Colectia de toamna - iarna 2005 (239)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

mi-a facut surpriza si-a terminat uploadul in doar cateva ore:))
iata poze intalnire IOR mai 2009

http://www.shutterfly.com/lightbox/viewSlideshow.sfly?fid=e1f65f6a28c65818bcfd7207a7b1fe91


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Cami, am vazut pozele de la nunta, taaaare dragute! Sora ta e o frumoasa, mi-a placut foarte mult si la cununia civila, si-n ziua nuntii. Iar tu ai aratat super-super!

Mara, ce dulce e Andrei, imi place bucata de chelie de la spate

Roxi, cum a fost la taiatul motului? Sa vii cu poze

Anda, hai mai ca astept pozele de la intalneala... ca ale tale mereu iasa bine si tu stii sa incadrezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

vezi mai mima, cum sunt eu cu un pas inaintea dorintei tale care imi e porunca:)

mai mie imi e somn incontinuu. si oricat as dormi ma simt obosita. mai e cineva in starea asta? ori sunt bolnava iar, ori am o alimentatie incorecta ori sunt ipohondra. dar daca as fi ipohondra, de ce imi e sooooomn mereu?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

nu pot vedea pozele Andei ,cred ca serverul e de vina,din cate citesc

ha ha, Meems, daca-ti zic ca a avut o ciupitura de tzantzar fix in mijlocul cheliei de la spate?!cum o fi detectat chelia, nu stiu...
o vecina m-a intrebat daca l-am tuns voit de jur imprejur si i-am lasat mot in varful capului

Edit:nu le pot vedea, cica folderul e gol.am intrat pe contul de mamici.e bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

mara, nu inteleg. daca clicai pe linkul dat de mine, nu vezi? ce anume vezi cand accesezi linkul?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Vazut si eu toate pozele restante..vad ca a bagat si Anda pozele din IOR, le-am vazut doar pe cele de la Roxi parca

Foarte frumos a fost la munte, cu somnul am stat mai rau pt ca unul dintre prieteni ne-a zapacit cu sforaitul...sambata la 3 dimineata eu si Marius ne-am dus in masina sa dormim ca nu se mai putea, aveam senzatia ca se darama casa. Ieri am dormit toata ziua, azi tot mi-e somn. Nu mai repet experienta never..cred ca am cam imbatranit...nu mai rezist daca nu dorm

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Andoooo nu se vad pozeleeee...cica " We're sorry; the page you're trying to reach is temporarily unavailable."...

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

nu inteleg de ce face asta, am dat o adresa la care ma uit in acest timp...dar mai dau una, cu poze mici.
http://www.shutterfly.com/lightbox/view.sfly?fid=a524b0d4b3eec38e5b2f2841c4d4a52e

asta merge?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

ok, nu va mai chinuiti, scuzati-ma, m-am prins, data trecuta le-ati putut vedea pe shutterfly (pozele din NY, de exemplu) pt. ca erau pe un site gazduit de ei, astea sunt chiar in cont si astia sunt privati naiba, trebuie sa ma duc sa mosmondesc diverse in cont. va anunt cand se poate vedea.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

am trimis invitatie in contul comun, numai asa merge, gata, am verificat, se vad, bagati desigur contul comun si parola noastra.
ma scuzati pt defectiuni, n-am mai lucrat pana acum cu poze private.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput