Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

La multi ani Marius! Ana, sa-ti traiasaca sotyiorul 100 de ani fara reparatii, sa fiti fericiti si a va iubiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



inchin si io la final de zi nebuna cu un pahar de whiskey pentru Ana&Marius&cupii! va imbratisam tare luzilor

pup gaska

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY" target="_blank">asta piesa care m-a tulburat azi, am auzit-o dupa un car de ani, trebuia s-o sheruiesc cu voi, va tzuc dragelor somn usor

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Buna dimineata, o cisterna da cafea are cineva in plus?

Se anunta o zi taaaare calduroasa. Noi avem astazi serbare, spiridusul va fi fluturasul alb ... oooo, se temina cu grupa mijlocie, a mai trecut o etapa si tot nu ma dumiresc ce repede poate sa treaca timpul. parca mai ieri ma agitam sa caut gradinitza si acum ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata

Dana hai ca dau eu o oala de cafea

succes azi la serbare spiridusului
Ana si din partea mea cu intarziere LA MULTI ANI! cu sanatate pt dl Marius.

fetelor, eu nu mi-s prea bine, sunt tare necajita, iar s-a imbolnavit Alex. acum 2 saptamani am scapat de rosu in gat cu febra nasoala si acum de sambata iar e rau. a facut puroi in gat si diaree si un pic de febra ... am ajuns la urgenta cu el la Arad, ca noi am fost plecati pe weekend la parinti. azi ma duc cu el la pediatra lui. febra i-a trecut, dar il doare gatul, abia mananca cate ceva si are diaree la greu.

va las, ma duc s-o sun pe pediatra.
nu va suparati pe mine ca-s deprimata, da' as da orice sa-l vad sanatos.

va , sa aveti o zi buna, poate se mai insenineaza si a mea.


Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Geta, merci de cafea ... as fi capabila sa beau toata oala! Imi pare tare rau ca e puiutzul bolnavior. Nu vrei sa incerci sa mai consulti si un alt pediatru? Eu ti-l recomand calduros pe Ilie, pe noi ne scoate din toate belelele urgent si parca si cu imunizarea stam mai bine de cand ii urmam sfaturile. Plus ca are o actiune clar psihoterapeutica si asupra mea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ana cu intarziere "La multi ani!" sotiorului tau

Geta ce urate sunt racelile astea repetate sanatate maxima

doris cum stai ? cate zile ai de nefumat ?

anda de gogoasa nu mai vorbeste nimeni ?

aidule ce fac pisicii minunati?

mariaa huskioti ???

restul pup

io n-am facut nimic interesant .... baie si plaja toata ziua ,ne-am cumparat bazin si va dati seama ca abia am scos copilul afara ... si pe mine
si azi la lucru ce bine a fost 3 zile acasa

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 20 kg, mai am 10 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emag spune:

`neata!

Ana, cu intarziere, la multi ani sotului tau!
Geta, multa sanatate lui Alex, sper sa treaca repede.

Pup fetele toate, o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

'neata si io
geta ce zici de dr. Smoc? De cate ori am mers la el niciodata nu m-a dezamagit si ce tratament a dat el a fost sfant ...

io suparata ca din cauza de laptop ca azi nu a vrut sa se aprinda , cred ca e primul semn ca chiar nu mai poate ... asa ca merg in oras sa caut altul ... sa vad preturi ... si nu aveam nici un chef sa il inlocuiesc ...

va si o zi cu air conditioner va doresc

Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

salutare

am sosit si eu de la pediatra. Alex nu are puroi la amigdale, ci angina herpetica, data de un virus herpetic. iar punctele albe din gatul lui nu sunt pungi de puroi ci niste besicute date de acest virus. deci diagnostic gresit al dr. de la urgente din arad, iar eu i-am dat antibiotic 2 zile degeaba trebuie doar sa-i dau cu 2 sprayuri in gat si avem si un tratament pt diaree care-i cauzata de boala asta.
off, bine ca am ajuns azi la pediatra...

merci fetele de urarile de sanatate.

Aida
spor la gasit laptop azi.
Doris tu cum mai esti cu mana?




Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput