Burtici fericite de septembrie-octombrie (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns techila spune:

neata fetele! azi noapte am dormit si eu ceva mai mult ca de cand am facut ecografia si mi-a zis de zona aceea hiperecogena de la inimioara unei putze m-au luat tot felul de ganduri negre. ieri noapte cel putin am visat numai statistici cu sindrom down...sper sa treaca spaima asta pe masura ce mai trece timp.
despre ras in cap: iulika, abia astept, eu am o pasiune ascunsa pt fetele tunse scurt (acum am tepi si deja mi se pare prea lung). bine, si sota-miu are o pasiune pentru mine cand sunt tunsa scurt
maine mi-am luat o zi de concediu si cu ziua aia libera de la stat o sa imi fac o minivacanta plina de lene, voi sta o lepra intinsa in curte pe sezlong, pupandu-ma cu cainii ca sa imi cresc moralul. abia astept....
va pup pe toate pe burici

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (25+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

'neata
Madalina,bafta la eco,te asteptam cu vesti!!!!!

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 26+, cu -Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna dimineata si de la noi,

Veselie la birou, ca acum 2 saptamani s-a nascut fetita unui coleg, o cheama Sofia si noi ii spunem Clopotel sau Clopotica pt ca are parul ca un clopotel, sta asa in afara, ca si cum si-ar fi facut varfurile cu ceara si astazi ne-a adus...16 cutii de suc de 1 L fiecare (noi suntem vreo 18 in departament cu totii) si vreo 15 cutii de bomboane si dulciuri. Asa ca va povestesc despre kilogramele in plus diseara (daca ma mai vad de burta )

AndraIulia casa de piatra, daca nu mai ai spectacole in seara cu pricina poate apuci sa te si mariti

Dana, yupiii, bravo ca a dormit Alessio bine, asa incepe, cu cate o noapte, doua, si pana incepe sa aiba mai multe bune decat cu treziri.

ce vorbim astazi?

Clau 24+ cu si Alessia Maria 13 iulie 2007


varsta bb2



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Am schimbat semnatura....azi facem 27 de sapt fix
Doamne ajuta sa ajunge toate la 40

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 27+, cu -Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna dimineata si de la mine.
As avea o intrebare.
Din ce stiu eu sunt in saptamana 19, dar nu prea il simt sa miste. Din ce am citit la al doilea copil simti mai repede. Asa o fii?
Analizele mi-au iesit toate bune pana acum.


Laura19+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Andraiulia in primul rand casa de piatra!
Am si eu o intrebare la tine unde faci gym prenatala?
Eu nu am facut la prima sarcina, dar cred ca nu ar fi rau...



Laura19+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

'Neata, fetele!

Mai bem si noi o cafeluta, un ceiutz sau un suculet? Hai ca va servesc eu cu placere!
La "speciale", am o socata din flori de soc, o minune! Deci si cu asta va servesc virtual

Madalina si tinem pumnii sa fie totul ok cu flacaul la morfo.

Cred ca ar trebui sa ne intitulam Burtici uituce dar fericite de sept. oct 2009., ca am intrat in periada aia de "blank" total.

Selen de unde ti-ai luat mami rochita? Din care TinaR, ca am pus-o ieri pe sora mea care sta in Constanta sa umble de zapacita dupa rochita ca vreau si eu una pentru petrecerea de pe 12.
kiki casa de piatra si distractie maxima!

Ma duc sa cit5esc ce ati mai scris voi ieri dupa amiaza ca nu am citit nik.


Ramona


Tudor Gruia 22+

Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineata fetili,

Voiam doar sa va urez o zi minunata si plina de soare!! Mie mi-au ajuns verighetele din Romania. Nu ca m-as marita, dar cel putin stim ca le avem.
In rest, ma duc sa-mi trag un fond de ten ca azi seful meu vrea sa ne faca poze pentru CV-uri si biografii sa le puna pe website.

sa aveti o zi minunata.


techila, ma bucur ca ai dormit mai bine. Daca tu ai visat statistici, eu am visat ca trageam de zor cocaina. Habar nu am de unde visul asta

De fapt, l-am visat pe un amic de-ai mei de care stiu ca tragea acum cativa ani si parca era a lui si ma tot duceam si mai trageam un pik...iar plecam, iar veneam! si la final, aproape de trezire, am realizat eu in vis ca sunt insarcinata si ca sunt o vaca! Si m-am trezit speriata ca imi nenorocesc odorul. Slava cerului, a fost doar un vis. Mai pe la inceput tot asa visam ca beam tarie, shoturi dupa shoturi si dupa aia realizam ca eu nu am voie!

MangaGirl :-) 23+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

vai MangaGirl, mama denaturata cu vise la fel de denaturate....

Techila - actuala mamica de 2 caini si viitoare mamica (25+) de 2 putze si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Fetele va rog sa nu radeti ca sunt mai nestiutoare, dar cum imi fac si eu semnatura sa apara instant in timp ce scriu?

ca obosesc sa o scriu de fiecare data
multumesc mult!


Laura 19+si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput