Alaturi de Sebi - Avem PAYPAL

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancuta_eu spune:

Andreea, ai incredere, se va rezolva.
Trebuie sa ai incredere!

http://picasaweb.google.com/ancuta2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Andreea, va suntem si noi alaturi, ii doresc multa sanatate lui Bibi! Va tin pumnii, sa strangeti suma necesara si sa reusiti sa rezolvati definitiv problema medicala a lui Sebi, cu succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Doamne Ajuta!!!

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Andreea nu dispera indiferent cat e suma. Stiu ca e usor de spus, insa viata mi-a dovedit ca uneori necunoscutii te ajuta mai mult decat cei pe care ii credeai apropiati si cred ca oricine poate va face un mic efort pt voi si daca e vorba de o suma mica mica, pt ca din putin in putin se poate aduna suma necesara.

Despre cei de la Iasi nu am ce sa spun . Parerea mea e ca mai bine mergeti direct afara.

Eu am trimis link-ul catre pagina lui Sebi tuturor cunoscutilor mei in speranta ca cine poate va face ceva.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Suntem si noi alaturi de voi in toate felurile, cate putin din fiecare. Suma nu este mare dar intotdeauna socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ si in afara de cheltuielile cu analize, operatie, mai sunt cele cu deplasarea, cazarea, eventuale alte analize si alte deplasari ptr control. Mult succes in gasirea doctorului/clinicii de care ai nevoie.

Mami de doi ingerasi Rares (15 oct 2006) am 2 ani si Miruna (1 febr 2009)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ati primit un raspuns concret?

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Marius inca nu mi sa zis suma exacta, deoarece cazul au recunoscut ca este foarte complex si il va analiza profesorul mare.
Luni sau marti au promis ca imi dar replay.
Ceea ce ma incurajat la ei a fost ca au zis de un alt caz din clinica lor asemanator cu al lui Sebicu.

sa nu ma de-a pe spate suma....sa nu fie astronimica

, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Inteleg. Sa scrii cand ai date concrete.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

daca are cineva un cont de paypal as trimite si eu niste banuti.
andreea, iti tin pumnii si multa sanatate invingatorului.

US

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns connie1974 spune:

Andreea, multa putere sa razbiti peste durerea de a va vedea copilul in operatii si sa dea Dumnezeu sa reuseasca operatia. Am trimis si eu niste banuti si sa ai incredere ca va trece totul si va fi Sebi sanatos.

Constanta si Calin
Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre

Mergi la inceput