SENTIMENTE o profa de 40 de ani, fara copii, care... ce credeti ca a facut? GEMENI. Asa ca omul, cu care am ramas in relatii foarte bune de prietenie, s-a trezit intr-un an tata fericit de gemeni, sot fericit si cu o alta optica despre viata lui.
2. O prietena din Iasi si-a facut 3 conturi, s-a intalnit cu multi tipi cate un week-end, tot cautand frumosi si bogati din Bucuresti. A luat nenumarate tepe vreo 3 ani, dupa care a gasit unul bogat si frumos dar din Iasi cu care face casa buna si azi.
3. Un tip insurat si-a facut cont in cautarea unei aventuri. A gasit o tipa super, s-au dragalit o vreme pe net, au schimbat impresii, poezii, provocari, s-au inteles ca va fi doar aventura (ca si ea era maritata) si cand au hotarat sa se intalneasca... era nevasta-sa. :d A iesit urat, au divortat. :)

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
Mayan... lasa "sentimentele"... mi se pare mie ca ti-ai gasit vreun dragutz pe-acolo... nu-ti mai iese nici cake-ul, te certi cu iubitul, nimic nu-ti mai convine


N-am fata nici un dragutz pe aici.In Olanda cred ca ar fi ultimul loc unde l-as cauta , nu v-am zis ca mie Olanda nu-mi place neam ..am venit aici doar pentru M.
Am vb cu tanti secretara de la cabinetul de avocatura din UK.Asta ptr ca mi-a venit acasa , azi o hartie in care scrie ca sunt pe jumatate divortata.Nenea avocatul trebuie sa astepte dpdv legal sa treaca 6 saptamani ca sa poata aplica pentru Decree Absolute si atunci voi fi libera.
Si i-am amintit de faza cu numele , ca sa nu uite.
O sa ma intrebati dece tin atata mortis : pentru ca daca aici se va rupe caruta dintr-un motiv sau altul eu tot in UK ma voi intoarce , unde am toate actele si peste tot sunt inregistrata cu numele britanic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Uratica sarut mana pt ajutor , chiar ca ii ard si io cateva daca nu ii vin creierii acasa.

Mergi la inceput