Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(10)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns menics spune:

mayan, imi pare rau, pai si pana la urma cum ramane cu cadoul de ziua ta???

si eu care credeam ca sunt singura cu probleme pe aici...

am si eu o retete simpla de chec, luata de pe net, aia cu un pahar mic de iaurt... si chiar a iesit de fiecare data. Sora-mea este cea mai incantata de reteta...ea care nu calca prin bucatarie, acum face chec...

sper ca va fi totul bine, si pana la urma doar actele sa le scoateti in romania, nu?

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

uratica, dar tu tare viteaza mai esti dupa tranta aia...

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Eu oricum nu cred ca ma va cere de nevasta de ziua mea.Mi-a si zis ca o va face doar dupa ce voi fi oficial divortata.
Da il las in pace , si poate ca atunci cand va vrea el ..nu voi mai vrea eu.
El vrea sa se casatoreasca aici in Olanda .Acum sun la ambasada noastra din Olanda sa vad cum e la ei.
Pana la urma tot ca mine trebuie sa iasa.
Auzi faza : dupa casatorie NU AM NUMELE LUI IN ACTE , da am voie sa ma prezint van de dracu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Eu oricum nu cred ca ma va cere de nevasta de ziua mea.Mi-a si zis ca o va face doar dupa ce voi fi oficial divortata.
Da il las in pace , si poate ca atunci cand va vrea el ..nu voi mai vrea eu.
El vrea sa se casatoreasca aici in Olanda .Acum sun la ambasada noastra din Olanda sa vad cum e la ei.
Pana la urma tot ca mine trebuie sa iasa.
Auzi faza : dupa casatorie NU AM NUMELE LUI IN ACTE , da am voie sa ma prezint van de dracu




http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

pai menics si ce sa fac?sa-mi plang singura de mila si sa le dau satisfactie dusmanilor?
uff..amu tare se potriveste o vorba..
"viata asa cum e-buna,rea-trebuie traita!"
si..sta in puterea fiecarui om sa-si faca viata frumoasa!asa ca nu uitati ca voi sunteti cel mai important om din viata voastra!!!!!!!!nu se merita sa fiti la pamant din cauza altora!capul sus si cu dreptul inainte!
hihi..si menics..dupa 10 ani de incercari-pentru fabricat un bebe,dupa o laparo nov anul trecut si operatie clasica decembrie anul trecut..si trenu de m-o calca tot nu renunt si ma voi ridica de la pamant mereu cu zambetul pe buze!
asa ca nu fiti triste-nu se merita!toata lumea are probleme..insa nu lasati ca problemele sa va ocupe cea mai mare parte din viata!nu uitati sa si traiti intre timp..ca apoi vor trece anii si veti regreta ca nu ati facut ce trebuia la timpul lui!!
si uite din partea mea o doza mare de optimism si bucurie ca sa va reveniti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

m-ati bine dispus, acum pleec, va puppp!

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

off mayanule-linisteste-te..canta-i in struna..adu-l pe calea ta usor usor..si cand ii e lumea mai draga,da-i la GIOALE(picioare)!nu te necaji..poate acum nu e capabil sa inteleaga si sa asimileze atatea informatii..asa ca,zi si tu ca el si fa ca tine!!iar la sfarsit il pui in fata faptului implinit!ii zici ori asa cum vreau ori iti dau cu FLIT!si ai sa vezi ca iesi exact cum vrei!
nu te mai gandi atat si lasa lucrurile asa deocamdata!si cand il vei prinde la cotitura-articuleaza-l!
daca nici asta nu tine-ti-am zis venim in ajutor si il cotonogim pana isi revine fata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

dragelor, m-am reintors ,
ma simt mult mai bine, cu toate ca inca nu mi-a trecut,noaptea ma simt cel mai rau, dar se pare ca sunt pe drumul cel bun.
inca nu am facut testul din 2 motive:1.pentru ca nu e prima data cand imi intarzie atat de mult si iar sa vad o singura liniuta ... sa mai astept apoi ca poate, poate apare si a doua.sa stau sa m achioresc la betisorul ala mic din mana mea ca poate macar una mica roz este pe undeva si eu nu o vad... mi s-a cam luat.stiu ca sunt dereglata si basta.macar am piticii la purtator.
2.pentru ca imi e teama ca as fi, iar eu am luat pastile non stop timp si de toate felurile timpde o sapt si nu stiu cat e de indicat.asa ca momentan mai stau cu minte in banca mea.
simptome nu am , doar o stare de somnolenta, plictis si oboseala cand stau in picioare, lucru care ar putea fi si de la gripa.

uratica ma bucur mult ca ai scris.chiar imi era dor de tine.sper din suflet ca te simti bine.

menics, fruntea sus si incearca sa fi un pic egoista, sa te gandesti mai intai la ce iti doresti si apoi la...
ai sa iti revii, sunt sigura de asta plus ca un sut in f... e intotdeauna un pas inainte.
si eu vreau in juriu (cred ca am mai scris asta pe undeva , dar daca am fost cu febra...nu mai sunt sigura).

nico, cat curaj, felicitari .drum bun si poate reusim sa ne vedem sa mai punem poze la album.azi le trimit si pe cele cu galli.

pupici fete cu lipici



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Eu oricum mi-am dat termen pana la anul in august.Dupa care inapoi in UK ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Daca apare vre-un bebe sau ne casatorim , atunci se schimba situatia.

Mergi la inceput