Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

La multi ani!
Maria Cristiana, bebe deMihaelacg
Maria Natalia, bebe de Alina.n,



Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

LA MULTI ANI Maria Cristina, Maria Natalia!!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Ramona bine ati venit tu si bebe Stefan; sinteti titi amindoi; celalalt baietel (cel cu tortul de cioco ) e tot al tau? Tare mi-ar placea si mie (macar) 2 flacai!!

Ayla, Luana e mortala, oricum, dar cu ochelari, e simpatica foc! Domnisoara in toata regula

Gina mami de bebe titi Ian Alexandru

Poze

Bebe Ian

camera bebe



buna inuta,
mi-as dori eu un baiat asa mare si frumos ... extra baietii din album sunt nepoteii mei, noi am incercat sa facem un bebe vre-o 4 ani, am facut chiar si o inseminare (si tot nik) pana sa apara asa minune frumoasa in viata noastra.
Fetelor, in august as vrea sa merg la mare (Stefan o sa aiba 3 luni jumate), oare nu este prea mic ??? Oare nu am prbl., zic sa nu raceasca sau mai stiu eu ce...
Gigelica, ai aplicat maleloanele de silicon ??

http://good-times.webshots.com/album/571784515YijojX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

LA MULTI ANI Maria Cristina, Maria Natalia!!!!

Olga, mamica lui David iepurasul


LA MULTI ANI SI DE LA NOI!!!

Neata tufete

Olishka, tare fericita tre sa fii tu cu mami si Chitibusu la tine!

Pisigri, gresisi capitolu, scrisesi la ala vekiu

Bogdana, dormirati bine? La noi a halit printesa pe la 22.30 si s-a culcat la loc la o ora dupa... si-acu o ora ma scoasa de tot din pat, e la joaca pe covorasu cu jucarele. Ziceai ceva de mers la mare, unde ai de gind sa mergi? Io am mai intrebat, da nu am vazut raspunsul, scuze daca l-ai dat si nu am fost atenta, cum fusei mai pe fuga

Ramona, aici se spune ca pina la 6 luni nu trebuiesc dusi copiii nici la munte nici la mare: la munte din cauza altitudinii, la mare din cauza caldurii.

Ayla, pun pariu ca ne dadusi noua trezirea si ca tu acuma dormi

Simina nu fi convinsa ca ai sa sti din prima sexu (sau poate nu sexu cel bun :)) ). Pupam si noi

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Ramona bine ati venit tu si bebe Stefan; sinteti titi amindoi; celalalt baietel (cel cu tortul de cioco ) e tot al tau? Tare mi-ar placea si mie (macar) 2 flacai!!

Ayla, Luana e mortala, oricum, dar cu ochelari, e simpatica foc! Domnisoara in toata regula

Gina mami de bebe titi Ian Alexandru

Poze

Bebe Ian

camera bebe



buna inuta,
mi-as dori eu un baiat asa mare si frumos ... extra baietii din album sunt nepoteii mei, noi am incercat sa facem un bebe vre-o 4 ani, am facut chiar si o inseminare (si tot nik) pana sa apara asa minune frumoasa in viata noastra.
Fetelor, in august as vrea sa merg la mare (Stefan o sa aiba 3 luni jumate), oare nu este prea mic ??? Oare nu am prbl., zic sa nu raceasca sau mai stiu eu ce...
Gigelica, ai aplicat maleloanele de silicon ??

http://good-times.webshots.com/album/571784515YijojX



Ai putea sa mergi la mare cu el, insa nu te sfatuiesc sa-i faci baie in mare. Este prea mic dupa parerea mea. La plaja doar ff dimineata sau seara tarziu. Cred ca mai indicat ar fi mulntele pt aceasta perioada. Si noi o sa mergem la mare, dar o sa mergem la plimbare la mare, nu cred ca o sa fac plaja

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui chatonel

Citat:
citat din mesajul lui olishka

LA MULTI ANI Maria Cristina, Maria Natalia!!!!

Olga, mamica lui David iepurasul


LA MULTI ANI SI DE LA NOI!!!

Neata tufete

Olishka, tare fericita tre sa fii tu cu mami si Chitibusu la tine!

