Alaturi de Sebi - Avem PAYPAL

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

mexxa, exista aici Herbie Fund, unde sunt operati copii din afara Canadei de catre medici de la Sick Kids.
Incearca sa cauti detalii, nu ar trebui sa va deplasati, ar veni doctorii la voi, totul e sa puteti ajunge la urechile cui trebuie. Eu am sa incerc sa caut niste linkuri, sa vedem daca gasesc pe cine trebuie apelat ( e cineva de la foundation sigur). Acum avem site-ul in reparatii si vad ca e cam stuck, dar cat de repede o sa vede ce se poate face

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

mexxa, exista aici Herbie Fund, unde sunt operati copii din afara Canadei de catre medici de la Sick Kids.
Incearca sa cauti detalii, nu ar trebui sa va deplasati, ar veni doctorii la voi, totul e sa puteti ajunge la urechile cui trebuie. Eu am sa incerc sa caut niste linkuri, sa vedem daca gasesc pe cine trebuie apelat ( e cineva de la foundation sigur). Acum avem site-ul in reparatii si vad ca e cam stuck, dar cat de repede o sa vede ce se poate face

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


multumim pentru sustinere.
MARU marea problema la noi este ca dupa atat timp medicii nostri nu au aflat cauza. Au tratat efectul chirurgical si cam atat....si toate astea asa cum a zis si Flavia ca sa nu atinga creeru

, mamica lui Bibi cel luptator

Alaturi de Sebi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

suntem alaturi de voi!


*******************************************************
raluca mami fericita de alexia (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Andreea, Sebicu este un micut luptator si cu siguranta veti reusi.
Sunt langa voi si astept numai vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Incerc sa-mi sterg lacrimile...

Mexxa, multa bafta, suntem alaturi de tine si de Bibi. De indata ce-mi intra primii bani pe card, iti virez si eu banuti.


Asa creste Maria Diana

Vreau sa slabesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:



Andreea,
si noi alaturi de voi! Trebuie sa reusiti si Sebi va fi bine! Sebi e un invingator si cu sigurantza va invinge si de data asta!


Roxana si Eric (11 Septembrie 2006)
Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Andreea si Sebicu, suntem si noi alaturi de voi!
Vorba Flaviei, desi stiam povestea puiului mic, mi-au dat lacrimile citind mesajul tau
Multa bafta si sa auzim numai de bine cat mai repede!





***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

dragele mele inca o data mii de multumiri ca sunteti alaturi de noi.

Sotu a fost la Iasi acolo unde l-au operat la inceput si ne-au zis ca nu vor semna acel document decat dupa ce il vor mai opera ei inca o data cu o echipa de medici din spania care vin sa opereze la ei...si daca nici acum nu va reusi operatia ei personal ne vor plati toate taxele
Insa acei medici vin la un simpozion nu stiu cum ce cheama, medici iesiti la pensie ....

Au recunoscut ca undeva sa produs o greseala medicala....ca au tratat cu superficialitate crezand ca este vorba de o mastoidita clasica....si ca slabe sanse sa rezolvam undeva


OFF

Am sunat si la clinicile din Italia la care am scris ....bine inteles o adevarata bataie de cap...reactie gen..." aaa acel mail de contact de pe site...pai nu a mai fost verificat d eluni de zile, dar pentru dumneavoastra il vom verifica"...i-am rugat sa imi de-a o confirmare ca a citit mailu.

Tot o confirmare ca medicu a fost citit mi-a ajuns si de la Rome American Hospital....

Abia astept sa vina ziua de luni sa vedem costurile din Germania...mie frica sa nu fie o suma astronomica specifica nemtilor...

, mamica lui Bibi cel luptator

Alaturi de Sebi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

ANDREEA- ai incredere- si o spun din tot sufletul -ca, indiferent de costuri, se va rezolva

Pupa luptatorul mic


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Ce bine ca Dc a acceptat si cazul vostru.Sebicu se va face bine,ti-am spus eu ca aici sunt multe mamici inimoase.Pupam luptatorul

mami fericita de Vladut Dominic

Mergi la inceput