Alaturi de Sebi - Avem PAYPAL

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

mexxa draga
nu dispera,cu siguranta cel de sus va gasi o solutie la problemele voastre,,,
sant multi bani dar sant convinsa ca o sa se stranga incetul cu incetul,,,acum a mers sotul la banca si v-am trimis din BT 10milioane ..poate iti trebuiesc ptr ceva..
deocamdata e tot ce poate familia noastra dar cum mai putem face rost cu siguranta o sa tii trimit..
nu iti pierde speranta si sa dea d-zeu sa va faceti bine copilasul,,
pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

Dumnezeu sa fie cu voi si sa va ajute sa invingeti boala.
Va sunt si eu alaturi.


www.feminitate.org/" target="_blank">A fi femeie----Ingerasul meu a zburat pe alt cer la 16/17 saptamani----Poze noi cu maruta mea
blog 1------blog 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

EL este ingerasul luptator ce are vevoie de voi!!!

, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

acuma a sosit sotul de la banca ,,banii sant deja in contul tau,,

sa ii folositi sanatosi,,
multa sanatate si doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

adrianapop multumim mult.
Multumim tuturor pentru suportul financiar, pentru rugaciunile voastre si sa va de-a Dumnezeu multa sanatate.

astazi voi merge la banca sa iau un extras de cont.

, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Andreea nu e o suma mare, poate reusim totusi sa o strangem,de la noi putin dar de la Dumnezeu mult, sa va ajute Dumnezeu sa ajungeti la op cat mai curand posibil, asteptam si raspunsul din Heidelberg, poate sa fie mai avantajos, cine stie! ai incredere ca se va rezolva

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Buna Mexxa,

Urmand linkul pus de gabitzam am ajuns si eu aici... Imi pare tare, tare rau, pentru ce vi se intampla...

Voiam sa iti sugerez sa trimiti eventual documentatia si la spitalul universitar de aici : UZ. Gasthuisberg, Leuven. E de felul lui un spital foarte bun!

Pana atunci ajutam cum putem!!!

cu mult drag,

Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Citat:
citat din mesajul lui mexxa

Citat:
citat din mesajul lui sagetutza

salutare,
dar de miraculosul formular 112 nu te poti folosi?
http://www.piticu.ro/2007/11/22/miraculosul-formular-e-112/index.html
ca inteleg ca in tar nu prea exista tratament...
Multa bafta si suntem alaturi


8+


crede-ma ca daca ma puteam folosi de acest formular nu ajungeam la Umanitare.
pentru a beneficia de acest formular medicul curant trebuie sa semneze acel raport....si bine inteles ca nu vrea sa semneze....orgoliul lor este mai presus decat viata unui copil.

Andreea, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....



si o reclamatie la colegiului medicilor?? la ministerul sanatatii?? undeva??????? ceva trebuie sa se poata face, cum adica mandria lui e mai presus??? din moment ce a fost operat de mai multe ori si NU SUNT IN STARE sa-l faca bine cu adevarat, nu e evident ca nu mai e de capacitatea sistemului romanesc?? si ca ar trebuie sa va dea dreptul sa beneficiati de E112...

oricum, pe langa un astfel de demers cu autoritatile statului, vom sustine si noi cauza voastra! saptamana viitoare vom depune si noi un mic ajutor in cont


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

inca ceva.

mexxa, fa-ti cont de paypal. astfel ar putea face depuneri si cei din afara.
nu este f.complicat, daca ai nevoie de ajutor pt setare te pot ajuta. tot ce ai nevoie pt a face totul de acasa, este sa ai un card bancar cu internet-banking cu ceva banuti pe el. contul de paypal se leaga de acel card bancar, prctic iti intra banii direct in contul bancar romanesc prin paypal ca intermediar. sper ca m-am facut inteleasa...

sau, daca te ajuta, cu drag iti pun la dispozitie contul meu de paypal. datele personale de contact ti le ofer fara ezitare pe privat. spune-mi daca te pot ajuta cu ceva in sensul asta.
lorym mi-a dat link-ul catre site-ul vostru...

doamne-ajuta pe bibi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Andreea, sunt si eu alaturi de voi ..Sper din tot sufletul sa reusiti !!

Cristina, mami de Mihaita 30.07.2008


O sansa pentru Stefanel

Si Mihaita are nevoie de voi!

TELEDON PT MIHAITA
0 900 900 320-pt 10 euro
0 900 900 325-pt 5 euro




Mergi la inceput