Pisigri, gresisi capitolu, scrisesi la ala vekiu

Bogdana, dormirati bine? La noi a halit printesa pe la 22.30 si s-a culcat la loc la o ora dupa... si-acu o ora ma scoasa de tot din pat, e la joaca pe covorasu cu jucarele. Ziceai ceva de mers la mare, unde ai de gind sa mergi? Io am mai intrebat, da nu am vazut raspunsul, scuze daca l-ai dat si nu am fost atenta, cum fusei mai pe fuga

Ramona, aici se spune ca pina la 6 luni nu trebuiesc dusi copiii nici la munte nici la mare: la munte din cauza altitudinii, la mare din cauza caldurii.

Ayla, pun pariu ca ne dadusi noua trezirea si ca tu acuma dormi

Simina nu fi convinsa ca ai sa sti din prima sexu (sau poate nu sexu cel bun :)) ). Pupam si noi

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose



Chatonel nu ti-e rau de la atata somn ?

Da intr-adevar e super cu fetele Chitibus il iubeste la nebunie pe David si se joaca asa de frumos cu el

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neatza
Chatonel..s-a terzit la 23.30..a bagat una sticla lapte..si a adormit in mers..adik in timp ce l-a baut
Eu la mare vreau sa merg in Croatia.sa vad dc nu e f scump cu copiii..stiu ca la bulgari si turci e f scump pt copiii sub 2 ani..mai vad eu..ca nu am cui ii lasa "pe cap"pe amandoi...Daca nu..alternativa e pe munte..avem o casa de vacanta..si mergem acolo..dar m-am cam saturat de munte
mai..ce ma distrez eu de gogosile mele...nu odata l-am surprins pe catalin uitandu-se la Vladut si razand de el cand plangea...acum..Catalin sta cu suzi in patut si se uita foaaaaaaarte surpins la frates-o care se tot agita, ca si cum i-ar spune"tu ce mai ai mai"...sunt teroare..dc nu dorm..nu ma plictisesc deloc cu ei
Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

neatza
Chatonel..s-a terzit la 23.30..a bagat una sticla lapte..si a adormit in mers..adik in timp ce l-a baut
Eu la mare vreau sa merg in Croatia.sa vad dc nu e f scump cu copiii..stiu ca la bulgari si turci e f scump pt copiii sub 2 ani..mai vad eu..ca nu am cui ii lasa "pe cap"pe amandoi...Daca nu..alternativa e pe munte..avem o casa de vacanta..si mergem acolo..dar m-am cam saturat de munte
mai..ce ma distrez eu de gogosile mele...nu odata l-am surprins pe catalin uitandu-se la Vladut si razand de el cand plangea...acum..Catalin sta cu suzi in patut si se uita foaaaaaaarte surpins la frates-o care se tot agita, ca si cum i-ar spune"tu ce mai ai mai"...sunt teroare..dc nu dorm..nu ma plictisesc deloc cu ei
Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE



Trebuie sa fie tare simpatici

Apropos de vacante, noi ieri am facut o super achizitie: un Vito cu fotolii, masuta etc. Este super!!! Asa ca vara asta o sa ne tot plimbam Am si loc pt laptop, nu scapati de noi

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Neata mamici!!
Ai mai Chatonel lasa-ma sa visez si eu...cum sa nu vad sexul la 18 sapt???? si Triplu Test!!
Mai zic ca se poate confunda dc mi-ar zice acum ca-i fat...da dc imi spune ca-i baiat si-i vad si outele nu mai exista erori...nu????

Da eu as vrea crapatura nu oute!!...sotul vrea invers...sa vedem cine castiga pariul

Oricum , si dc este baiat tot o sa-l iubesc , ca-i al meu , si-o sa-l vad cel mai vrumos copil..

17+

Mariana

bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

olishka, nu numai ca nu-mi e rau, dar imi si place... lool!
Sa o pozezi pe chitibusu cu david!


bogdana, nu stiam ca se tarifeaza (si inca scump) copiii sub doi ani aici am impresia ca sint la gratis. Am vazut in schimb niste peisaje in Croatia pentru care se merita deplasarea... insa in lunile de virf (iulie, august) io nu as merge unde-s turistii gramada, prea e inghesuiala!




Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput