Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Bree, io ma mut aici la noi, in spatiul virtual ... e mult mai fain decat in Realitate, prietenii stiu de ce ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dano hai mai ca e fain si in Realitate si desi am zis ca nu dau la nimeni din ciresele mele , tie iti dau doi pumni de cirese sa vezi ce buna e Realitatea

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

s-au mutat vecinii de sus

si fara nici o legatura una cu alta .... ma duc sa-mi cumpar cirese

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

sa ai pofta silvano hai noroc cu cireasa infuriata

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

astea sunt ruladele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

buuun,numai bunatati pe aici, dupa atatea ar merge o bericioaica rece........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

io fusai sa cumpar cirese si in loc de cirese cumparai caisane (caise pentru necunoscatori ) mari si buneeee rau, mi s-au lipit ochii de ele cand le-am mirosit, ca am un fix cu mirositu m-am teleportat pentru o secunda la mehala in gradina asaaaa si am mai cumparat dovlecei si am executat dovlecel umplut cu carne, deaspura am pus sos de rosii si marar taiat marunt ... sa va mai zic ca am facut si ciorba de perisoare??!! cu smantana, na

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvana75

io fusai sa cumpar cirese si in loc de cirese cumparai caisane (caise pentru necunoscatori ) mari si buneeee rau, mi s-au lipit ochii de ele cand le-am mirosit, ca am un fix cu mirositu m-am teleportat pentru o secunda la mehala in gradina asaaaa si am mai cumparat dovlecei si am executat dovlecel umplut cu carne, deaspura am pus sos de rosii si marar taiat marunt ... sa va mai zic ca am facut si ciorba de perisoare??!! cu smantana, na


uuuh, la fix am ajuns acasa!!! numa bine de pus la masa
io aduc desertul
Vikule

toata lumea in parametre, pe linia de plutire, da?!
no, sa aveti un wk preluuungiiittt exceptional! sa va intoarceti bronzate





_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mama maiculita...da' ce-avuserati cu mine?
mor aici de pofte la rulade si dulceata...
ca sa nu mai zic ce-am vazut prin albumul ala cu dulceata
va servesc si eu cu un http://picasaweb.google.com/monicaelizabet2/PrajituriSiPapaBunDinNouAcum?authkey=Gv1sRgCOSZy_nHv9SgWg#5343856705123791794]Covrig[/url]

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Eeeeeeeeeeee, asta deja e culmea... unii mai tin si cura, sau poate ati uitat?





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput