Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Cafea, ca deja are alt gust...




Magghyc, ti-am trimis pm...

Revin imediat...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutez si io gagicele....


azi va dau www.patiseriademetrela.ro/images/cofetarie/16.jpg" target="_blank">o feliuta de tort si cate un www.gradinamea.ro/_files/Image/articole/original/Rum_Runners_Ruby_Red.JPG" target="_blank">pahar de suc

sper sa va pice bine...

si ca e ,totusi,de dimineata....serviti si cate o cafeluta

Doris,tu tineo tot asa,ca de te laudam iti cresc cornitele....vorbim peste o saptamana,abia atunci te felicit...te pup...


No,gagice....pupixuri...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

La multi ani, Mariusake!




Tot ce-ti doresti sa ti se implineasca...
Ana, merci pentru tratatie, sa-ti traiasca sotiorul...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

mustaciosu Mariusake multa sanatate si tot ce iti doresti

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

...saru-mana la boieroaice...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Pi casa 1


Pi casa 2

Pi casa 3

Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ana, la raport...
cum te simti?
inca nu ai muscat pe nimeni de cerul gurii?
io cam incep sa am neste stari... greu de controlat... dar ma straduiesc...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

"LA MULTI ANI!" sarbatoritului
de pe la jumatatea lui aprilie am fumat doar 1-2 tigari/zi, insa ieri am cam sarit calul, am ajuns, cred, la jumatatea pachetului.........partea proasta este ca acum mi-e mai greu decat la inceput

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

am sarit de 2m din pat...ora 10?! n-am mai dormit atata de un secol...ioi da ce bine ii!

Marius, sa ne traiesti 100 de ani, sa fii sanatos sa-ti poti implini toate visele si bucuria si fericirea sa fie in casa ta mereu! La multi ani, 'mosule' !
Ana. multumim de tratatie!! sa fiti sanatosi si fericiti toata viata!!!

Doris, ma inscriu pe lista de spiciles si la tine si la Ana. Felicitari fetelor, bravos!!!

ma duc sa torn o in mine sa ma trezesc sa aveti o zi frumoasa!! pup gaska

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ok , liniste si pagina a doua , dar de liana mai stie cineva ceva?

Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La multi ani, Marius!!! Sanatate si tot ce-ti doreste!

gasca

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput