Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (307)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

vaai ce vreme e afara, tuna si fulgera asa tare si ploua sper sa nu tina prea mult ploile astea

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Papanash sa-ti fie de bine rasfatul, asa relax vreau si eu

Luy bafta Mariei la gradi , sunt sigura ca o sa se descurce, cred ca o sa fie super incantata de copii

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

m-am hotarat sa sarbatorim si azi si in week-end, asa ca poftiti la tort
tot ma uit dupa sacose-n fata usii, dar nu vad nici una.

aici Darius da pupici la bebe, ei sa va mai aud acuma... unde-i gravida aia supla...in nici un caz io

.....................................................
mamica de Dariusica (19 sept 2007)
Dpn 01.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodicamaries

m-am hotarat sa sarbatorim si azi si in week-end, asa ca poftiti la tort
tot ma uit dupa sacose-n fata usii, dar nu vad nici una.

aici Darius da pupici la bebe, ei sa va mai aud acuma... unde-i gravida aia supla...in nici un caz io

.....................................................
mamica de Dariusica (19 sept 2007)
Dpn 01.09.2009


ce bun trebuie sa fie tortul, La multi ani! inca o data , ai o familie foarte frumoasa, iar Darius e asa duios cand pupa burtica

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Rodica, ai o familie super frumoasa, iar tu sa nu mai spui ca esti grasa, esti o mamica si o graviduta super frumoasa..... bun tortul tau, dar chiar asa,nu ai gasit nici a doua sacosa...sti ca am ambasadori in Baia Mare si a ajuns repede

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Ceamica, din pacate nu stiu sigur daca ajungem saptamana asta, asteptam verdictul de maine de la dr, se pare ca tati are ceva probleme la ficat si ne-am propus un miniconcediu pt noi,linistit....poate dam o fuga duminica, tot e liber luni si mai este si ziua lui mamaie....initial am spus ca nu, dar nu cred ca rezist.

Roxana, ei iau vacanta saptamana viitoare, iar in vacanta nu are rost, ramane pentru o alta campanie, poate de Craciun ne gandim si la ei...

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am uitat sa va spun ca de 1 iunie Criti a fost la serbare, la scoala, unde a stat si el langa copii si a cantat(el doar a borborosit pe limba lui ceva)si s-a tinut de manuta cu ceilalti, mi-a povestit tataie ca nu mai vroia sa plece dupa ce s-a terminat..... si eu nu l-am vazut.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Luy,
Fetelor, vestile nu sunt bune de la noi.
Alexandra are gura uscata, saliva lipicioasa, este palida si incercanata, apatica,astazi a dormit toata ziua, iar de la ora 15 nu a mai facut pisu deloc. Mi-e imi suna a deshidratare, voi ce spuneti?
Cu chiu cu vai i-am dat astazi de dimineata un iaurtel si pe la pranz un castronel cu supa pe care l-a mancat fortat. Temperatuta nu ba mai facut de ieri seara. Cred ca pana la urma merg cu ea din nou in garda. Uf ce m-am saturat de toate astea.....


Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.



Vale, mami de ALEXANDRA - NICOLETA si ANDREI - GABRIEL
cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentina_22

Luy,
Fetelor, vestile nu sunt bune de la noi.
Alexandra are gura uscata, saliva lipicioasa, este palida si incercanata, apatica,astazi a dormit toata ziua, iar de la ora 15 nu a mai facut pisu deloc. Mi-e imi suna a deshidratare[/url]


cam asa pare, nici apa, sau alt lichid nu bea? parerea mea e sa mergi, sa o hidrateze cumva, sa nu faca alte complicatii.

Imi pare rau.





.....................................................
mamica de Dariusica (19 sept 2007)
Dpn 01.09.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Valentina, e incredibil cum se lipesc de voi necazurile:(((( Am avut si noi perioade din astea de descurajare, ai sa vezi ca trece.
Si eu as zice sa o duci la spital, si sa o hidratezi cat se poate incetisor, macar cu lingurita.
Biata Alexandra, un pup sa se faca repede bine.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput