Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(9)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

guzi, dar de ce sa nu mearga cu avionul, poate dauna cu ceva? eu ma duc o sapt in vacanta la sf lunii cu avionul

nu as vrea sa renunt, si asa am renuntat la delegatia de Bulgarica, 5 * si numai fun pe gratis mai mult al meu sot care a auzit ca am refuzat sa plec crezuse ca o facusem pt el caci e ziua lui la sf saptamanii, ca sa nu-l las singurel si era foarte mandru, dar eu renuntasem ca sa nu imi pare rau apoi ca nu s-a prins nimic la IA din cauza asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

soricico, greu iti mai vine CM, fa testul sau daca nu intreaba doctorul sa-ti dea un tratament, sa nu stai sa astepti asa degeaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui micomic

guzi, dar de ce sa nu mearga cu avionul, poate dauna cu ceva? eu ma duc o sapt in vacanta la sf lunii cu avionul

nu as vrea sa renunt, si asa am renuntat la delegatia de Bulgarica, 5 * si numai fun pe gratis mai mult al meu sot care a auzit ca am refuzat sa plec crezuse ca o facusem pt el caci e ziua lui la sf saptamanii, ca sa nu-l las singurel si era foarte mandru, dar eu renuntasem ca sa nu imi pare rau apoi ca nu s-a prins nimic la IA din cauza asta


Asa am auzit, ca diferenta de altitudine ar putea fi o cauza de desprindere a embrionului. Dar, cu siguranta, depinde de organismul fiecareia. Fina mea, nu stia ca e graviduta si s-a dus in China (11 ore dus, 11 ore intors), a mers si prin China cu avionul pt ca distantele sunt f lungi si n-a patit nimic. Tb sa nasca in august.
Vb si tu cu dr si vezi ce-ti spune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

fetelor eu azi stau in umbra si citesc, testul il voi cumpara azi, si poate maine dimineata il fac... desi nu prea cred eu ca este ceva, este doar stresul ultimelor zile, am o stare foarte nasoala, tot sub presiune...
si apropos, am luat duphaston, poate ca si asta este un motiv de intarziere sa zicem, desi maine ar trebui sa-mi vina, acum mai am o treaba sa verific daca nu au venit rusii ca nu sunt pregatita... si sunt tare sexi in rochita, dar ar fi bine sa ma imbulinez...

ieri pe plaja parca era o explozie de gavide si proaspete mamici cu gagalicele ale ade cateva luni, am admirat carucioare, copii si tatici...
mai si la plaja, nimic interesant in materie, care arata mai bine sunt ocupati, restul niste pusti se zgaiau la mine, beah, demoralizant



http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui menics

mai si la plaja, nimic interesant in materie, care arata mai bine sunt ocupati, restul niste pusti se zgaiau la mine, beah, demoralizant


http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu


Maaa, tu de pe plaja ti-ai gasit sa iei? Nu ti-am spus noi ca facem concurs pt tine, cu preselectie, cu probe, mers pe sarma, cont in banca etc. De pe plaja, scoici si melci ... atat.
Faptul ca pustanii aceia se zgaiau la tine, e semn bun, aveau la ce se uita ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Micomic, uite citeste si aici pt zborul cu avionul in timpul sarcinii:

http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1318

Dar cel mai bine vb intai cu dr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

merci guze, oricum macar de s-ar lasa cu bb, nu stiu de ce, dar de fiecare data cand imi fac sperante e nereusita

acum e bine ca e speranta in floare dar pe urma cand se apropie perioada incepe nelinistea, iar cand vine CM imi vine sa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui micomic

merci guze, oricum macar de s-ar lasa cu bb, nu stiu de ce, dar de fiecare data cand imi fac sperante e nereusita

acum e bine ca e speranta in floare dar pe urma cand se apropie perioada incepe nelinistea, iar cand vine CM imi vine sa



Da, ai descris la fix starile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Guze, vad ca ai un carnetel foarte bine pus la punct...merci....
Gagici, eu cred ca cel mai bine de intalnit este....pe 29 iulie
Sa va zic de ce...
Cand ajung eu pe 15 nu stiu cum sa merg mai repede acasa...
N-am vazuta pe mama de 2 ani
Oricum ma asteapta frate-meu la aeroport...
Dar eu pe 30 iulie tre sa-l astept pe al meu ( tot in zorii zilei)
Deci ar fi foarte comod pentru mine sa vin pe 29 sa ne intalnim.....
Despre ora si locatie va las pe voi -cunoscatoarele- sa stabiliti.
Io, oricum o sa vin cu fica-mea....asa ca pazea sa nu vorbiti foarte indecent ca invatati copilu' la prostii..
Fete, asta imi aminteste de cum eram eu cu o prietena la munte, fiica-sa avea 16 ani , fiica-me avea vreo 10-11 ani...
si veni discutia de "oral"....
Si fie-mea intreaba ce-i aia...?
Si eu zic prietenei mele..
Na, acu tu sa-i explici...ca tu esti cadru didactic....( ea era educatoare)...
Si ea...zice...da tu sticla aia...( de tuica)...si spune o fraza...si mai bea o gura....
Si eu cu fica-sa....muream de ras...
Si a mea...nu intelegea de ce ne hlizim noi....ca prietena explica foarte natural si "stiintific" cum ca atunci cand doi oameni se iubesc...nu exista limite in dragoste...si ca lumea se pupa peste tot
Asa ca...pe asta a aflat-o de mult..
Sa vedem cu ce noutati sariti..
Ca intre timp are 14 ani...
Sper sa nu ne dea lectii...
Ei si la o adica si ce daca?....mai invatam si noi
Hai pup, ca vorba unei fete....sunt tare nevorbita...



Mona
:)
4 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mda, am revenit, pt un scurt moment.....artistic...
mona
acu se poate vedea fffffff bine de ce ne-am adunat noi!!!
blue, lasa supararile,fata, nu mai intra acolo, si gata!!
micule, bafta!!! menics, cea fara de perle azi, nu ne-ai spus ce noutati sunt .... fata, pe plaja nu sunt decat morcovi tineri, si, si-asa, nu se stie daca sunt ....buni. how is mr d?
nico, nu stiu ce ai mancat in ultima vreme, dar, esti mortala!
eu m-am apucat de mancare, bineinteles, ca deh...crocodilul trebuie hranit! apoi aspirici, si restul! mai dupa ora 17 snitele la batut si facut!
maine voi pleca iar la banca sa duc niste acte, ma bate gandul la un credit...
cam atat, deocamdata, daca am uitat pe cineva, ceea ce e normal, batranetile,maica,deh,
pupicic la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput