Colectia de toamna - iarna 2005 (239)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

feli,saru' mana......
eu ma gandeam ca o sa fie cu simtul estetic mai pronuntat , si sper ca nu cu capul in nori dupa carti si fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, cu rochitele. Tu ai o singura baie, nu? Mama, cum reusesti? Mie mi s eface rau numai cand ma gandesc la ce implica asa ceva. Iar lampa ai ales-o tare repede..la mine operatiunea "alesul corpurilor de luminat" a durat 2 luni.


Sunt popandau. Bufnita mea cica s-a dus la Delfinariu. Pacat ca atunci cand au ajuns acolo si-au dat seama ca nu stiu ce incurcatura este si nu mai pot intra. As aca au vazut doar foci si rezervatia de langa. Plus Acvariul, de-o mai fi timp si pentru ala. Ghinion.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Feli, Roxi, multumim de aprecieri! (eu nu am aparut in poze, pentru ca eram "la aparat" sper sa apar si eu in pozele de la ceilalti invitati si de la fotograf).
Feli, rochita Dariei e Cacharel, primita cadou. Avea si una facuta pentru petrecere dar n-a mai imbracat-o pentru ca n-a mai mers !
Tot Feli, sper sa gasesti cat mai repede cele necesare pentru renovarea baii...






Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

noki, nu stiu cum rezisti. eu imi smulgeam parul fir cu fir pana acum si aveam perfectate 10 scenarii horror, din pacate.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Da' de ce scenarii horror? Stii ca io-s panicoasa din fire.

PS - e clar ca o zi taman buna nu e, ca m-a sunat Dna Flori (tanti care a avut grija de Sarah si care acum imi face curatenie) ca mi-a ars bunatate de camasuta movo-roz ideala pentru costume si pe care o purtam cu mare drag. Aia cu care eram imbracata in intalneala in IOR.


Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Hello
am venit mai devreme, incerc sa fac ceva ordine, m-am saturat sa ma impiedic de jucarii.
RoxiDavid e cam ragusit, nu stiu de ce. ieri am umblat in ploaie, dar era imbracat corespunzator, am fost pe la selgros si era frig la branzeturi dar n-am stat mult. in orice caz dupa selgros a inceput raguseala

ce sa-i dau copilului ptr ca e ragusit?zice ca nu-l doare in gat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Rapid o postare scurta ca apoi ma bag sa vad un film

Roxi hairstylist il faci pe fitu'...unul plin de bani din cate observ, Doamne ajuta!

Cami admirat miresica superbissima,Dariuca foarte eleganta, despre tine nu mai zic...iar despre tort. Casa de piatra tinerilor insuratei!

Lavi tinem pumnii pt Virgil sa nu fie probleme

Feli ce cautati voi pt baie? Gresie, faianta, d'astea? Sau sanitarele? La Delta ati fost, aici pe Ghetu Anghel, langa Republica? Au o groaza de modele, plus ca pot aduce pe comanda orice. Vezi si la Romstal, e mai scumput dar au modele frumoase.

Miri pt raguseala Homeovox de la Boiron, cate 1 pe ora.

Gata, fug la film, apoi ma apuc de margelit ca am cam ramas in urma cu niste comenzi, daca tot am fost plecati




Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Madau merci mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

Apucat sa vad pozele...TOATE. Mi-au placut f mult.

Siminaf imi pare taaare bine ca ne-ai dat un semn de la voi. si poate-ti mai facu timp macar de cate un mesaj sau ca acum sa ne mai arati cat sunteti de frumosi.


Imi pare rau ca nu am ajuns in IOR si eu, eram pe punctul de plecare, dar intrucat Vlad nu doarme la pranz am renuntat. Si oricum, daca am retinut eu bine ziceati ca ati stat pana la 21:00 cand la noi se dormea in front.


Bulucel oribile imaginile alea. Voi ce mai faceti, sunteti bine? Ceva poze macar?

Roxi vorbim, lasa-ma sa ma gandesc pana maine si iti dau de stire.

Numai pot tasta ca doarme Vlad si Cristi care-i gripat.
Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

noki, am intrat sa te intreb cum s-a distrat sarah ! ce sppune, i-a placut?
si l=a gradinita alexiei s-a organizat plecare de o zi la mare, de la grupa mica niciun parinte nu a fost de acord. mie mi se pare super obositor pentru varsta lor 8 ore pe putin numai in masina.
Am vazut autocarele care au plecat cu cei mai marisori si amandoua aveau in geam borcane pline cu felii de lamaie si mi-am adus aminte ca asta era calvarul meu copil fiind in orice excursie. mai nou vad ca si alexia acuza rau de masina .
abia astept sa ne spui cum a fost pentru micuta ta!

miri, ceai cald cu miere si lamaie.

mada, de unde ai tras concluzia cu banii?? ca pe bani nu a pus mana si erau de mai multe forme si culori

Mergi la inceput