Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Salutareeeeeeeeeee!

Intru special sa-l felicit pe omu lui Anuk...La multi ani! Mustaciosule...sa fi sanatos si sa ai parte numai de bucurii alaturi de familia ta draga!

Noi aproappe in parametrii...am avut o minivacanta la ai mei de joi pana ieri...pe Miselini...l-am mai lasat la mama o saptamana ca-i nebunie la noi saptamana asta...serbari...sambata boteez pe finutzu...

Geta...pup copilasul...si Misi a avut herpangina ...noi homeopat am tratat...

dani...mare deja spiridusu...tu cum esti?...baga fructe ca sunt de toate slava domnului...miam miam...

va tzuc pe toate...ca-mi stau in carca copiii astia si tot ma intreaba cat mai scriu...ca ei au treaba la calc...


mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Dragelor....nu va mai enumar....doar va pup si va imbratisez cu mare,mare drag si va multumescpentru urarile de ieri....sa fiti iubite si fericite si lasati in urma tristetile si chestiile neimportante si traiti clipele la maxim,cu toata fiinta....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

Dragelor....nu va mai enumar....doar va pup si va imbratisez cu mare,mare drag si va multumescpentru urarile de ieri....sa fiti iubite si fericite si lasati in urma tristetile si chestiile neimportante si traiti clipele la maxim,cu toata fiinta....


Dupa cum ai zis si pe blog, Cineva acolo sus va iubeste!
Dar si aici jos, deasemenea, cineva va iubeste si nu suntem putiti
pup gaska nefumacioasa





_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ana, citit si eu blogu ... Doamne ajuta ca sunteti teferi!! Va pup pe toti.

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna...

Scurt, ca-mi pica ochii si toate cele...

Dupa ziua de ieri, eu una nu am mai avut nici o stare sa mai scriu nimic...
Mi-era greu, mi-era ciuda, mi-era mila, as fi vrut sa fac mult mai mult pentru draga noastra Ana...
As fi vrut sa-i sterg lacrimile...dar si le-a sters singura, cu tarie ca intotdeuna.
In fine, Ana draga...mare dreptate cand auzi cuvintele astea: traieste clipa din plin!
Bine ca a fost atat...bine ca sunteti teferi si in viata...in rest, nimic nu mai conteaza...in timp, vor trece toate...noi sa fim sanatosi.
Va sunt alaturi, cu orice e nevoie, oricand, si voi stiti asta...nu mai trebuie sa spun...
Si merci pentru lectia asta... nu mai plecam la drum, cu Ines in scaunel, fara centura...clarrrrrrrrrrrrrr...

In alta ordine de idei...

Azi am avut serbarea...
F.F.F, cald, cu greu am rezistat noi, cei mari, dar mai bietii prunci.
A fost emotionant, frumos, Anda a fost pozara sefa...eu am filmat.
Cand o sa avem primele poze, vi le aratam.

Nu am fumat, desi ieri, pe coridoarele spitalului, cautand-o pe Ana...as fi bagat 2 pachete deodata in gura...
Deci...daca am trecut de ziua de ieri...azi inca supravietuiesc fara...nicotina...
Mai am stari cumplite, dar sper sa treaca...

Va pup pe toate, iertare ca nu va iau pe rand, o sa sciu dimineata...
Dar va iubesc pe toate, dragelor!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

va si eu in grup si en detail si incerc cu pasi marunti sa ma indrept spre dus si apoi la nani ... nu demult am intrat in casa ...
maine va fi o noua zi

Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Doamne, Ana, prin ce ai trecut! Doamne ajuta ca sunteti teferi ... cat despre inconstienti, mai ti minte cand m-ai consolat tu pe mine intr-o situatie asemanatoare....? Va dormi bine, ticalosul, astia n-au inima, nu au suflat, nu au constiinta. In sfarsit, bine ca sunteti voi teferi ...

Mihi, merci de sfat. Pb e ca nu-s prea prietena cu fructele, dar ma educ....

Iaca aici UN FLUTURE ALB de la serbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

timishorencele
of Doamne nu am reusit sa citesc pe blogul vostru dar din ce ziceti voi pe-aici...anuta si fam ei a fost in impas...Draga mea ma bucur ca sunteti teferi
sanatate tuturor bolnaviorilor, of si noi cand era bucuria mai mare(ziua lui alex) ruxica a fost cam bolnavioara(cu voma si diaree) dar ne-a ajutat DD si am trecut si noi peste asta.
si numai bine tuturor

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

sculareaaaaaaaaa


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ana doamne ajuta ca sunteti bine

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput