Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Guze, pupici, tu esti zana noastra buna...avem nevoie si de temperare...
Oricum eu nu cred ca sa mearga la nunta pe NV e o solutie...
Soricica, iti trimit bucati de cascaval si...tot ce le mai place soriceilor...Insanatosire grabnica....
Mayan, esti o dulce...
Interesant de aflat este unde te-ai maritat/divortat de angloteul nebarbierit?
Fete, despre marea intalnire.....in padure...ca sunt multi...oameni de la munte....
pupi

Mona
:)
3 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon , IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

M-am maritat in Romania ( in 2005 inca mai aveai nevoie de viza pentru UK) si divortat in UK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Galliciana ai pirdut toate link-urile catre capitolele precedente.
Scuze ca ma bag ca musca in lapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Am sters mesajul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Lumy De Ct se pregateste de
Maine e ziua ta...
Galeria va rog....
Si inca....


Alege si tu ce -ti convine

Mona
:)
3 IUI nereusite, actualmente trat cu menogon , IUI nr 4
Morfologie sp sot : normala in procent de 2- 9%

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Nu stiu , dar mie mi se pare ca Menics lasand de la ea pentru a fi fata cu bun simt ...n-a facut altceva decat sa-i usureze viata fostei , a lui si a lumii de acolo.
Da la ea si la sentimentele ei s-a gandit careva? Nici macar el , omul de langa ea ..iarta Manu da nu mi se pare normal ca tu sa stai acasa , mai ales ca nu erai femeia de o seara si gata.
El putea sa-ti zica atat tie cat si restul lumii care ar fi facut gura : fratilor e viitoare mea sotie , vrem sa avem un copil , e femeia cu care vreau sa-mi impart viata si cu asta basta.
Nu imi e rusine cu ea si daca voua nu va convine atunci sa va fie de bine.
Da ma gandesc: daca tu erai o scorpie ca mine , si nu propuneai sa stai acasa doar ca sa aibe ei liniste si pace ...el ce ar fi facut?
Ti-ar fi zis sa stai acasa ca nu poti merge?
Sunt nunti la care barbatii vin cu femei de ocazie , asa ca sa aiba cu cine dansa si afisa ..si tot nu se jeneaza ...
Nu stiu , da vina mi se pare totala a lui.Cat ar fi el de director ( unde se presupune ca ar avea un cuvant greu ), in viata privata ori e moale , ori ia deciziile care ii convin lui.
Asa e si M al meu ...aceeasi plamadeala ..de aia zic: infige-te tu in el , asta daca il vrei cu adevarat.
Altfel imi e teama ca toata viata vei fi pe locul 2 , in decizii , actiuni etc.
Si ca sa vezi cu sta cu electrocardiograma ...spune-i ca te duci cu el la tzurai ...doar asa sa vezi si tu curcubeul de pe fatza lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

offf dragelor,
ei nu merg la nunta, eu nu am chef de scandal... dar de luni, astept o sapt sa vad ce se intampla... si dupa, vom discuta...
cand am pierdut sarcina, a fost groaznic, mai ca cersam atentie, compatimire si mai ales acel normal mi se pare mie : "lasa ca vom avea alt copil!" in momentele alea, el imi spune: credeam ca poate nu ne este dat sa avem copii impreuna ... i-am spus sa taca ca-l strang de gat! iar in noaptea de inviere, i-am explicat foarte clar ca eu nu ma marit cu el daca el se pune pe picioarele din spate , ca nu mai face tratament... a inceput sa-mi spuna ca daca ar fi un copil cu probleme ... am gasit si solutia: donator... ei nici asa nu e bine... am zis ca pun punct atunci sa vina sa-i dau cheile si idelul, a venit la mine ca mai bine sa ne linistim , sa lasam lucrurile sa mearga de la sine, eu sa nu-l mai santajez cu copilul, ca poate va veni de la sine... ca se simte presat... am zis ok , pana in toamna... dupa, chiar ca nu mai accept nici o scuza!


http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Asa fata frumoasa , fii hotarata ..ce naiba?
Da tot zii , ca te duci ...hihi sa vezi si tu rainbowul ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui nma

Galliciana ai pirdut toate link-urile catre capitolele precedente.
Scuze ca ma bag ca musca in lapte


Fara suparare, dar chiar ca musca ... ai picat.
Nu crezi ca era mai frumos din partea ta sa astepti sa faca Galliciana corectia, daca tot e subiect deschis de ea? Se poate reveni asupra paginii de deschidere oricand.



P.S. Cand intri intr-o casa noua, dai buna ziua mai intai, te descalti si dupa aceea verifici cu degetul daca s-a sters praful.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

fii atenta: sa nu te puie sfantul ca sambata sa bocesti sau sa cazi in butoi ca atata iti trebuie.
sambata te faci mai frumoasa ca oricand si pleci de acasa.nu stiu unde , la film ..iti iei pop corn , la munte , la un spectacol de strip masculin .., la un bar .oriunde numa acasa nu..si NU , N-AI VOIE sa-l suni.
daca te suna : ii zici clar: dragule eu nu te-am deranjat ziua asta , asa ca nu ma deranja nici tu pe mine ...distractie placuta ca si io ma distrez.
Sau mai bine lasi telefonul acasa.Eteeee dracia dracului ...pai cine se cred barbatii astia frate ? buricul pamantului?

Mergi la inceput