Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Menics,
Cum adica il santajezi cu copilul?
Adica el vrea sa spuna ca faptul ca el vrea sa se casatoreasca cu o femeie care inca nu a avut un copil nu ii atrage nici o responsabilitate?
Adica, nesimtito...ce vrei tu copii...huoo...cum iti peermiti sa ai instincte materne?...huooo...hai sa bem o bere rece si sa mergem la o "sedenta de derectori"...
Scumpi, sa nu uiti sa-mi calci camasa aia alba ca vine CEO german...la sedinta...poate primesc o avansare ceva...
Scularea...draga....Tu ai dreptul sa fii mama si el ...este obligat sa respecte acest lucru , daca vrea sa faca , casnicie cu tine...
Asa ca, mai lasa-l o saptaman sau doua sau dupa concediu, sau chiar in concediu, si incearca sa iu o discutie directa cu el despre cum vezi tu lucrurile....
PS...poti folosi "sfaturile " noastre anterioare
Bafta, fata draga, si capul sus....esti o printesa nedescoperita...


Mona
:)
3 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon , IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Guzelnico ai dreptate. Nu am salutat si nu e frumos. Pe Galliciana o mai ajut cand e cazul. De obicei postam mesajul la alt subiect dar cum ea nu a mai intrat ... asteptam sa il vada aici si sa il sterg rapid. Cum vad ca deranjez, ma retrag, sterg mesajul, si ... imi cer scuze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Aseara imi zice iar : si pana la urma ce vrei de ziua ta? Cred ca o sa ma aia la creier toata luna iunie.
Pai ti-am zis in email , i-am raspuns io.Tu m-ai intrebat ce vreau , eu ti-am raspuns ...daca nu iti poti permite asta e alta poveste.Sa iti cer o masina?
Da , tu n-ai nici carnet si vrei masina ...atunci ce sa cer dragule?o vacanta in Hawaii? nu..ca mergem in Romania in vara
Draga eu ma refeream la croaziera , nu la concediul cu cortul .
Nu pot draga in Hawaii , ca taman am luat casa ...pai si atunci la ce naiba ma mai intrebi ce vreau?
Chiloti am , haine am , pantofi am ...inel de logodna N-AMMMMM!!
Ei asteapta si tu sa fie surpriza...nu o fi pe 29 ..o fi altadata .
Da , o fi doua zile mai tarziu ..
Draga eu am cerut ,acu vezi si tu ce faci si nu ma mai intreba everyday ce vreau ...ca strici surpriza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui nma

Guzelnico ai dreptate. Nu am salutat si nu e frumos. Pe Galliciana o mai ajut cand e cazul. De obicei postam mesajul la alt subiect dar cum ea nu a mai intrat ... asteptam sa il vada aici si sa il sterg rapid. Cum vad ca deranjez, ma retrag, sterg mesajul, si ... imi cer scuze.


Nma, sunt sigura ca apreciaza Galliciana orice ajutor. Dar era suficient sa o atentionezi si sa astepti reactia ei (chiar daca asta inseamna si cateva ore).
Scuzele se accepta.Nu ne deranjezi, te invit chiar sa ramai. Impartaseste-ne povestea ta. Suntem foarte saritoare si inimoase!

P.S. Ciocnim un paharel de Sf. Niculae?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Care din voi stiti cum pot verifica arhiva din msn messenger?
Nu yahoo....
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Follow the below instructions to start archiving MSN messenger conversations :

* Open MSN Instant Messenger.
* Select "Show Menu" at the top of the screen.
* Go to "Tools" and select "Options."
* Pick "Messages." Look for "Message History." Check the box "Automatically keep a history of my conversations."
* Check the box "Show my last conversation in new conversation windows" if you choose.
* Save your conversations to a folder. There is a folder already selected, but you can change it by selecting "Change" and picking the folder where you want to save the conversations. You can make a new folder or pick one that is already there. You save all conversations to the same folder but each file has its own name.
* Hit the "Apply" button and then "OK" and you will save conversations every time you talk to anyone on MSN messenger.
* View your conversation with any contact by doing the following. Right click on a contact and select "Send an instant message." Go to the top of the page and click on "View your entire conversation history with this contact." A new window will open with your entire conversation with the person.

Note : If your conversations become lengthy, you may find you have to put the conversation into an archive file. MSN will ask you if you want to delete the file or save it to an archive file if this happens.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

OFOF, da maifetelor, elma vrea ca-s tanara arat inca bine, si apoi mai tarziu ca tot il vor lasa toti balta, sa fie sigur ca are cine sa-i tina de urat... cam asa vede el... eu nu!
eu sunt in stare sa-mi cresc si singura un copil daca el incepe cu texte in cazul in care as ramane in perioada asta... dar nici de bona nu ma ma are...
astept sa vad ce are de gand!

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

uaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu mi-am revenit! manu perlata

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

la mine nu gasesc optiunea "messages" iar la el inafara de faptul ca e diferit de al meu , mai e si in olandeza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Ce inchinam ? Pt cine inchinam?
Hai sa inchinam

Mona
:)
3 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon , IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput