Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

morninggg
pfuai, greu m-am dezlipit de pat dimineata, am consumat ieri adrenalina pe o saptamana, am ochii carpiti!
intr-un tarziu m-o impulsionat al meu zicandu-mi: hai, sus, la munca! ca nu ejti nefasta lui Bono!

so, ma duc sa-mi tarai oasele azi pe afara pe undeva, pe oriunde, numa la birou sa nu stau.

spor la treaba si sa aveti o zi faina de tot cu mult soare in suflet

silva, te poop tare






_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

deci nu's ce fac cu voi ... vreau si io gogosi din alea simple fara zahar pudra si creme si gemuri ...

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

cred ca rezolv treaba cu gogosile ca sambata sau duminica merg la soacra ... pana atunci
asa ca la toate

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

poti sa-mi faci asa ca nici macar nu mi-e pofta ....

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

salutare ...

si io is cam plouata , am dormit prost azi noapte plus ca Alexu ii marait si crizat de vreo cateva zile incoace de nu mai stiu ce sa fac cu el. bolnav nu pare a fi .... nu stiu ce bai are.
a, da ... si a inceput si perioada lui "nu". totul e "nu". eu intreb: dar de ce nu vrei ...? raspunsul lui: ca nu vreau eu. si gata.
alaltaieri ne ducem la mall sa-i luam donsorului un alt scaun de masina, buun... gasim unul care ne convine, acu hai sa-l incerce si Alex. se aseaza copilul frumos dar cand sa-i puna taica-sau centurile sa vada cum se potrivesc, sare ca ars si incepe sa se tavaleasca pe jos si sa urle. Al meu sot scotea deja fum pe nari ... na, s-a terminat rapid faza, n-a durat prea mult, dar am iesit din magazin ca din pusca fara scaun auto, fara nimic ...
io cred ca al 2-lea copil nu-l mai fac. acusi o iau razna cu unul singur.
no, gata, ma opresc cu boceala aici.
Mariaa felicitari pt biletele la concert. cred c-o sa fie tare fain....
Vicki si io vreau cafea dintr-una din cestile alea mari
Aida gogosi simple vreau si io, ca alea imi plac cel mai mult. o gogoasa si o cana uriasa de cafea cu lapte, dar fara zahar.
Silvana sanatate si sa treaca toate problemele.

va pe toate


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

geta si asta-i doar inceputul ale perioadei frumuseti

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

vai geta draga cat mai ai de inghitit tot mai mult de acum incolo

mai , nu's ce sa ma fac cu matza asta ca are ce are cu un pisicel si-l urca pe pervazul de la living si cand se da jos il lasa pe amarat acolo si miaunaaaaaa , vai steaua lui. Adevarul e ca e cel mai ingrijit dintre toti , ca azi le-am servit si lor prima masa si din 6 doar 3 au molfait acolo lapte cu paine ... si se auzeau numai plescaituri vai ce dragalasi ... huh , trebuie niste poze sa vedeti ce fete au

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

Mai fetelor, Andanii si Aida ma speriati ... apai daca asta ii doar inceputul ... io ma duc sa ma impusc!
io una n-am mai vazut asa un copilut incapatanat, nu' s cu cine seamana

ori oi fi eu mama tampa si nu stiu sa ma port cu el ...



Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... nu draga , nu te impusti ca nu ai cu ce , doar o sa te obisnuiesti si o sa incerci sa temperezi ... mai mult nu merge. Si ca sa iti dovedesc ia intoarce capul si priveste 15-20 ani in urma sa vezi ce afli

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui geta_florina

salutare ...


Vicki si io vreau cafea dintr-una din cestile alea mari



Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze


uite aici una doar pt tine

Mergi la inceput