FIV 227

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Iana, felicitari! sa fie intr-un ceas bun!
Iazminn, e pos sa fie prea devreme si este pos ca a doua liniutza sa fie pe bune; mai fa un sure check. bafta!
Kora, este mult prea devreme, eram de-abia in z 14 a CM :)

Fetelor, cate gravidutze! se pare ca, intr-adevar, luna mai e luna buna! pt mine nu a fost din acest pct de vedere :( dar asta e, o fi sept luna mea

Ingeras, mami de Maya
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Iana_mari, felicitari pentru sarcina.Ce de reusite !!!Sa dea Dumnezeu tuturor o astfel de bucurie!
Iazmin, fa testul de sange, nu te mai amagi cu cele de urina.Poate va fi bine!Trebuie sa fie bine!
Huski, felicitari pt beta....wow!ce valoare frumoasa!Bravo!
Multumesc, Dana , pentru ca m-ai pus si pe mine pe listuta!Spor la ouat!

Atrag energii pozitive, gratis !Accept si schimburi !Exclus aventurierii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Felicitari Iana, sa dea DD sa ai o sarcina frumoasa si bebe la termen.

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Eu nu stiu cum functioneaza forumul asta....dar eu nu pot sa scriu nici cu rosu si nici cu caractere mari, dar....

Z11 DE LA ET, BHCG 54.93

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Blue_flower, felicitari pentru beta.Doamne, ce ploaie de mamici!Sa va traiasca puii si sa fie sanatosi si cumintei in urmatoarele 9 luni ...dupa aceea pot face o gramada de nazdravanii. (daca vrei sa scrii colorat, cand editezi raspunsul, selecteaza ce vrei sa fie colorat si vezi ca deasupra este un camp "culoare", dai de sagetzica si alegi culoarea, la fel si la marime, dai pe "size".Hai sa te vedem cum ne dai din nou vestea dar cu rosu si cu font 6.Felicitari!

Atrag energii pozitive, gratis !Accept si schimburi !Exclus aventurierii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

BLUE FLOWER FELICITARI!!!!PAI LA MINE VALOAREA E DUBLA,DOAMNE CE MULT MI-AS DORI GEMENI
IAZMIN ASTEAPTA BHCG.
ANTOSIT PROGESTEROANELE TALE AU FOST CU NOROC.
FETELORNU VA ENUMER CA SUNTETI TARE MULTE SI NU VREAU SA SAR VREUNA,VA MULTUMESC DIN SUFLET PT. URARI SI SA VA AJUTE D-ZEU LA TOATE SA TRAITI ACESTE MOMENTE PE CARE LE TRAIESC EU.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ala77 spune:

Ploua cu gravidute!!!!!!!!!!
Ce ma bucur!!!!!
Va felicit pe toate!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huski spune:

Blue flower Bravoooo, felicitari!!!
Sa fie intr-un ceas bun si sa ai un bebe sanatos si frumos

Fetelor multumesc din suflet pentru urarile de bine si sper ca in cuarand sa bata vantul la acest capitol si sa mergem toate la gravidutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

blue flower - sarcina usoara si la termen iti doresc.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Nu-mi vine sa cred!
Felicitari BLUE FLOWER!

Mergi la inceput