Licurici de ianuarie-februarie 2009 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor ieri am fost la o expozitie de tatuaje, bineinteles ca Vladut a fost cel mai mic vizitator. Toti tauatii erau in jurul nostru, fascinati de cel mai mic vizitator. A fost expus si un chopper super fain pe care organizatorii ne-au invitat sa ne pozam cine mai avea aceasta prioritate: VLAD

Puteti vedea 2 fotografii la semnatura mea.

Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris2002 spune:

Buna fetele,

Va scriu in fuga pentru ca muncesc, un partener de la firma s-a trezit vineri dupa-masa ca are luni dimineata intalnire cu un client si ii trebuiesc un milion de cifre, pe care cine sa le calculeze si verifice? lucky me... asa ca eu muncesc deja de 4 ore, norocul meu ca e mama aici si il ajuta pe Paul cu fetele.
Noi am fost aseara la un chef, ziua unei prietene, si am vorbit mult cu un bunic super, de 91 ani!!!!

Bebelusi, pruncul e un rebel innascut, supercool pe motocicleta!

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

Iris - spor la treaba! sa termini cat mai rpd.

Bebelusi - ma minunez de fiecare data ce mare e Bladutz! si a inceput sa semene mult cu tine.

Porumbita - daca dau cu degetul pe gingia inferioara, ma zgarie ceva. Ceva-ul ala e inca sub gingie, ca nu se vede niciun punctulet alb. Aaa, si eu tot slaba te-am vazut .

we placut tuturor fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

ca tot ma laudam ca doarme Andrei , aseara a avut tren la 4 si a stat in gara pana la 6, cand in sf a adormit, eu am reusit pe la 7 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

chiar ca e tare vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

hm, degetul in gurita nu i l-am bagat dar se vad 2 pct albe si usor in relief pe stanga si dr, ca la vampiri

plus ca de o sapt da din piciorul stang de nu se poate cand suge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Eu is aia cu colacele pe rau, am fost weekendul trecut.

Porumbita exact asa l-am invatat pe Aidan sa se tarasca, i-am aratat de cateva ori si s-a prins de miscarea cu picioarele, insa mai avem de lucru pt maini:))ca pe alea inca nu si le misca, mai nou acum se agata de marginea patutului sau doarme in cele mai ciudate pozitii.

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

LA MULTI ANI Bogdan de Elasan!

Dragelor, va pup si imi iau sotu' si bebele s iesim la "cumparaciuni". Printre altele, imi caut vopsea, ca zau ca e vremea sa nu mai fiu bicolora

O zi faina sa aveti!



Dark Bendis
& Hogmanay Baby (31.12.2008)

Our Goblin Prince



"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Citat:
citat din mesajul lui miereamara

Eu is aia cu colacele pe rau, am fost weekendul trecut.

Porumbita exact asa l-am invatat pe Aidan sa se tarasca, i-am aratat de cateva ori si s-a prins de miscarea cu picioarele, insa mai avem de lucru pt maini:))ca pe alea inca nu si le misca, mai nou acum se agata de marginea patutului sau doarme in cele mai ciudate pozitii.

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Baby Gator

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery




si la noi tot mainele sunt problema dar din cauza hipertoniei (insa de la o sedinta la alta apar imbunatatiri asa ca probabil intr-o luna scapam de ea; ar merge mai repede dc as face si eu acasa cu el tot setul de exercitii, dar desi facem de 2 ori pe zi nu pot face exercitiile pe minge pt ca nu am cumparat-o... e si scumpa (300 lei) si mai ales mareee, ocupa loc cam aproape cat patutul lui, nu mai am unde sa o pun si nu pot sa o umflu si sa o desumflu de 2 ori pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Miere foarte tare faza cu colacele....cred ca a fost distractiv....ca o escapada ...scuze ca nu te-am recunoscut, dar era fotografia de la distanta

Porumbita si eu ca si fetele am crezut ca esti slaba...

Ciufik chiar crezi ca seamana cu mine???Intr-adevar ochi asa mari si frumosi aveam si eu cand eram mica....dar in rest.....parca mi se pare ca seamana cu Mircea....de fapt eu am sperat ca o sa semene cu Mircea ca pe mine nu ma vad asa frumoasa....

Iris spor la treaba

Mami puiutului Vlad Mihai


http://www.flickr.com/photos/33042663@N07/?saved=1

"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput