Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... io trezita de pe la 5 ca a mieunat un pisicel care a evadat si a miorlait toata noaptea si mi-a fost frica sa ies sa il iau si sa il duc la ceilalti ca sa nu calc pe vreunu
... si Kissy nu a avut treaba lui , doar era bucuroasa ca ma vede ca am iesit si ii dadea tarcoale ca doar era aici pe teritoriul ei

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Tema zilei...ce ma intereseaza si doresc sa aflu de la voi...

Party pentru copii, nu mai vrem la tramvai(ma rog vapor)...
Unde ati tinut? sau ati fost invitati? si v-a placut?
Ines vrea discoteca pentru copii...nu mai vrea zane si animatoare...
Va rog, chiar si pe PM, telefoane, adrese, tot ce stiti sau ati auzit...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata...deci din cate vaz io acilea...a luato pe aratura sobectu':

-una e cu Bono,se foteaza cu el...e plecata la sarbi,deja;
-una facut gogoashe...si se mai si lauda cu ele,de am io taifun prin gura....
-una are problem cu matzele;
-alta are stelele cracanate...si nu-i ies pasentele;
-pe alta o doare-n cui...
-alta are problem de ezistente...
-una cu greutatea corporala;
-alta da p-acilea si e nedumerita;
-alta vrea party de cupchii si nu le are ;
-io cu chinezii tzopiand pe emisfera dreapta...

deci acilea lumea se da cu biscuitii pe conducta...ca pe potoganu' incolacit de la Aqua Magic Mamaia...

deci io ce pot pentru care sa mai zic?nika...va tzuchez si o zi cum va doriti...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Neazta!

Doris ...eu am fost la ziua nepotelului lu Horia www.miniclub.ro/" target="_blank"> aici si a fost super fain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

neataaaaa .... mi-e somn am dormit asa de rauuuu ... nu m-am odihnit deloc

sa aveti o zi frumoasa pentru ca a iesit soarele deci nu ar trebui sa aveti nici un motiv de tristete



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

... pai io cum ar trebui sa ma simt dupa o noapte de mieuneala?

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui aidaciolac

... pai io cum ar trebui sa ma simt dupa o noapte de mieuneala?

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"


Pisicita si mieunita...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Buna dimineata!

Ana, nu mi-ai citit ultima postare!!! Nu ma mai doare cuiu, ma durea capul, acu' o trecut si ala.

Simonelu !

Aida, nu le folosim invers, chiuveta si buda, doar ca piesa respectiva e la fel de groasa si lunga in ambele cazuri. Io acu' de unde sa sesizez diferentele?

Dorisake, nu-mi vine nimik in minte ... da ma cuget!

Am facut si eu testul ala cu sofatu, is grozava cica http://www.drive-test.ro/chestionar-auto-punctaj.html

Mi-e somn si lene! Cafea nu da nimeni, da asa, la cana mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

`neata!

Simo-itza draga,!
Ana, sper ca tzopaie cu gratie chinezii, ca nu te supara.

Ma ucideti cu gogosile alea, ba la Ana-n poze, acu` si Anda...Inca n-am descoperit gogoserie in Arad - tre` sa ma ocup azi de problema asta.

Mai dau un rand de , am ras trei pana la ora asta - iar... fara prea mult succes. Tot ametita sunt.

fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui danitin

Buna dimineata!

Ana, nu mi-ai citit ultima postare!!! Nu ma mai doare cuiu, ma durea capul, acu' o trecut si ala.

Simonelu !

Aida, nu le folosim invers, chiuveta si buda, doar ca piesa respectiva e la fel de groasa si lunga in ambele cazuri. Io acu' de unde sa sesizez diferentele?

Dorisake, nu-mi vine nimik in minte ... da ma cuget!

Am facut si eu testul ala cu sofatu, is grozava cica http://www.drive-test.ro/chestionar-auto-punctaj.html

Mi-e somn si lene! Cafea nu da nimeni, da asa, la cana mare...

Mamica de spiridus

De fiecare data cand oamenii iti inchid in fata o usa, Dumnezeu deschide o fereastra.

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">LICURICI – ETERNA LUMINA;

NOI


Spiridusul meu drag



pt tine uite aici o cana de cafea mare sau poate o preferi pe www.balloons.net/images/Inflatable_Cans_and_Bottles/big/Coffee%20Cup%20Inflatable%20-%20L.jpg" target="_blank"> asta sau asta

Mergi la inceput