Puiuti de Randunici 2008!! (269)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

azi ploua...dar copilului nu-i pasa,numa afara ar sta. Netul merge prost... Sovi, plss mai spune cum a fost drumul la greci,ati mers noaptea,Sash a dormit numa in scaun? Nu pot vedea poze pe mobil,le vreau si eu sapt viitoare!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Olga
Noi azi mergem la soacra ca e ziua ei si apoi la niste prieteni tot cu zile de nastere. Pe Vlad l-am dus la mama si ne chefuim

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Acum cateva zile ne-am intalnit la sor-mea si era nebunie cu 3 copii...dar la anul pe vremea asta vor fi 5 .

Mama e inca in stare de soc, saraca

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

ursu...felicitari mamico.....multa rabdare pe viitor,sarcina usoara ca fulgul si o familie sanatoasa si implinita(pana la nastere mai e.iti spun atunci nastere usoara,k?)
pup la tot stolul...

deChristian Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

tehnologia din ziua de azi:
http://www.youtube.com/watch?v=4nNMkUwbGO4&feature=related
si:
http://www.youtube.com/watch?v=HluWsMlfj68&feature=po****r

eu una am ramas masca..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra
Tare de tot!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

azi ploua...dar copilului nu-i pasa,numa afara ar sta. Netul merge prost... Sovi, plss mai spune cum a fost drumul la greci,ati mers noaptea,Sash a dormit numa in scaun? Nu pot vedea poze pe mobil,le vreau si eu sapt viitoare!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:



Au iesit II liniute!!!!!



Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui VALENTINA C



Au iesit II liniute!!!!!



Valentina si Matei (10.04.2008)
FELICITARI!!!!
Sa ai parte de o sarcina usoara si un bebe cumintel si sanatos

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

Felicitari Valentina!!!! O sarcina minunata si un bebe sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

gata gravidutzelor , v-am pus la panou

apropo, de elara mai stiti ceva? Sta cumintica?

Ma intorc la cartile mele...copchilu are ceva boala ... necunoscuta de mine... azi a dormit mai toata ziua asa ca astept pe inserat sa isi scuipe diagnosticul.

Mergi la inceput